Вареничніца• 21 сентября 2023

Побилася сьогодні з продавщицею м‘яса

Попросила взважить 100г телятини і на решту (з 200грн) свинину. Чому сто грам, бо в прикорм, а телятину з чоловіком не їмо. І по друге, у мене було 200грн плюс невеличка сума ще в сумці, 10-20грн.
На це продавець з сарказмом «дражнилася» типу а чого сто, а не 50; а свинини скільки - 149г? Я тричі зробила монотонне зауваження типу «а що не так?», «ви зараз негарно насміхаєтесь» і тд.
Далі вона дала телятину і св, і дала ще решту - 50грн.
Я попросила добавте свинини, бо стілтки не вистачить. На що почула відмову, типу я не внадаю. Кажу нічо, я добавлю якщо що. Бо мені мало. Вона почала забирати назад решту мою, брать 200 вертать, і забирать покупку назад типу. Зі словами що ій ще увесь день працювати і до неї на майбутнє щоб я зі своїми 100г м‘яса Магазин один 🤷‍♀️. Мтало дуже обідно. Я швидко взяла і мясо, і 200ку, і вийшла. Сіла на ступєньки, кажу подрузі чекай, зара конфлікт треба закінчити. Чекаю поки вийде продавець «в погоню», ну і гроші ж треба ці віддати і взяти тільки решту 50 грн. Нікуда не тікаю, просто сиджу. Вилетіла вона, авддай гроші, віддвй гроші, давай мене смикать. Я встаю на ноги. Там ступєньки. Вона давай же ж далі кидатися, думаю зара ще скине мене. Коротше кажучі я гроші дістала, дала ій. Потім вона підійшла до дитини моєї, навела на неї порчу якусь вслух, підійшла до мене і давай знов лізти ййз махачем, вирвала пасмо волосся і каже ось і волосіки твої у мене є. І давай сипать знов свої прокльони. Я, після 7 років тхеквондо,думаю, що якщо я зараз втрачу володіння собою, то бабі хана. Я була близька до цього, я даже пару кроків вперед зробила. Но я розуміла вже що там є і камера, що я і викликатиму поліцію скоріш всього. і я передумала.
На 200 грн можна було купити 150 телятини дитині і 850 г свинини. Це на стільки мізерне і нікчемне замовлення, і не можна так купляти? Тим більше гарантована сума яка у мене була, це 200ка. В сумці лежало ще щось, докинуть якщо «не вгадає»
Я себе почувала якимсь бомжом, чесно. Просто стоїш із тою 200кою, хочеш вечерю зробити і обід-прикорм за ці гроші. А з тебе стібуться «а чого АЖ сто грам, чого не 15?»
Отака от ситуація.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
А даже, если и ’бомжиха із своїми 200 гривнями’, так это её работа, а она не английская королева. Если не выдерживают нервы, климакс, магнитные бури, муж утром в табло двинул, ретроградный Меркурий - иди на другую работу🤷‍♀
Вона доречі завжди плаче
Як не зайду - очі на мокрому місці, постійно по тел говорит. Проблеми.

автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вона йому тепер дуже співчуває. З такою жінкою жити...
Головне що йому добре
Аноним_Русалка• 21 сентября 2023
Но проще было купить в супермаркете порционное на котором сразу цена, если надо было перекантоваться день)))
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляКидаю курити
в нокаут ее надо было и мясо по морде размазать
Ага
А потім 5 років. Ніііі)
Кидаю курити• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Ага
А потім 5 років. Ніііі)
не вигадуйте
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А вы телепат раздавать диагнозы через гаджеты или второй аккумулятор автора? Ну чтоб не скучно было.
То скажіть для чого мені обмежувати дитину? Своїх обмежте, як с німі нічєго нє случіцца
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Тхэквандо)
Мені хтось пояснить що не так з 7ма роками????? Я серйозно!

