Сяду на шию, дорого!• 23 сентября 2023
Сколько раз могут приходить, чтобы вручить повестку?
Ситуация: человек прописан по одному адресу, работает в другом городе.
На учет встал по месту прописки.
Пока он на работе, то к нему, по словам соседей, приходят из военкомата.
Вопрос: сколько они так могут ходить?
Пока не застанут его дома?
Или предпримут еще какие-либо действия?
У кого-то была похожая ситуация?
На учет встал по месту прописки.
Вопрос: сколько они так могут ходить?
Пока не застанут его дома?
Или предпримут еще какие-либо действия?
У кого-то была похожая ситуация?
Ответ дляМила 26
Вуз солідний, Вінницький) хлопцям радили пройти, але лише радили
Дуже і дуже дивно, ми Харківський закінчували, тей же Київ, була обов´язковою, Вінницький колеги в 70-80-х закінчували ще, і теж була обов´язковою, то ви якщо не мали кафедри то й не військовозобов´язана
Ответ дляkabatosa
Військовозобов´язані всі медики, так як певні дисципліни є у всіх, в тому числі і в медучилищі. А кафедра давала звання. Я її пройшла і маю офіцерське.
А от чоловік не проходив, тому рядовий
Ответ дляkabatosa
Ну і самі розумієте, студентам могли просто сказати, що проходять всі і не вдаватись в подробиці