я Кукарача• 23 сентября 2023
Поменять фасады на кухне
Сколько это может стоить? Это вообще реально?
Психологічка• 23 сентября 2023
Подруга міняла роки 4 тому, класно. Ціну не скажу, але їй знайомий робив, мабуть дешевше вийшло
Заставляличка• 23 сентября 2023
Класна тема, авторе. Теж вже півроку цю думку виношую. Але є ще краща думка- перефарбувати самій. От зараз продумую варіанти, бо якщо фарбувати, то треба феном плівку зняти...
ЕЛЕНА МАКСИ• 23 сентября 2023
Рiк тому поміняли фасади. Дуже задоволені. Заплатили 15 тис грн. Кухня як нова. Можливо це й недешево, але того варте. Купували квартиру з тією кухнею, вона у свій час була під індивідуальне замовлення зроблена, бо в квартирі перепланування. Тож стояло питання, чи робити таку ж саму під заказ, чи спробувати реставрувати. Майстер підібрав колір, в один день зробив заміри, а через тиждень-два приїхав та все зробив. До речі майстра порадили на цьому сайті.
Анонимушка• 23 сентября 2023
Если нужен эконом вариант - заметьте точно каждый фасад, зайдите на сайт Вияр, в остатках или целую плиту ДСП выберите, там же внесите замеры, кромка 2мм. Останется заехать и забрать
Ответ дляЕЛЕНА МАКСИ
Якщо Київ можна контакти майстра? Буду дуже вдячна)
ЕЛЕНА МАКСИ• 23 сентября 2023
Ответ дляnoangel
Написала у приватні. Київ