Кто крайний?• Изменено 23 сентября 2023
Ви помітили як стрімко медики перетворились в обслуговуючий персонал?
Звичайні лікарі, стоматологи, аптекарі.....До лікарів так ставляться наче ті їм всім зобов´язані, лякають скаргами і прочим до аптекарів як до продавців, навіть називають їх прямо продавцями. До стоматологів, особливо, в приватних клініках теж ставляться як до обслуги...адже раніше не було такого?
Локшина на вухах• 23 сентября 2023
Знаєте, а тема мабуть глибша, це те, що у нас кожного закладено вихованням і суспільством. Рівноправні відносини рівних між собою громадян чи класовість, статусність і давні відносини хозяїн-раб, я начальник - ти дурак. І в сім´ях, в оточенні, якщо прищеплювались взаємоповага, культура відносин в суспільстві, то хамства в світ людина не понесе.
Бажаю всім вам гарних людей поруч і на вашому життєвому шляху загалом-)
Счастье_же_вот_оно• 23 сентября 2023
Ответ дляКофе в лобби
Мне все равно кто передо мной врач, фармацевт или кондуктор. Если человек сам начинает в агрессивной форме или с презрением ко мне, то понятно я молчать не буду.
Многие заискивают, т.к. боятся, что потом неправильно полечит
Счастье_же_вот_оно• 23 сентября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Я вважаю, що до всіх треба ставитись з повагою до лікарів, прибиральників, продавців, бо вони люди.
Мне иногда кажется, что врачи это не люди. Это короли.
Кофе в лобби• 23 сентября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Если нет знаний, то и с поклонами не вылечит.
Счастье_же_вот_оно• 23 сентября 2023
Ответ дляКофе в лобби
При чем тут знания? Вы ж про агрессию писали. Может быть знающий, но агрессивный. Такой может вас так ’полечить’..
PORKA• 23 сентября 2023
Ответ дляБорода
Ну, неадекваты в любой сфере случаются. Но их не так и много.
Я грубость по отношению к фармацевту только раз наблюдала, когда бабка начала девушку проклинать потому, что у неё сдачи не было. Но там вся очередь за фармацевта вступилась и бабку просто выгнали из аптеки.
фу! бабку просто выгнали из аптеки...
жаль не я была той бапкой.
у кассира должен быть размен,а не гонять старуху.
пусть радуются,что клюкой их не побила))
жаль не я была той бапкой.
Уси Пуси• 23 сентября 2023
А чому тільки лікарям і фармацевтам кланятися? В моїй галузі на руках треба носити дядьків-електромонтерів, які під обстрілами, в сніг, дощ та спеку латають підстанції та лінії електропередач за смішну зарплату. Може у них вищої освіти і нема, але щоб дорости до спеціаліста такого рівня, як у них, треба з десяток років практики.
Кофе в лобби• 23 сентября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так вы ж про заискивания пишите. Думаете, что если к агрессивного тупому врачу на четвереньках заползти, то вылечит? Лучше сразу искать другого, чем заискивать и надеяться. И даже если там 7 звёзд во лбу, то всегда найдётся такой же только вот без этих - поцелуй ручку))
Кофе в лобби• 23 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
Совершенно верно.
Раніше черги були -і лікарі самі визначали кого вони хочуть приймати, скільки встигнуть приймати і т.д. , чекаючи винагороду за те що прийняли взагалі. Після он лайн записів, у них вже корони спустилися на землю, хоча деякі ще борються з тим що он лайн то одне, а от ще в нього на поклон попросіться...бо не прийме.
Нехай щастить• 23 сентября 2023
К врачам такого не замечала, наоборот мне кажется... А фармацевты и так продавца лекарств, но а что к продавцам не стоит уважительно относится? На мой взгляд ко всем людям по умолчанию и независимо от профессии стоит относиться уважительно и хорошо.
Уси Пуси• 23 сентября 2023
Ответ дляPORKA
фу! бабку просто выгнали из аптеки...
