Усміхайлик• 24 сентября 2023
В Киеве подорвали котохату. Погибли около 60 котов..
Я не фанат котов,но все-таки... как рука поднялась, это ж живое...
Чеширская кошечка• 24 сентября 2023
Ответ дляоксюморон
Шестеро покидьків вже відмитились в темі /реакціями зверху/. Тільки невідворотня кримінальна відповідальність за агресію та насильство до тварин виправить ситуацію.
Для таких так - вони повинні розуміти ієрархію.
Живчик-счастливчик• 24 сентября 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Твари(( как много стало злых людей.. я кормлю котов во дворе. Не под подьездом, и не под окнами. За зеленой зоной. Мою миски, ношу воду, кормлю сухим кормом. Убираю помои, которые льют некоторые бабульки. И все равно, находяться те кому мешают те 4 котейки(. 5 я забрала домой, больше не могу.
Бомжи и алкаши, окупировавшие полуподвал, не мешают. Ор, вонь, дерьмо и все остальное. Нет. Можно ж нарваться. А слабых можно убить. Все просто.
Срач от детей, тоже не мешает. Регулярно наблюдаю как бегают в кустики под балконы этожеребенки, и попробуй замечание слелать. Мамки разорвут. А животных не жалко, больное общество..
так в кустики бегают не только дети.
Мужики, которые пьют во дворе, прямо под деревьями не стесняются делать свои дела.
Они выпили, им по барабану.
Чеширская кошечка• 24 сентября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
люди стали злее.
Я помню выходила гулять с собакой лет 20-10 назад и все бежали погладить.
А перед войной выйдешь с собакой, при чем гуляла там, где никого нет, собака в городе только на поводке, и все равно люди облаивали, и вечно были недовольны. Всегда находился кто то , кто гадость скажет.
Раньше такого не было.
Люди стали очень злые , и это сказывалос на отношении к собакам и кошкам.
Раньше такого не было.
Потому что они слабьіе и беззащитньіе... я сама не понимаю что происходит с обществом... такое расслоение стало - индивидумов и личностей - очень яркий контраст
Рання пташка• 24 сентября 2023
Ответ дляPeloquin
Тобто я правильно розумію, усі ці анкети хуєти виявилися ні до чого, садист як хотів, так і взяв тварину, а адекватні люди бачили оці анкети наче у космос летіти та казали ’нащо воно мені треба, я піду та куплю тоді собі тваринку’? Ну ви молодці просто.
Вот именно, что не было анкет хует. А просто из всех желающих выбрали охотника, потому что собака рабочая, ей нужны были особые условия содержания. Вы понимаете, что большинство правил написаны кровью. И у зоозащитников тоже. Вот поэтому теперь только анкеты, хуеты и контроль за жизнью животного.
Рання пташка• 24 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Получение удовольствие, что обманул ещё и зоозащитников, большее удовольствие при издательствах от того, что те не смогли защитить
Вот именно. Вы очень правы.
Усміхайлик
• 24 сентября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
люди стали злее.
Раньше такого не было.
Люди стали злые,в первую очередь,по отношению к людям и детям. Особенно в транспорте ,и особенно женщины лет 60... на подростков реагируют,как на преступников...
Чеширская кошечка• 24 сентября 2023
Ответ дляоксюморон
Було б добре модераторам показати тих веселунів, кому подобається така подія
Живчик-счастливчик• 24 сентября 2023
Ответ дляптицаворона
Насправді, моя відповідь більше стосувалась ’боти підтягнулись’ в одному повідомленні про те, що зі слів рятувальників КАРГ Наталя перешкоджає рятувальникам, бо КАРГ достатньо відома організація в Києві, тож їх ботами назвати не можна.
Я не думаю, що це Наталя підпалила свій притулок. Версій тут може бути мільйон. Але якщо вона не дає рятувальникам рятувати - це дивна поведінка. Причому, я теоретично можу і її виправдати - стресом, наприклад, особистою неприязню, страхом, що котів заберуть (ну от таким нераціональним страхом). Але, тим не менш, така поведінка все ще залишається дивною для мене. Тож я поки що без висновків по історії.
Київ. 24.09. П’ятсот сімдесят дев´ятий день війни…
ДРУЗІ, НЕЙМОВІРНА ЖОРСТОКІСТЬ, БЕЗЗАКОННЯ… ПЕРЕМОГЛИ: СПАЛИЛИ КОТОБАЗУ РАЗОМ ІЗ БЕЗЗАХИСНИМИ, БЕЗНЕВИННИМИ, БЕЗПРИТУЛЬНИМИ КОШЕНЯТКАМИ.
