Даксо• 23 сентября 2023
США просить Польщу пояснити заяву про "припинення поставок зброї Україні" – ЗМІ
Ответ дляLudaSHS
А чего ничего не сталося? Сталося, и не первый раз и не последний. Но на этом этапе писеца в отношениях не будет,
Наш тоже с трибуны оон макнул их .
А я писала, що буде погано?
Писала, що буде все добре.
Мова про те, що почуття гідності не втрачати, хай поляки сруть на нас, а ми кажемо, що то дощ і нас не стосується.
Писала, що буде все добре.
Ответ для vihola
А я писала, що буде погано?
Писала, що буде все добре.
А кто сказал втатити почуття?
И кто сказал, что мы какашками не покидались ?
Этот разговор ни о чем.
Но в одном да- комплекс меншовартости надо выкоренять.
Этот разговор ни о чем.
Ответ для vihola
Хіба не казали, що це нас не стосується, не звертати уваги. Просто так треба для електорату.
А это касается помощи нам военной?
Что она перестанет нам идти? Внутрение дела польши это внутренние, они не касаются той статьи Блумберг про поставки военной помощи.
Я об этом, что вы тут хотите в выловить?
На 1 стр и блумберг и климкин все сказано, на сейчас эти спичи более для внутренней аудитории. Что накалилось перед их выборами,
Ответ дляLudaSHS
А это касается помощи нам военной?
Де я писала, що допомога нам перестане йти?
Повторюю, поляки втратили почуття страху, почуваються у безпеці і тому там стали знову антиукраїнські настрої популярні.
Це факт. Як і те що американці їм вказують їхнє місце і буде все, як нам треба.
Белая-и-пушистая• 23 сентября 2023
Ответ для vihola
Не треба мені, будь ласка, приписувати того що не говорила.
Я хочу аби не вибілювати поляків, а дивились на них реальними очима. Помогли-дякуємо, почали палиці в колеса пхати, лити бруд, погрожувати, маніпулювати. Не робити вигляд, що нічого не сталось і це нас не стосується.
Удалено администрацией...
Ответ для vihola
По кругу...
Вы вообще читали о чем на 1 стр?
Но настрой там разный, да.
Вы вообще читали о чем на 1 стр?
Но настрой там разный, да.
Ответ дляEspresso_caffe
вообще не понятно зачем вся эта волна поднялась, зерно - это бред полный, какая-то притянутая за уши глупость, раздули из-за ерунды такой бред
Маю враження, що ведеться активна робота -пропаганда по підвищенню градусу ненависті до українців . Як тільки біженці заполонили Європу, починаючи з Польщі, звісно, в коментарях соцмереж почали активно розганяти тему Волинської різні ( болюча сторінка в історії України, яка у нас активно замовчувалась, в Польщі активно вивчалась і населення завдяки цьому відчуває неприязнь до нас. Тому звинувачення завжди якісь однобокі і завжди в бік українців . Хоча були моменти, коли злочини чинили люди радянської влади ,перевдягнуті в бандерівців. Ще поляки замовчують те, що у відповідь на знищення поляків , вони палили і вирізали цілі укр.села у відповідь). Потім почали розганяти ненависть до біженців з приводу виплат дітям по 500 злотих. Зараз активно використовують тему зерна. Хоча це передвиборна гонитва і маніпуляція словами . Насправді Польша завжди купувала укр зерно . Потім була спроба посіяти ворожнечу з-за пенсів українцям у Польщі, після роликів у ютуб , що кожен, хто працював хоча б 1 день отримає мінімальну польську пенсію . Це викликали шквал обурення, бо не всі поляки її мають ( є ряд умов відносно віку, стажу та сплачених податків). Вчора прочитала, що у Німеччині розгорівся подібний скандал , повʼязаний зі слухами, що українцям теж будуть доступні німецькі пенсії без дотримання тих умов, що висувають німцям .
Коментарі читаю польською на польських ресурсах і іноді страшно від сили тієї ненависті, що я бачу в словах поляків .
Для мене цілком зрозуміло, що це робота сусідів , цілеспрямована акція по розпалюванню ненависті до нас в країнах Європи , щоб зменшити рівень допомоги
Espresso_caffe• 23 сентября 2023
Ответ дляslpplp
Мені теж моторошно читати ті коментарі.
Щодо зерна це взагалі повна чухня, що відбувається. Цікаво, що Польща, як і інші країни Європи весь цей час купували і продовжують купувати кацапське зерно у різних видах, і напряму і у вигляді походження Казахстану. Є культури, які в Казахстані ніколи не росли, а тут раптово виявилися надзвичайні обсяги. В цьому зерновому срачі про цей факт всі мовчать.
Поляки самі спекулюють нашим зерном, найбільша частина імпорту перепродається в Італію, Німеччину і тд. Вони вже задовбали перебивати нам ринок. То є банальна спекуляція. Сутність проблеми з зерном полягає в тому, що в Європу завезли велику кількість біотоплива, що обвалило ціну на рапс. А польські фермери мріяли продати його в 2 рази дорожче під кінець сезону. А в грудні ціна як пішла вниз, і до сьогодні не дісталася рівня грудня 2022.