Кашпо
• 21 сентября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
вже все продала. сарафанне радіо,знайомі. розмели
А скільки у вас було літрів?
Кашпо
• 21 сентября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Аааа, а в нас десь 800, на 250 є покупці, а інший треба десь продавати
Дякую_аж_підскакую• 21 сентября 2023
Ответ дляКашпо
робіть рекламу. якщо мед толковий,то братимуть. заведіть сторінку в Інсті,відгуки,фото,я багато поштою відпроавляла
Просто звязда• 21 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Може в Польщу? Тут колись читала, що там продають
Белоснежко• 21 сентября 2023
Веду інстаграм стор
У ФБ сторінку та всі міста групи фбука пости роблю
Жена брата Админа• 21 сентября 2023
Я на олх покупала, очень много предложений. Видела у нас на рынке люди продают, но не думаю, что на рынке спрос большой.
Ну ниче се• 21 сентября 2023
Ответ дляКашпо
На ярмарках продавайте, там хорошо берут. Только вот цена за место дорогая 450 грн
Настасья Пицун• 21 сентября 2023
Акацію та рапс по місту в основному та через олх, особливо останнім часом рапс беруть
Багато хто виїхав,беруть з доставкою по Україні.
Є точка яка бере мед під реалізацію.
Сонях в основному здаємо гуртом, в роздріб його не продати, багато.
Є точка яка бере мед під реалізацію.
Бубль Гум)• 21 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Если есть чистый липовый, я бы купила.. Думаю многие любят. Разместите здесь объявление.