Врятувати вдалося небагатьох. З семи маленьких хвостиків, доставлених в ветклініку ЗООлюкс, вижив лише один.
Скажіть, друзі, такий зумисний підпал тваринок може трапитися в європейській країні?
Майже тридцять років доглядаю безпритульних тваринок. Собак, яких я доглядала, до Євро – 12, отруїли усіх 14-ть, крім однієї, яку вивіз і прилаштував у італійську родину Andrea Cisternino, котрий тоді зробив численну кількість репортажів про ті страшні отруєння десятків тисяч тварин – НІКОГО НЕ ПОКАРАЛИ.
Тоді мене звинувачували, що я не стерилізую собак, але є дуже авторитетний свідок – це пані Тамара Тарнавська, у притулок якої тоді приїздили стерилізувати лікарі з різних країн, і вона приймала на стерилізацію з перетримкою і моїх собачок.
Сьогодні хтось викликав Kyiv Animal Rescue Group. Приїхали вони тоді, коли пожежні усе вже загасили і на місці пожежі мала працювати слідча група поліції; вони приїхали тоді, коли постраждалих котодіток, вихоплених з полум´я, вже доставили в ЗООлюкс, врятували одного і вже навіть трупи загиблих мальків привезли назад, бо не змогли врятувати; вони приїхали тоді, коли дуже активні місцеві мешканці обстежили усю прилеглу територію, вцілілих неушкоджених котомалят розібрали по домівках такі ж небайдужі місцеві мешканці.
Коли приїхала пожежна команда, вони насамперед розпитали, хто тут утримувач, де що знаходиться, а отримавши необхідну інформацію, професійно почали працювати.
Коли ж приїхала команда Kyiv Animal Rescue Group, то вона просто поставилася до мене, як до якогось непотребу, відштовхнули і почали носитися скрізь, вишукуючи котиків, намагалися прорватися в приміщення, проте пожежні їх не пустили, згодом віддалено від місця трагедії, навіщось піймали у сітку зовсім непостраждалу Ріту, яка вже більше семи років живе у підвалі сусіднього будинку, давно стерилізована, ще ветлікарем Kobylian Kostiantyn, і молода особа знаєте що почала кричати? – «Вона беременна! Вона беременна!» Але криків що вона постраждала й потребує допомоги з вуст ’ловця’... Якась маячня, але це відбувалося на очах у десятків місцевих мешканців, які разом зі мною кинулися рятувати жорстоко скручену у сітці вже немолоду Ріточку. Так, я така, я за своїх підопічних піду під кулі, намагалася кинутися у полум´я, але люди мене не пустили, а напоїли заспокійливими ліками.
Попри свій страшний стан, попри страшенне тремтіння рук, які ще пам´ятали тепло страждаючих помираючих кошеняток, я вхопилася за сачок і щосили почала верещати й робити щілинку, у яку й вислизнула розумна Ріта. У цей час молода відловлювачка котиків, яка мабуть багато розказує про людяність та гуманність, яка мабуть врятувала багато тваринок, щосили навіщось била мене ногами по моїй нозі, наносячи болісні травми і садна (фото додаю). Лише втручання місцевих мешканців та поліції трохи притишило активність молодих людей, які з лютою ненавистю кричали, провокуючи й апелюючи до недоброзичливців: «Вона тут розводить котів!!! Вона їх не стерилізує!!! Вони всі тут розводять котів!!!» Звідки вони отримали таку інформацію? Якщо це так, то нехай цивілізовано перевіряють, а не перетворюються на злочинців і не б´ють мене на очах у численних свідків, не знамо за що, завдаючи мені невимовного болю: як же наплакалася…, як же мені болить нога, як же мені болить моє життя…
Чого не очікувала, то це такої неймовірної підтримки численних мешканців, які рятували маленьких кошеняток, адже усі старші котики були на вулиці, бо тепло, вони були неушкоджені, вони не потребували жодного порятунку. Дуже вдячна пані Lesja Vanina та її чоловікові, які швидко приїхали й відвозили котомалюків у ветлікарню, потім вже вночі давали свідчення слідчим. Дякую усім, хто рятував хвостиків.
