Аноним_Русалка• 21 сентября 2023

Економіка 9 клас

Будь ласка допоможіть з таким завданням:і зробить інфориаційне повідомлення банку у давні часи .
Завчасно дякую 🙏
ШобВам_КакНам• 21 сентября 2023
Ничего не поняла. Какое задание?

автор Аноним_Русалка • 21 сентября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Ничего не поняла. Какое задание?
Зробити інформаційне повідомлення банку у давні часи
Мира всем• 21 сентября 2023
Я б почитала о Медичи, каким образом они давали деньги (финансировали) и составила объявление. Джовани создал.
Гадаю_По_шнуркам• 21 сентября 2023
Шановні клієнти! Вкладайте бивні мамонта в Печерабанк! За вклад в 2 бивні з особистим надписом через 10 000 років ми вам гарантуємо всесвітню славу і 250 $ за кг!
Гадаю_По_шнуркам• 21 сентября 2023
Шановні клієнти! Не можете сплатити податок фараону? Десять кар Господніх знищили весь врожай проса? Різкий обвал цін на фініки поставив вас на межу бідності? Не біда! Осіріс банк надає позики під заставу житла строком на цикл Сотіса під божеські проценти.