Не боюся осуду• 21 сентября 2023

Шопінг Варшава

Їду у відрядження на тиждень у Варшаву. Порадьте якісь магазини і ТЦ де щось цікаве з демісезонного і зимового одягу можна подивитись
Ангелок з ріжками• 21 сентября 2023
Любит ТЦ найближчий
Не служанка• 21 сентября 2023
Любий торговий центр-галерея хандлова. Вони більш-менш однакові. Мокотов,Аркадія,Злоті Тараси
Мадам Тю-лю-лю• 21 сентября 2023
Сейчас нет скидок....и такой ассортимент, как и прошлой осенью....нового ничего
Молода і нерозважлива• 09 октября 2023
А де добре готують? Я зараз тут, і хочеться чогось файного🥘🍜🍱