Вареничніца• 21 сентября 2023

Побилася сьогодні з продавщицею м‘яса

Попросила взважить 100г телятини і на решту (з 200грн) свинину. Чому сто грам, бо в прикорм, а телятину з чоловіком не їмо. І по друге, у мене було 200грн плюс невеличка сума ще в сумці, 10-20грн.
На це продавець з сарказмом «дражнилася» типу а чого сто, а не 50; а свинини скільки - 149г? Я тричі зробила монотонне зауваження типу «а що не так?», «ви зараз негарно насміхаєтесь» і тд.
Далі вона дала телятину і св, і дала ще решту - 50грн.
Я попросила добавте свинини, бо стілтки не вистачить. На що почула відмову, типу я не внадаю. Кажу нічо, я добавлю якщо що. Бо мені мало. Вона почала забирати назад решту мою, брать 200 вертать, і забирать покупку назад типу. Зі словами що ій ще увесь день працювати і до неї на майбутнє щоб я зі своїми 100г м‘яса Магазин один 🤷‍♀️. Мтало дуже обідно. Я швидко взяла і мясо, і 200ку, і вийшла. Сіла на ступєньки, кажу подрузі чекай, зара конфлікт треба закінчити. Чекаю поки вийде продавець «в погоню», ну і гроші ж треба ці віддати і взяти тільки решту 50 грн. Нікуда не тікаю, просто сиджу. Вилетіла вона, авддай гроші, віддвй гроші, давай мене смикать. Я встаю на ноги. Там ступєньки. Вона давай же ж далі кидатися, думаю зара ще скине мене. Коротше кажучі я гроші дістала, дала ій. Потім вона підійшла до дитини моєї, навела на неї порчу якусь вслух, підійшла до мене і давай знов лізти ййз махачем, вирвала пасмо волосся і каже ось і волосіки твої у мене є. І давай сипать знов свої прокльони. Я, після 7 років тхеквондо,думаю, що якщо я зараз втрачу володіння собою, то бабі хана. Я була близька до цього, я даже пару кроків вперед зробила. Но я розуміла вже що там є і камера, що я і викликатиму поліцію скоріш всього. і я передумала.
На 200 грн можна було купити 150 телятини дитині і 850 г свинини. Це на стільки мізерне і нікчемне замовлення, і не можна так купляти? Тим більше гарантована сума яка у мене була, це 200ка. В сумці лежало ще щось, докинуть якщо «не вгадає»
Я себе почувала якимсь бомжом, чесно. Просто стоїш із тою 200кою, хочеш вечерю зробити і обід-прикорм за ці гроші. А з тебе стібуться «а чого АЖ сто грам, чого не 15?»
Отака от ситуація.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Нафига вы оправдываетесь? Если бы вы написали эту же тему от лица продавщицы - вам бы абсолютно так же напихали в панамку, обосрали бы и сказали бы, что вам не место среди людей. Если бы вы описали ситуацию от лица свидетеля этой истории, обязательно бы тоже отгребли своё 😂
Але чому так?
Невже я так багато хотіла..я розумію якби у неї кілограмові куски, а я кажу мені будь ласка 900. І дійсно, куди їй той огризок потім? (на «гуляш» доречі можна. Або на «котлетне м‘ясо». Но таке.) а в моєму випадку що. Лишиться такий майжеикусок, як і був. Друга людина прийде, скаже - мені оцей. І всьо.
А вона зробила проблему, ще й порчі наводить.
Ввечері пішов чоловік до неї. Був цирк - яка порча??? Да ви шоо, хіба я можу, я ж сама бабуся! На дитя! Як можна!!!
А вона вдень перехрестила дитину, зі словами щоб ці і всі інші гроші на лікі йшли! Ну от якого фіга

автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Треба було таки теквандо показать ей
Не тек, а тхек
І що. Щоб вона поліцію визвала і кримінальну справу завели. Ще цього мені бракувало
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
кстати, эта простынь на удивление легко осилилась, хотя я обычно такое не читаю. Автор очень ржачно пишет

По теме: автор, абсолютно нормальный заказ. Сколько нужно - столько и берете. Я в магазине спокойно могу попросить 100 г сыра и нарезать его, ем мало. Сочувствую вам, если магазин один
А мені свекруха із другого села якесь «сверхмясо» теляче купляє - вирізка домашня за 400грн/кг. Іі і морожу. От в суботу привезе. Мені було ок 100г на два дні дитині🤷‍♀️навіть 150 вона відрізала.
І вечеря була б
А так дитині омлет на обід, омлет з кашею на вечерю. А нам на ужин взагалі хто що знайшов. Ні настрою, ні розуміння. Нічого.
Чоловік пішов до неі, вона йому побої показувала😳, я не знаю заідки аони взялися😳😳😳😳але моя робота скоріш за все😳
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляТоскующая
після 7 років тхеквондо.вот что)))
Ну так а як??? Як це треба писати? Після занять тхеквондо. 7 років якщо займаєшся, то як написати ще. Чи я торможу, чи ви якось неясно висловлюєтеся😳😳🤪
Мишка-шалунишка• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Але чому так?
Я работала в мясном отделе когда-то. Приходили и старики, которые брали по 100 г. И те, кто просто хотел котенка на улице покормить, и те кто мало ел, и те, кто просто хотел на один раз на себя одного. Мне в голову не пришло бы вести себя, как обезьяна и кривляться. Мне было все равно, зачем человеку 100 г. Отрезала, взвесила и забыла.
Но это же советчица! Здесь огромный процент дамочек просто приходит слить негатив, самоутвердиться, обосрать, злость согнать, плюнуть ядом😂
Цукрові вишні• 21 сентября 2023
Вибачте за питання, ви звідки? Пишете то по-російськи, то українською з помилками. Не хочу Вас образити, але незрозуміло, чи української не знаєте, чи то такий діалект...
Якщо що, то я с північної України...
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну да
Або їм подобається так жити🤷‍♀️

