Кружите меня,кружите• 22 сентября 2023
Чи норм зп в лабораторії інституту хімії та токсикології?)
Маю фармацевтичну освіту, працювала в аптеці, звільнилась ще рік тому через моральне вигорання. Зараз знайомі пропонують вакансію в інституті хімії та токсикології в лабораторії. Я запитувала, яка зп, мені сказали непогана. Але знайомим під 70 років, може в їхньому розумінні непогана це тисяч 10-12, я не знаю. Але от в кого дійсно був там досвід чи хтось працює, чи знайомі працюють, не підкажете, що по зп?.
Невловимий Джо• 22 сентября 2023
Никогда в институтах не было норм зарплат. Думаю, близко к минималке, но никто не мешает вам узнать в самом институте
Кружите меня,кружите
• 22 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ви думаєте ще менше ніж в аптеці? Я просто дуиаю про те, щоб повернутись в аптеку....може за рік щось змінилось...
Невловимий Джо• 22 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
А в аналогичном институте намн, со стажем 20 лет и кандидатской степенью 7000 на руки получала
Кружите меня,кружите
• 22 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Капець😢короче, певно краще туди не рипатись
Я пані прохана...• 22 сентября 2023
Колись знайомі знайомих працювали там. Так говорили, що фактично там купа приватних фірм. Тобто, не держ.структура повністю. Може сходіть дізнайтеся. Все рівно ви без роботи
Кружите меня,кружите
• 22 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Просто аби мені відразу сказали, яка зп, а не мурижили.....я не знаю. Але з одного боку, якщо знову повернусь в аптеку, мені це може нічого не дати, а так після лабораторії легче буде піти на фармацевтичну фірму...
Мурзилка• 22 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
зарплату спросите на собеседовании - с Вас не убудет сходить поговорить и понять подходит или нет. Это лучше, чем гадать, а потом узнать что это был хороший вариант оказывается.
В таких местах (если это бюджетная сфера или госслужба) обычно работают не ради денег, а ради непыльной нагрузки типа с 9 до 16 + всякой социалки
Дама с собачкой• 22 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
А ще майте на увазі, у цієї людини всілякі там надбавки за стаж роботи, звання чи посада. А у вас буде гола ставка
Кружите меня,кружите
• 22 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
Мені сказали, що там потрібно з 9 до 18 працювати. Непильне навантаження це звичайно добре) але тому в кого чоловік добре заробляє, і робота як хобі)) але це не мій випадок. Грошовитого покровителя, на жаль, немає.
Кружите меня,кружите
• 22 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Йой😰та ну нафіг. Краще тоді вже в аптеку. Чула , що в аптеках бажаємо здоров´я зробили ставку 20 тис, звичайним першостільникам🤔
Невловимий Джо• 22 сентября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Та спрос не ударит в нос, может что то поменялрсь