Вареничніца• 21 сентября 2023

Побилася сьогодні з продавщицею м‘яса

Попросила взважить 100г телятини і на решту (з 200грн) свинину. Чому сто грам, бо в прикорм, а телятину з чоловіком не їмо. І по друге, у мене було 200грн плюс невеличка сума ще в сумці, 10-20грн.
На це продавець з сарказмом «дражнилася» типу а чого сто, а не 50; а свинини скільки - 149г? Я тричі зробила монотонне зауваження типу «а що не так?», «ви зараз негарно насміхаєтесь» і тд.
Далі вона дала телятину і св, і дала ще решту - 50грн.
Я попросила добавте свинини, бо стілтки не вистачить. На що почула відмову, типу я не внадаю. Кажу нічо, я добавлю якщо що. Бо мені мало. Вона почала забирати назад решту мою, брать 200 вертать, і забирать покупку назад типу. Зі словами що ій ще увесь день працювати і до неї на майбутнє щоб я зі своїми 100г м‘яса Магазин один 🤷‍♀️. Мтало дуже обідно. Я швидко взяла і мясо, і 200ку, і вийшла. Сіла на ступєньки, кажу подрузі чекай, зара конфлікт треба закінчити. Чекаю поки вийде продавець «в погоню», ну і гроші ж треба ці віддати і взяти тільки решту 50 грн. Нікуда не тікаю, просто сиджу. Вилетіла вона, авддай гроші, віддвй гроші, давай мене смикать. Я встаю на ноги. Там ступєньки. Вона давай же ж далі кидатися, думаю зара ще скине мене. Коротше кажучі я гроші дістала, дала ій. Потім вона підійшла до дитини моєї, навела на неї порчу якусь вслух, підійшла до мене і давай знов лізти ййз махачем, вирвала пасмо волосся і каже ось і волосіки твої у мене є. І давай сипать знов свої прокльони. Я, після 7 років тхеквондо,думаю, що якщо я зараз втрачу володіння собою, то бабі хана. Я була близька до цього, я даже пару кроків вперед зробила. Но я розуміла вже що там є і камера, що я і викликатиму поліцію скоріш всього. і я передумала.
На 200 грн можна було купити 150 телятини дитині і 850 г свинини. Це на стільки мізерне і нікчемне замовлення, і не можна так купляти? Тим більше гарантована сума яка у мене була, це 200ка. В сумці лежало ще щось, докинуть якщо «не вгадає»
Я себе почувала якимсь бомжом, чесно. Просто стоїш із тою 200кою, хочеш вечерю зробити і обід-прикорм за ці гроші. А з тебе стібуться «а чого АЖ сто грам, чого не 15?»
Отака от ситуація.
Ниф_ниф• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Нудно не нудно. Но їсти хочеться
Ви могли б ще попросити змолоти три зернятка кави, і купити пів куска хліба, пів цукерочки. А що, маєте право.

автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ви щодня по сто грам купували?
Ніііі
Зараз найду мій комент)
Доль Чекомбана• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Не тек, а тхек
І що. Щоб вона поліцію визвала і кримінальну справу завели. Ще цього мені бракувало
Це був жарт
А ви душніла нереальна
Не дивно що до вас притягується негатив
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ви щодня по сто грам купували?
253 припустимо
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Что-то вы со всеми деретесь или почти. То в поезде, то на матрасе посреди речки, то в магазине
Ні.
Ниф_ниф• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
253 припустимо
А овочі, картоплю, кабачки теж по сто грам? Мені пів кілечка кабачка і третинка яблука, бо у дитини прикорм, а чоловік не їсть це.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляДокладальниця
я так и не зрозумила, хто отримав перемогу у бийци?
Я теж🤷‍♀️