Не скоро прийду до тями… Не могла повірити, коли по телефону й у вайбері мені кричали, що горять котики… Бігла з усіх сил, а в обличчя бив запах згарища… Полум´я було таке, неначе хтось кинув запалювальну пляшку… А ще були якісь вибухи… Хто міг таке зробити? Які є страшні люди…, і вони поряд з кожним із нас, вони провокують нас на конфлікти, не гребують безпідставними звинуваченнями й оббріхуванням.
Після численних дій команди Kyiv Animal Rescue Group, що призвели до незрозумілого конфлікту з місцевими мешканцями, після провокативних криків і звинувачень мене у ’розведені котів’, поліцейські таки врегулювали конфлікт з молодими людьми, котрі страшенно запізнилися, але їм дуже хотілося когось врятувати, хоча на той час необхідності у відлові всіх котиків району Теремки вже не було... Бачила їхні роздратовані, повні нерозуміння суті трагедії, що сталася, обличчя, тому намагалася контролювати їх пересування й дії разом з кількома місцевими мешканцями.
Живчик-счастливчик• 24 сентября 2023
Ответ дляптицаворона
Это комм Натальи. 2 часть.
Как я и говорила про стерилизацию ложь. И все остальные их выссказывания тоже.
Приехал Карг поздно и решил попиариться .
Право на гідне життя котиків у столиці захищає ’КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА, IV сесія VIII скликання
РІШЕННЯ
від 22 червня 2017 року N 615/2777
Про деякі питання безпритульних котів у місті Києві
...’визнати вуличних котів частиною екосистеми м. Києва, дозволу їм жити у підвалах, горищах та інших місцях їх ...’ Досить багато моїх підопічних хвостиків по праву живуть у підвалах, комфортно себе почувають на вулиці, адже вони щодня нагодовані, доглянуті, проходять санобробку, старші стерилізовані, усі щеплені, у тому числі й від сказу, навіщо їх, здорових і вгодованих, хапати по вулицях, тягти у клітки, завдаючи їм невимовних стресів і страждань? Який же це порятунок? Порятунок потрібен був тим, котрі горіли у полум´ї, але команда @Kyiv Animal Rescue Group, нажаль, цього разу спізнилася. За своє спізнення вони навіщось розпочали справжню травлю мене у соцмережах. І це роблять молоді люди, знущаючись наді мною, волонтером похилого віку, що, власне, робили й молоді люди, котрі мешкають поряд з котобазою, які, підозрюю, і вчинили підпал, бо не раз погрожували, ображали, і Ви, друзі, усі свідки того, як знищують мене в той час, коли я пережила такі тяжкі втрати. І це відбувається у моїй країні, яка у війні, яка прагне до людяної європейської родини, це відбувається на Ваших, друзі, очах.
Коли потихеньку розійшлися люди, на згарище почали приходити вцілілі котики – адже це їхній дім, згорілий…, іншого у них нема.
РІШЕННЯ
від 22 червня 2017 року N 615/2777
Чеширская кошечка• 24 сентября 2023
Ответ дляOl_s
Думаю, что местные власти должны что то делать, чтоб не было столько бездомных животных. Ни в одной стране такого нет. А в нас кошек, собак нереально. И собаки агрессивные.
Точно. А сколько кинутьіх... государством или гражданами
?
Чеширская кошечка• 24 сентября 2023
Ответ дляУсміхайлик
Бабьі всегда зльіе бьіли и не только в приклонном возрасте. Вот именно бабьі. Они и 30летние есть такие.
Жинси на дитину• 24 сентября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Всех бездомных поселить в ветклиниках?
Ничего не перепутали?
Тогда и бомжей в гос. больницы поселить, пусть лечат, вакцинируют и содержат.
Ничего не перепутали?
Боже яке примітивне мислення
Жинси на дитину• 24 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Так не помогает наше государство! Все теперь пусть сдохнут?
Так вимагати треба! Петиції створювати, стартапи робити.
А не оте от усе.
Живчик-счастливчик• 24 сентября 2023
Ответ дляУсміхайлик
у нас в доме есть злые и старики и молодые.
При чем молодые такие, что заткнут стариков за пояс.
При этом они не друг на друга яд свой выливают, а на других людей.
Бодіпозітівна• 24 сентября 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Організувати норм цивільний притулок , забрати до себе додому
А если нет возможности забрать себе 60 котов и нет денег чтобы открыть приют, проходить отворачиваясь мимо голодных и больных животных, пусть гибнут на улице, как это делаете вы да и я тоже? Только вот я этим не горжусь и не считаю что поступаю правильно, кот у меня правда с улицы и финансово приютам и на лечение больных животных помогаю, но этого не достаточно. А те кто делает больше, по мере своих возможностей, те молодцы, они лучше меня и вас.