Барвіночка• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
А мені свекруха із другого села якесь «сверхмясо» теляче купляє - вирізка домашня за 400грн/кг. Іі і морожу. От в суботу привезе. Мені було ок 100г на два дні дитині🤷‍♀️навіть 150 вона відрізала.
І вечеря була б
А так дитині омлет на обід, омлет з кашею на вечерю. А нам на ужин взагалі хто що знайшов. Ні настрою, ні розуміння. Нічого.
Чоловік пішов до неі, вона йому побої показувала😳, я не знаю заідки аони взялися😳😳😳😳але моя робота скоріш за все😳
Автор.Вы вернитесь теперь в начало темы и почитайте себя и сравните с тем.что уже на ходу пару страниц придумываете)))))
Когда врёшь.то трудно не запутаться.да?
фан L.O.S.T.• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
А для чого це? Сенс дитині неповноцінно їсти?😂😂😂😂😂що ще треба зробити в угоду тій криворукій? Я вас от не розумію взагалі.
Пмс у мене поки бути не може.
Чому не може? Дитина їсть м´ясо, отже їй десь рік. Вже цілком може бути пмс.
Якби мені возили м´ясо по 400, я б точно не йшла на базар за 100 гр незрозумілої якості і всім цим.
Ви ж там давно живете? І завжди продавець була нормальна, а вчора її накрило? А якщо вона така завжди, то в чому проблема ходити у зміни її напарниці?
Крім яєць є ще сир (творог). І 2 дні без м´яса абсолютно ніяк на дитину не впливають.
фан L.O.S.T.• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Головне що йому добре
Та він боїться признатися. У вас же пояс по тхеквандо
А може просто підкаблучник.
Як в 50 відтінків, тільки містер Грей - ви.
Дюймовочка• 21 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Откуда взялось 850 грамм свинины на остаток?)
А шо не так?😂
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Когда врёшь.то трудно не запутаться.да?
Чого
Чкщо є бажання, то неважко
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Та не ходжу я туди
Хожу в такій ситуаціі як зараз - нема м‘яса, і нема дома теж в морозилці. Не треба тут намагатися «підловлювати»)) мені сенс з цього? Свекруха вважає що треба ДОМАНШНЄ. Без гормонів. Сказала, що та вирізка (її) стількі-то коштує. Привезе в суботу. Жду. Не купляла багато б навіть за наявності бвльшої суми. Просто б не так прискіпливо. Сказала б «мені десь третину того куска»
А я мала вкластися сьогодні в такий скромний бюджет
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну у мене з якоїсь причини немає. Підозрюю ГВ в цьому
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А може просто підкаблучник.
Боже, яка ви смішна
Ок) і підкаблучник, і трус також.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А я можу бодай з цим (іі харчуванням) самостійно розібратися? Дякую😂
sur_sur• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Та це в селі «гастроном»
Ого, ото тепер у селі буде обговорення. Нащо вам була потрібна та дурна тітка? То тільки зайві проблеми шукати на свою голову.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Нічого не станеться. Не пропаде без м‘яса. То що? Який сенс не давати просто, ви так і не відповіли. Щоб продавщиця не нервувала?
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я навіть не в курсі іх графіку, боже.щось ви якось забагато від мене чекаєте

автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляsur_sur
А я не знаю , що вона цим мені доводила
Мишка-шалунишка• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Боже, яка ви смішна
Ок) і підкаблучник, і трус також.
Я уверена, что и курточка у вас говно. И чёлка кривая, и вообще всё плохо
sur_sur• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
А я не знаю , що вона цим мені доводила
Та нічого вона не доводила, вона така є наскрізь.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну думаю краще ніж у вас. Я на форумі не самостверджуюся з анонімними тьотями ж
Мишка-шалунишка• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Я шучу, вы чего 😂
Я же вам писала, что чем больше оправдываетесь, тем больше вас ядом польют и тем больше будет ваша вина))
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Я шучу, вы чего 😂
Та я не прочитала хто пише. Омусь
Думала та, що пише та Лост щось там (нік)
ТайТаке• 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А что такое? Неприятненько ,да?
Или вы в палате единственный врач?

П.с Я 3й аккумулятор автора
Ниф_ниф• 21 сентября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
може автор хоче свіже, а не переморожене, має право.
Я так розумію, що декрет перестає бути нудним, нові розваги
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Нудно не нудно. Но їсти хочеться
Ниф_ниф• 21 сентября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Та дитина мала, їй в день 100 г мʼяса в прикромі норма.
Ви щодня по сто грам купували?
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Мені 32 і це перший декрет. І я працюю. То ж не знаю чому вам в декреті нудно або дурно, мені аж ні разу не нудно🤩