Ms. Искренность• 23 сентября 2023

В підвалі без вікна яку краще плівку вибрати на потолок? Глянець чи мат? Білий

Чи молоко
КарамбОлька• 23 сентября 2023
Молоко уже есть?
Или это сатин?

Гуру троллинга• 23 сентября 2023
Матовую, она больше чем глянец рассеивает свет
автор Ms. Искренность • 23 сентября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Я думала глянець розсіює
Гуру троллинга• 23 сентября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Я думала глянець розсіює
Подивіться в реалі на ту плівку і порівняйте. Але для прикладу візьміть дзеркало і білий лист паперу та подивіться на світлі: дзеркало все відбиває і наче темне залишається, а лист наче сам світиться
Соседушка• 23 сентября 2023
Я люблю матову білу скрізь. Що у вас в тому підвалі планується?
Сумчатая кошка• 23 сентября 2023
Посмотрите в реальности, что вам больше нравится. Мне кажется, матовый будет смотреться как норм потолок, а глянцевый как тонкая пленка и будет нагружать
Ответ дляСоседушка
Просто диван стоятиме
Соседушка• 23 сентября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Просто диван стоятиме
Тоді матова.
Ответ дляСоседушка
Тоді матова.
А який ефект дає глянцева плівка?

Соседушка• 23 сентября 2023
Ответ дляMs. Искренность
А який ефект дає глянцева плівка?
Якщо вам потрібно було б світліше приміщення без вікон, то збільшує освітлення і простір.
Ответ дляСоседушка
Мені як раз потрібно збільшити простір
Бо там темно
Соседушка• 23 сентября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Мені як раз потрібно збільшити простір
Бо там темно
Якщо ви будете там тримати студію, то можливо це вихід. В інтернеті повно фоток, можете глянути.
Для мене особисто, це наче повернення до 90-х років, але це моя субʼєктивна думка.