Чудовий каламбур• 22 сентября 2023
Випадає волосся скрізь!!!
Були сильні стреси два-три місяці тому. І з голови волосся випадає жмутами, таке відчуття, що скоро буду лиса. А сьогодні помітила, що волосся навіть на руках випадає, і взагалі скрізь випадає. Такого ніколи не було! Щ чого почати? Це пов´язано з стресом? Як це лікувати?
Чудовий каламбур
• 22 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
Анализы - минимум щитовидной, витамин д, феретин, биохимия
Дякую
Чудовий каламбур
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А потім до терапевта, ендокринолога, невролога
Ок, дякую
Зілля до весілля• 22 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ок, дякую
У доньки випадало, правда не пасмами.
Їй терапевт розписав що перевірити.
Здавала пакет так і називається ’Здоров´я волосся’ в Сінево. Там всі потрібні аналізи є. Потім ендокринолог, дерматолог, невролог
Їй терапевт розписав що перевірити.
ОленаЖабаЗелена• 22 сентября 2023
може якісь ліки приймали в останні пів року? згадуйте, допоможе на прийомі у лікаря
Чудовий каламбур
• 22 сентября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Комплексные витамины давно пили?
Ніколи не пила
Чудовий каламбур
• 22 сентября 2023
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Л-тироксин, вітамін Д
Чудовий каламбур
• 22 сентября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
У доньки випадало, правда не пасмами.
Їй терапевт розписав що перевірити.
Дякую.
очки_ннадо• 22 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ніколи не пила
Возможно, стоит пропить курс
Болтушка Му• 22 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Л-тироксин, вітамін Д
Можливо вам потрібне корегування дозування. Зараз надто скаче ТТГ, він не любить стрес. Здайте аналізи.
іронічна антитеза• 22 сентября 2023
У мене після стресу 2 роки тому залишився крисячий хвістик на голові) Через півроку вже була нормальна моя шевелюра. Не хвилюйтесь, відновиться)
Кредитная• 22 сентября 2023
У меня на фоне сильного стресса длиной в месяц с лишним.выпадают волосы пучками.Раньше тоже выпадали,но в этот раз вообще ужас.Но я месяц почти ничего и не ела,лишь что глотнуть,чтобы не упасть в обморок.Анализы не сдавала,думаю,гемоглобин,ферротипия надо обязательно смотреть.
неДодекаэдр• 22 сентября 2023
У мене так же, автор
Випадає волосся на руках, і з брів. Про волосся на голові мовчу...
іронічна антитеза• 22 сентября 2023
Ответ дляКредитная
Такая же ситуация была, я правда не ходила по врачам, не до того было ( ( И пила обычные комплексные витамины, а их нужно с едой. Поэтому заставляла себя сьесть хоть бутер, или хоть ложку гречки. Через время всё восстановилось.
младокошкина• 22 сентября 2023
У меня тоже самое(( сдавала анализы восполняла дефициты железа и витамина Д курсом, делала мезотерапию кожи головы, купила дорсонваль, от себя ещё витамины для волос и ногтей, дорогие шампуни и скрабы, мазала кожу головы всякими жидкости для роста волос - и нифига!! Это все я делала с февраля по июль. Вот сижу и не знаю что ещё можно сделать, хочу свои волосы красивые и густые