Ниф_ниф• 21 сентября 2023
Ответ дляВесела моль
Телятину в прикорм лучше не брать. взяли бы баночку мясного пюре детского или кусочек филе куриного
Філе куряче чим краще? Ті кури всі на гормонах, м´ясо пісне, ніяке
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Объясняю.
Сыр - гомогенный продукт. Вывесили кусок, мысленно поделили на х частей, отрезали. +- 10 гр будет точно.
Мясо - продукт неоднородный, жир весит больше, кость - ещё больше. Так что угадать чётко 109 гр мяса у вас вряд ли получится. И возможно размеры этого куска (тонкий, плоский) или наоборот, кубик 15×15 (условно) будут неудобны в готовке.
Так что берите полкило минимум и дома расчленяйте хоть по 109, хоть по 216. Но сами. И не ипи...те продавцу мозг.
Ей вообще выгоднее продать кусок целиком.
Нет денег на мясо - ешьте яйца.
И если автор не в курсе - есть кредитные карты. И даже на базаре уже почти все с терминалами.
Есть у меня) но я не пользуюсь. 16 тыщ. Плюс пикалки в тел нет с ней, а пластик отсутсвует,
Ниф_ниф• 21 сентября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Но проще было купить в супермаркете порционное на котором сразу цена, если надо было перекантоваться день)))
Ви що, отак оплатити без скандалу, без емоцій, дарма викинути 200 грн.нііі
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так може авторка не вперше ходить по 100 гр купувати? В чому проблема взяти 500 і вдома порізати?
Чи це яжемать і треба щодня свіженьке? А коли ж вона тоді встигає інженером працювати, якщо щодня отак на базарі розважається?
Ну то логічно що не встигаю
Ниф_ниф• 21 сентября 2023
Ответ дляПез Году Неделя
покупатель всегда прав ! люди сейчас и по 2 яйца покупают и ничего. никто с ума не сходит. а тут на 200 грн не могла нормально покупателя обслужить ? у меня б такая вмиг с магазина вылетела.
Є культура поведінки ще. Не завжди правий, як показує практика. Нормально обслуговують нормальних, а таких так і потрібно, коли засидівся у декреті і єдина розвага- це продавці в магазинах- ну це ж смішно
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Девочки , не ведитесь, это старая тема тролятины, она уже пару лет эту же историю за сыр рассказывает , теперь переделала на мясо . Либо это психически больная женщина просто
Йоооомайоо
Я Вам завтра спробую фото показать
Не знаю правда які😂 того магазину, тої баби,
Ооо
Хочете покпжу прямо зараз - шмат свинити і шматоооооочок телятини. Хочете? І на листку дату напишу і час.
Ото циркачі. Всюди тролі прям😂😂😂прям вірус порадниці. Ото повеселили
Ниф_ниф• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Йоооомайоо
Я Вам завтра спробую фото показать
Ооо
То ви такі голодні були, що до ночі тримпли те м´ясо чи що, а як же груднічок без прикорму, а чоловік без м´яса
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
В неї ще долари, але лінь міняти.
А про кредитну картку мабуть не в курсі.
Ну а як не треба) я іх боюся чіпати. Кретитні ліміти ці. Було 500. Потім 2т. Потім 8. Потім 16🤪😳
Я боюся чіпать
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Накормить чем есть, яйца тоже содержат белок и аминокислоты.
Или яйца тоже закончились? Творог?
Баночку готового мясного пюре купить?
Жуть как сложно растить ребёнка автору. Первый?
Мені да, трішки важко. Мені просто , коли все лежить у морозилці. І то.
Я і дала два омлети🤷‍♀️
Ну за наявності анеміі, ну от хочу я давати телятину. Що я можу з собою вдіять
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
работала продавцом. некоторых невменяемых кишкомотных покупателей хотелось жестоко отметелить и сразу уволиться.
Робота не цукор. Я взагалі не можу так працювати. Не можу кониактуватт постійно з людьми. Дратує
Але ж ніхто не винен, що вога там працює. Иак як і Ви в свій час.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
В мечтах.Телятина гривен по 300 и свинина 180,а у нее 200 гр и хочет весь магазин скупить.
Вам порахувати?
189 лопатка
229 м‘якоть теляча
Додайте і поділіть на два
І свій сарказм швиденько в рдне місце
Вмієм рахувати, сподіваюся?
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
І доречі. Я б і борщ приготувала, і протушила б. І повечеряти двоє дорослих могли б два дні. Тобто за 200 грн - чотири порціі. Тобто порція по 50грн. А мєчти то у Вас, принаймні мають бути, як ви вважаєте що 200 грн ні на що не вистачає
Хоча, можливо різні ціни
Тут телятина 229. Але не найкраща. Саме того тільки на один-два рази і хотіла.

автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляПез Году Неделя
что не так ? 30+180= 210. у нее еще были деньги добавить.
Саме так
Телятини вона дала на 46
Свинини я попросила на решту. Тобто приблизно на 150-160грн. При вартості кілограма 189грн
автор Вареничніца • 22 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ага, я тоже ржу, особенно фразы-’ Зарплата не впала’, ’Остальне-свиня’. Ну про тхеквондо огонь.
Автор интересно с какого вы региона?
Терміново поясніть за ——квондо! Всі гонять, а я досі - ДОСІ - не второпаю!!!!!!! Срочно
автор Вареничніца • 22 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Точно, а ещё и зарплату в долларах получают. Во как надо!
Я в долл не отримую. ДП
Я мала на увазі чоловіка. Просто я його гроші ніяк не відокремлюю)) все наше
автор Вареничніца • 22 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Очки ннннаааддаа!
Ляяяя😂
автор Вареничніца • 22 сентября 2023
Ответ дляВесела моль
Здрасьте
А залізо! Яка курка
Natal_ka91• 22 сентября 2023
Ви зробили проблему на пустому місці. Бачили ж що вона не в дусі і не зовсім адекват, роздули конфлікт. Треба було залишити їй то м´ясо, раз такий варіант не влаштовує. На жаль, не у всіх магазинах діє правило що покупець завжди правий.
автор Вареничніца • 22 сентября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
А 7 лет тхеквондо?)
Я в десятий раз питаю про те ——квондо!!! Не розумію - туплю. Що ь не так написано???!!!!!!!!!!! Ну мені аж цікаво вже
автор Вареничніца • 22 сентября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Интересно, это тот же автор, что и летающий бачок?)
Про бачок - то взагалі якась муть
Я кажу що сьогодні відбулося
автор Вареничніца • 22 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну бывает и такое.да.канализация негатива в социум)))))
Да. Грішу таким. Но негатів ж взявся , розумієте, в магазині. Через неі. А я да, краще так, ніж додому нести.
Но сьогодні все вийшло за рамки
Вона реально єхіднічала. Могла б тупо сказать - не буду різать, бо ….,,щось там.
А це стоїть, стібеться. Замовлення моє ій не таке. 200грн - середня вартість кілограму. Ти ба, не можна манюсінький шматочок вже спокійно взять
автор Вареничніца • 22 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
200 грн - середня вартість кілограма
Стебель березы• 22 сентября 2023
Две ’волшебные’ друг друга нашли...