Морожена_курка• 22 сентября 2023

Що потрібен зробити чоловік?

Щоб ви народили йому дитину
При умові взаємного кохання
автор Морожена_курка • 22 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Автор, ви не хочете повертатись в Україну, зізнайтесь вже хоч собі. І народжувати йому ви не хочете, тому і стільки умов. Подумайте над цим.
П.с. В мене сестра тиждень тому народила в прифронтовому місці. Щасливі дуже з чоловіком
Я з міста куди дістає балістика і де тече брудна вода з крану, і там моє житло, моя власна двокімнатна квартира
А тут я орендую квартиру за 600 євро. Звісно мені вдома було краще
Ні я не божевільна народжувати і ходити вагітна з сиренами і тимпаче свою дитину повертати в таке життя. В Тернопіль запросто б повернулась, але в мене там житла нема
автор Морожена_курка • 22 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Та я просто згаю скілтки грошей забирає декрет в спокійні часи, дитина, моє здоров’я, на це все треба мати фінанси
Додаю напруги• 22 сентября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Так моя порада і була саме про це. Не з того питання взагалі заходите. «Милий, я не повернусь поки йде війна» І все. Відчуваєте як по іншому звучить. І вагітність тут виходить нідочого. Просто ви зізнатись в цьому йому і може собі не хочете
автор Морожена_курка • 22 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Я через місяць їду додому, але у відпустку
А жити в таких умовах не хочу, хочу жити в нормальних умовах. Нема чого мені собі признаватись)
Додаю напруги• 22 сентября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ну так і все. Яка вагітність може бути? Ви живете в різних країнах і планів на сумісне проживання немає. Про що річ?
Залетна Я тут• 23 сентября 2023
Ответ дляМорожена_курка
автор , а нисколько. я сейчас в декрете , 4 месяца. На удаленке.
Фантазии про декрет .. с мужем оба на удаленке, оба работаем, оба выделили деньги на няню, которая не выходит за суммы обычных расходов
Залетна Я тут• 23 сентября 2023
Ответ дляСиренькая
Для начала жениться на мне, обеспечить жильём, показать свою надёжность, иметь достаточный доход для обеспечения семьи, ну и хотеть ребёнка именно со мной должен.
а вы в виночке ? где ваше
Залетна Я тут• 23 сентября 2023
Ответ дляДодаю напруги
мы тоже родили летом все счастливы . ребенок не предмет манипуляций. и нормально когда у малыша два крыла , а не ретро.
того же папу могут в любой момент на фронт .
Сиренькая• 23 сентября 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
а вы в виночке ? где ваше
Я без веночка, но зато с добрачной квартирой. Так что моё при мне). А у мужчины, который хочет создать семью и детей, должно быть и недвижимости и денег больше, чем у женщины, которая этих детей будет рожать.