Мандолина Бу• 23 сентября 2023

Потребую дизайнера, не за всі гроші світу

Дівчата,маю обмежений бюджет на дизайнера,але він потрібен.Розумію,що по моїх можливостях -це плюс мінус студент.Може в кого є діти чи знайомі ,хто погодиться на 5 Дол метр квадратний розробити дизайн проект?
Мама Чели• 23 сентября 2023
А почему вы обесцениваете труд других? Сами то небось за дёшево работать не хотите.

автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляМама Чели
Я не знецінюю)Я розумію,що не маю коштів на іменитих людей)Через це і шукаю починаючих ,хто тільки починає)
Непонятно• 23 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
На скільки розраховуєте? На яку суму за метр квадратний? Може і не так мало як вам здається?
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
150квадратів, 5 Дол квадрат.Всього 750 у.е.Плюч мінус.Аое квадрати з нюансами)
Дайте подумать• 23 сентября 2023
Прозоре запитання..
Без опису, побажань, фото, креслень, без будівельного (або тенхічного) паспорту і т.д.
Ненька наша• 23 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Вы серьезно хотите рискнуть таким метражом и деньгами на ремонт.Экономия будет мизерная
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Ну ,давайте так.Рищикнути чим?Технічним дизайном з розташуванням електрики і сантехніки?Маю гарну бригаду,адекватно підскаже,якщо що не так.Але ж є новітні моменти,я від них відсталв
М.О• 23 сентября 2023
Добрий день. Напишіть у приватні
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляДайте подумать
Прозоре запитання..
Так хіба їх тут можна виставляти?

автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляМ.О
Добрий день. Напишіть у приватні
Пишу)
Дайте подумать• 23 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Так хіба їх тут можна виставляти?
Ну, фотокопії вставляють.
В данному питанні, треба бачити. Можу розробити - якщо не горить)
Ненька наша• 23 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Хорошая бригада сама все расскажет,а расстановку лист в клетку и вперед)
А не даром используя чужой труд,150 м ремонта и бесплатно дизайнер)
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Ви дизайнер?)Яка вартість Ваших послуг?
Дайте подумать• 23 сентября 2023
Є сайт, Кабанчик, там є спеціалісти - напевно, щось порадять..
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляДайте подумать
Дякую,полізла,гляну)
Ненька наша• 23 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Ви дизайнер?)Яка вартість Ваших послуг?
Я -нет.Но ещё 4 года назад даже за 10 уже никого нормального не было.
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
4роки назад 30євро квадрат)
Ненька наша• 23 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
4роки назад 30євро квадрат)
Да) а вы хотите за 5)
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Да) а вы хотите за 5)
Так)Щось змінилося за 4 роки:і доходи в тому числі)

Ненька наша• 23 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
А на товары инфляция,так что нынешние 5 даже не те 5))
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Та згодна,я ж і написала,що обмежений бюджет!)
Самая СоветЧиваЯ• 23 сентября 2023
На Кидстаффе поищите дизайнеров по рейтингу. И опросите в ЛС состоявшихся клиентов. Иногда цена - не единственный критерий качества и взаимопонимания
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Отут я олух.А як шукати?Вибачте,за питання
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Дякую!!Розібралася!!!
Самая СоветЧиваЯ• 23 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Вы сейчас на Советчице - на форуме. Но на этом ресурсе есть еще и продавалка - Кидстафф. На ней продаются товары и предлагаются услуги. Каждая сделка обоюдно оценивается обеими сторонами постфактум.
Вот здесь https://www.kidstaff.com.ua/ выбираете в поисковой строке ’дизайн интерьера’ или похожие ключевые слова. Или заходите дополнительно в рубрику ’Услуги, работа’, а там уже сориентируетесь.
Среди дизайнеров ищете высший рейтинг и изучаете отзывы. А потом можете с авторами этих отзывов пообщаться в личном сообщении на предмет впечатлений от сделки или подводных камнях
Ворую вкусняшки• 23 сентября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Удалено администрацией...
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Удалено администрацией...
Дякую)Сприймаю,як комплімент))))
Мамин тріль• 23 сентября 2023
Народ зажрался, все именитые дизайнеры, отбоя нет)) То жалуются, что работы нет, то за 5 долл метр делать не будут))
автор Мандолина Бу • 23 сентября 2023
Ответ дляМамин тріль
Та ні,не заївся) Це теж труд,просто такий час
.
aleksaizo• 27 сентября 2023
Доброго дня. Маю гарного порядного дизайнера. Дівчина дуже дотошно ставиться до роботи, відповідності будівельним нормам, а не просто наліпити типу красиво. Написала поки запитання щодо розцінок