Xвостокрутелка• 23 сентября 2023
Якісь нетакий день чи шо? Я в шоці...
Зранку навала на сландо переселенців типа продае за 1000 відай за 50.ми з бахмуту і. Тд. Це вже раз 5 по різним речам. Ось тікі шо остане мене добило. Шукаю костюм на осінь спитала заміри. Мені не підійшло я відповіла. Мені теж відповіли....... Капець мо яке полнолуння шо шизіки з розуму сходять? В вас таке бувае?
Всех анонимов аноним• 23 сентября 2023
Ответ достойный 🤣👍
Сочувствую
Действительно нуждающиеся могут купить вещи в секонде за копейки или взять в благотворительной организации
Сочувствую
Не против• 23 сентября 2023
Ого! Автор! за такое хамство на ОЛХ блокируют аккаунт. Пожалуйтесь, отправьте скриншот и этого товарища заблочат админы. И без права на создание нового аккаунта с этого номера телефона. Там нельзя хамить и грубить-это правило.
18 мнеУЖЕ• 23 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Я теж недавно зі схожою ситуацією зіткнулася... Ззовні інтелігентна, гарно одягнута жінка кричала до мене і мого сина в автобусі, що я ’родила больного, а она на свои налоги обязана содержать таких вот’... При тому що син сидів тихенько, не зачіпав нікого, просто в нього є певні стереотипні рухи в силу діагнозу, які нікому не шкодять і не заважають... Вона просто дивилася на нього, а потім чомусь почала верещати. Навряд чи таку людину можна назвати нормальною, на мою думку.
От що справді образливо, що ця жінка зараз кричить, а потім буде пенсію отримувати з наших податків.
Патріотка з дивану• 23 сентября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
А що смішного? Чи ви з тих людей коли двоє б´ються замість викликати поліцію познімаєте на камеру?
Я хз що у вас за почуття гумору ’пішла на х’ сміятись.
Теперь просто ржу.
Злые люди, до смешного)))
Xвостокрутелка
• 23 сентября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так я теж ніколи не проти там скинути пересилки як людина просе... Але ось наприклад я можу продати речі 1-2 рази вдягнула новий стан пів ціни і менш. Я так виставляє. Тоді людина проси ще скидаю...але ж не настільки бути наглими... Стоїть 1000 відай за 100.стоїть 500 до мо 50 або подаруй.... Ми ж з Бахмута по типу... Мені дійсно шкода ціх людей переселенців з Бахмута... Їми прикриваються шахраї. Дійсно така людина такого не напише..... Може і по просе скинути но точно не так це все.... Я напевно просто так продаю речі. Продаю шоб докласти і купити інше. В мене дитинка з особливими потребами. Майже все на ліки.... ТО я теж МОЖУ попросити але 20-30 грн шоб трохи дешевша пересилка. І то з товару по 100-200 грн я ніколи і 10 грн не попрошу скинути. Ось чось такий в мене день.....Да неприемно. Але то таке. Гарного дня дівчатка!
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляReaddy
Ви вважаєте, що то нормальне спілкування? Може людина вразлива та отримала стрес, це Вам на думку не спало?
Не нормальне, але треба бути стійкішими. Який стрес просто через повідомлення?
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Ні, звісно. Я подумала, що вона напевно пережила якийсь сильний стрес, подумки пожаліла її. Бо повірте, от чесно, моя дитина в тій ситуації виглядала набагато адекватніше порівняно з тою пані... Таких можна лише пожаліти, що виплескують свою злість на інших.
Немає чого таких жаліти, стрес стресом, але кидатися на інших без причини це не нормально. Треба ставити на інших, а не жаліти, вона обзиває вашу дитину, а ви її жалієте
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
Глибоко нещасна людина, на мою думку. У щасливих і самодостатніх такої агресії немає...
У всіх може бути
Я шалунья• 23 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
У всіх може бути
Так, я знаю. Від нервових зривів ніхто не застрахований, і це абсолютно нормально. Від ’діагнозів’ тощо це не залежить.
БальзаковскийВозраст• 23 сентября 2023
Ответ дляЯ шалунья
На місце таких слід ставити
Я шалунья• 23 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
На місце таких слід ставити
Не бачу сенсу. Такі люди явно сильно травмовані психічно. Ця жінка, про яку я розповіла, точно не від хорошого життя зірвала злість на моєму малому. Висновок який? Такий, що їй явно живеться тяжче, ніж мені, хоч у мене і дитина з інвалідністю. Бо я ні на кому не зриваю свого болю.