Мишка-шалунишка• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Ну да
Або їм подобається так жити🤷‍♀️
Да. Некоторым стыдно озвучить свою потребность на сегодняшний день 100 г и начинается:
- чего выделываешься?
- тебе что тяжело было 300 г взять?
- почему не наморозила? 🤦‍♀
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Якщо що, то я с північної України...
Я обома володію - і граматикою, і лексикою, і пунктуацією
Можу, при бажанні, без помилок)
Українську викладала колись. Тож..🤷‍♀️
Але це форум. Не вичитую майже ніколи. Хіба що після зауважень).тиждень пишу потім нормально, потім знов.
Я киянка. Живу за містом. У нас дві Фори (незрозуміло для чого) та окремі такі гастрономчики - мясний, сири і ковбаси, молочка.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Якщо що, то я с північної України...
А де помилки?) всюди?)
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Якщо що, то я с північної України...
Ну типу : я російськомовна в житті, і цю ситуацію я можу назвати «безобризие». То я так і напишу (на форумі. Не в публікаціях десь) - бєзобразіє. Тобто як в житті кажу.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Якщо що, то я с північної України...
Хоча, звичайно, може це і тупо, і краще писати грамотно і виглядати нормальною людиною. Але ж повторюся - на форумі ж можна дещо простіше себе поводити, не підчищати текст. Це ж не диктант
фан L.O.S.T.• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
І вечеря була б
І що б сталося з дитиною за 2 дні без м´яса?
Автор, у вас може ПМС? Та це не виправдання мозгоклюйству.
ТайТаке• 21 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
- чего выделываешься?
- тебе что тяжело было 300 г взять?
- почему не наморозила? 🤦‍♀
Я сейчас на сьеме ,и тут холодильник как в отеле. Нифига не морозит ,
Я замахалась обьяснять прилипчивым продавалкам почему мне надо 300 гр мяса и 200 гр сала
ПриснитсяЖЕ• 21 сентября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ви кожного дня ходите і купляєте по 100грам, чи в чому проблема купити пів кіло і заморозити? Ви в декреті вирішили підняти самооцінку і розважитись
може автор хоче свіже, а не переморожене, має право.
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Мені й досі гидко так
Якщо чесно, ми навіть не бідуємо. Продукти купляємо коли як - хочемо посмажити картоплі, посмажимо. Хочемо морський коктейль - буде коктейль. Не хочемо готувати, купляємо готове. Хіба що по ресторанам не ходимо. Бо треба зараз гроші відкладать, а не проїдать. Чоловік як зайшов до неї мій, вона аж прозріла. Бо , ти ба, його вона дуже любить (як покупця), і знає, що він не жмот, і особисто він купляє там , якивона любить - гребе що треба і що не треба, і побільше. І що не така я і бомжиха із своїми 200 гривнями
Тоскующая• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
мені щоб купити м´яса не потрібно 7 років занять тхеквондо))
якщо і надалі будете використовувати ці спортивні вміння не в спортзалі то можуть посадити теж на 7 років.
ТайТаке• 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
О вашем диагнозе вы скромно молчите . Или то вы там были за прилавком?
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А для чого це? Сенс дитині неповноцінно їсти?😂😂😂😂😂що ще треба зробити в угоду тій криворукій? Я вас от не розумію взагалі.
Пмс у мене поки бути не може.

Кидаю курити• 21 сентября 2023
так вы же не побились....
а такой громкий заголовок жаль...
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Хочу) але я морожу
Аноним_Русалка• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Я кажу набубоніла щось і перехрестила коляску з дитиною
Ну ок, вигляд зробила що така чаклунка велика🤷‍♀️
А волосся моє нахіба їй. Унесла ж ще. Візьми викінь. Нє!
Просто она в теме без сдачи мясо покупают на кладбищенские заговоры, пошла на всякий случай защиту от вас делать
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляТоскующая
Так отож
Пощастило, що опанувала себе. Але , по іі «побоям» ( ввечері з чоловіком ходили), то опанувала не одразу😳
Мишка-шалунишка• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Мені й досі гидко так
А даже, если и ’бомжиха із своїми 200 гривнями’, так это её работа, а она не английская королева. Если не выдерживают нервы, климакс, магнитные бури, муж утром в табло двинул, ретроградный Меркурий - иди на другую работу🤷‍♀
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляКидаю курити
так вы же не побились....
а такой громкий заголовок жаль...
Ну був трохи махач
Просто … ммм… не спортивний. А так. Базарний
фан L.O.S.T.• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Мені й досі гидко так
Вона йому тепер дуже співчуває. З такою жінкою жити...
Кидаю курити• 21 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Ну був трохи махач
в нокаут ее надо было и мясо по морде размазать
автор Вареничніца • 21 сентября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ну це корисна справа)
фан L.O.S.T.• 21 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
А вы телепат раздавать диагнозы через гаджеты или второй аккумулятор автора? Ну чтоб не скучно было.
Млинець Мій• 21 сентября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
вы что-то употребляете?
Тхэквандо)