жаль не я была той бапкой.
Проклинати, бо нема здачі, то якби занадто. Таке враження, що у деяких пенсіонерів від надлишку вільного часу хобі ходити по установах і скандалити. Ніколи не забуду, як на НП бабка мало не побила бідного молоденького оператора, який не міг оформити відправку посилки на центральне білоруське телебачення, бо на її думку, він був зобов´язаний знати адресу і контакти. Це мабуть було найграндіозніше шоу, яке мені доводилось бачити.
PORKA• 23 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
Проклинати,то уже побочка неуважительного отношения к покупателю.
не бапка первая начала... и так ясно.
Рожки-да-ножки• 23 сентября 2023
Я врач, не замечаю такого. Зависит от места работы. Сразу после универа пришлось в поликлинике работать - там да, почему-то люди были уверены, что врачи им что-то должны (сверх профессиональных обязанностей). Ушла очень быстро, пусть мозг выедают другому.
К человеку относятся так, как он позволяет к себе относиться
Смурфик• 23 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Нигде такого не видела. Возможно это вы относитесь к ним так?
Работаю в медцентре, и могу подтвердить что часто так относятся,особенно к молодым. Обращаются на ’ты’, требуют результаты сейчас и на руки, рассказывают что не так и учат как нужно. Это касается пациентов старшего возраста, молодые ведут себя получше.
ХвилювАллочка• 23 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
Окей, до лікарів ще да) а от до аптекарів сильно хто кланяється?😅
А як до них треба? Аптекар це той же продавець по суті. Добрий день, номер замовлення, ось моя карта, до побачення. Що ще я маю сказати?
КинДза• 23 сентября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Так все правильно, медики відносяться до обслуговуючого персоналу. Що не так?
І для того вчаться стільки років?
ХвилювАллочка• 23 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
Я думаю у багатьох і вища освіта є. Просто частіше за все її отримують або як другу після спец серединьої або заочно.
Весела бджілка• 23 сентября 2023
Ответ дляКинДза
І для того вчаться стільки років?
Я теж вчилася багато років, і ще додатково курси, тренінги постійно проходжу. То й що?
ХвилювАллочка• 23 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
На білоруське? 😂
Борода• 23 сентября 2023
Ответ дляPORKA
фу! бабку просто выгнали из аптеки...
жаль не я была той бапкой.
В той ситуации я на стороне фармацевта. Она объяснила ситуацию: она в аптеке одна и не может её закрыть и пойти за разменом. Возможно, это вина руководства, но не её личная.
И как бы там ни было, это был не повод проклинать девушку. Аптек на районе более чем достаточно.
Начала бы бить клюкой - вызвали бы полицию.
Сільський ансамбль• 23 сентября 2023
Ответ дляКто крайний?
Що там з ними кланятися, підійшов сказав номер замовлення, тобі видали оплатив і пішов
Локшина на вухах• 23 сентября 2023
Я фармацевт, вірніше провізор ось уже 30 років. Ви щось тут довго застопорилися на темі кланятися. Взагалі ніхто нікому не має кланятися, звичайне ввічливе спілкування, ну канон.
КинДза• 23 сентября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Вы можете хоч 100500 курсів щорічно проходити - це ваша особиста ініціатива. А медику, щоб отримати диплом, потрібно повчитись певну кількість років +інтернатура. Ну і рівень відповідальності не треба порівнювати. У медика ціна його помилки - здоров´я і життя людини.
Весела бджілка• 23 сентября 2023
Ответ дляКинДза
Звісно, це все вірно. Від мене чого хочете?
КинДза• 23 сентября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Хочу, щоб ви зрозуміли, що ваше порівняння некоректне.
Локшина на вухах• 23 сентября 2023
Ответ дляКинДза
Плюс ще кожні 5 років курси, без них ти не маєш права працювати фармацевтом
Морская свинка• 23 сентября 2023
Сейчас подпишут Пандемическое соглашение, и медики еще и в инквизиторов превратятся