Не кую, не мелю• 22 сентября 2023

Перший триместр. Чим можна допомогти від головного болю?

Цілий день болить, вже ледь витримую. На облік ще не стала, немає лікаря запитати
Yana_pl• 22 сентября 2023
Солрдкий теплий чай, можна слабенький. І холодний мокрий рушник на лоб.

ЭмчЭндЭм• 22 сентября 2023
Нурофен
Щас ухожу• 22 сентября 2023
Тепло і спокій. На жаль, з ліків не можна нічого, тим більше на такому ранньому терміні ((
ЭмчЭндЭм• 22 сентября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Не можна біль терпіти. А ліки можно
Ireen7• 22 сентября 2023
Ношпа мені допомагала але тільки уколи, може вам в ліках допоможе
Заикальница• 22 сентября 2023
Мені допомагає гарно бальзам зірочка, є ще такі в аптеці типа помади,олівці з запахом ефірних масел.
Щас ухожу• 22 сентября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не можна біль терпіти. А ліки можно
Ні, не вірно. Принаймі так лікарі кажуть.
Анонимушка• 22 сентября 2023
Парацетамол вроде можно. А вообще попробуйте ноги и руки под хорошо тёплую воду на несколько минут, не парить только, это расширит сосуды и снимет спазм.
Дуболом• 22 сентября 2023
у вас видно тиск впав

випийте побільше води і пройдіться в парку

Анонимушка• 22 сентября 2023
А ещё при беременности могут быть сюрпризом скачки давления, и часто в сторону снижения. Если есть тонометр, измерьте, может, вам нужен глоток кофе
Дуболом• 22 сентября 2023
тільки не лежіть
\так ще більше може боліти
парацатамол не рекомендую
можете нашкодити дитині
вам просто требе розігнати кров
у вас впав тиск
Olivka-Misha• 22 сентября 2023
Парацетамол можно, мне так сказали семейный и гинеколог. У меня в первом триместре чуть ли не через день болела голова, я пила парацетамол, хорошо снимал боль. Беременным терпеть боль вредно, от одной таблетки парацетамола ничего не будет
Sunrise23• 22 сентября 2023
Парацетамол или Но-шпа
madam_maren• 22 сентября 2023
Попробуйте выпить сладкий чай
КаваЗМолоком• 22 сентября 2023
Полотенце намочите хорошо в соленой воде, потом выкрутите и на лоб. Пропорции соли и воды не помню. Мне помогало. Ходила так по несколько часов, периодически окуная в воду с солью.
Просто красавица• 22 сентября 2023
Только Парацетамол , к меня первые три месяца беременность, была сплошная мигрень.....намучилась
Ранковий базар• 24 сентября 2023
Пила парацетамол і нурофен і навіть декілька разів спазмалгон, бо в мене були мігрені, то від болю не могла встати з ліжка, а як вставала, то від болю в голові одразу блювала. І ми вирішили з лікарем, що краще я вип‘ю таблетку і буду почувати себе добре, ніж буду мучаться я та разом зі мною дитина