Силиконочка• 21 сентября 2023

Парфуми

Дівчатка,які парфуми купили чи плануєте купити на осінь зиму?
Я замовила флер наркотик знову і том форд табако ваніль та ще планую хоч 2 шт прикупити і не можу визначитись які саме
Діліться своїми крутими ароматами
Поддакиваю иногДА• 22 сентября 2023
Планів зараз нема, все, що хотіла, придбала. Але цілком можливо, буде якась спонтанна покупка. Поділюсь, бо мені дуже сподобався аромат, стійкий, годин 12 чую, а на одягу і більше. Одразу скажу, оригінал не тестила, брала аналог на розлив, а зараз клон від Зари