Ответ дляЖивчик-счастливчик
люди стали злее.
Раньше такого не было.
Коли я почала збирати лайно за своєю собакою, конфліктів стало набагато менше (можна сказати, нуль).
Ответ дляРання пташка
Ну тоді не треба дивуватися, що тварини все життя сидять на перетримці та нікому не потрібні. Бо нафіг мені треба у житті такий контролер, наприклад. Я взяла з вулиці тваринку й живе вона собі у мені, та ніхто мозок не ї.. не любить
Ответ дляБодіпозітівна
Так, у адекватних людей є розуміння своїх можливостей.
У неадекватних, звичайно, ні.
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Это комм Натальи. 2 часть.
РІШЕННЯ
від 22 червня 2017 року N 615/2777
РІШЕННЯ
від 22 червня 2017 року N 615/2777
Тобто десятки котів просто гуляли двором.
І як же так трапилося, що врешті решт у когось урвався терпець.
Боже-боже, і ця жіночка вважає, що вона хороша, свята та ця трагедія - не закономірний наслідок її дій.
Бодіпозітівна• 24 сентября 2023
Ответ дляPeloquin
У неадекватних, звичайно, ні.
Смотря что называть неадекватностью. Я всю тему не читала, но выше вон есть комментарии от людей, которые знают где это, одни пожарку вызывли, негатива в сторону тех котов от людей знающих где это я не увидела. Так может не надо в данном случае записывать человека, который заботится о котах в неадекватные? Вот когда пенсионерка собрала в квартире кучу собак, которые там живут в антисанитарии и кормит их чем попало, это не адекватно, да ещё волонтеры с трудом забирают тех собак по одной, был такой случай
Менее Более• 24 сентября 2023
Ответ дляБілка в колесі
Так что там с тем приютом? Срач, мухи, антисанитария и в неположенном месте или всё-таки всё пристойно и она за свой счёт благое дело делала, а не срачельник развела?
ну как вам сказать. Как - то мы с детьми хотели там котиков погладить, так она не дала ! выскочила ниоткуда, начала орать, неадекватка ей - богу. Ну знаете, она из тех ’ праведников ’ что воображают о себе не пойми шо
Бодіпозітівна• 24 сентября 2023
Ответ дляМенее Более
Грязь и вонь там была? По вашему мнению коты там сильно мешали соседям?
Менее Более• 24 сентября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
ну смотрите. Это на открытом воздухе. На открытом же воздухе запах не чувствуется. А что там внутри - никто же не мог зайти, потому что там была решетка и закрыто на замок. Поэтому что внутри - мне неизвестно.
в канале DTP видео есть. И еще в группе ФБ Теремки
Рання пташка• 24 сентября 2023
Ответ дляPeloquin
Вы не правы. Практически все животные в приютах травмированы, и физически и морально. Вам не понять, как это спасти животное, поездить с ним каждый день в ветеринарку на протяжении нескольких недель, потратить на лечение туеву кучу денег, вложить в его реабилитацию все силы, эмоции, душу, привязаться к нему, полюбить. И после этого какая-то тьотя пришла с претензиями и будет качать свои права? Вы животное хотели взять из приюта обследованное, здоровое, вакцинированное, стерилизованное. Уважайте труд и чувства людей, которые потратили на все это кусок своей жизни. Не хотите - спасайте животное сами, что в принципе вы и сделали. Но не надо обесценивать тех, кто этим занимается не единоразово, а постоянно.
Лепетун• 24 сентября 2023
Ответ дляPeloquin
Котів шкода, але я аж спеціально зареєструвалася та вийшла з рід онлі, щоб запитати - тут серьозно не розуміють, чим заважають 60 (ШІСТДЕСЯТ СЦУК) котів у одному місці?
Мені заважають злі люди, бухарі, тітки з пивом, діти які гнуть матючча. Всіх палити? Крім того, там де немає котів, там завжди є криси та миші. ЗАВЖДИ!
Ответ дляРання пташка
Та ніхто не збирається качати права, сидить зі своїми десятками безпритульних тварин, тільки не дивуйтеся, що якщо ви їх десятками ж розташовуєте у людей у дворах, це закінчується дуже, дуже погано.
На жаль, не для спасюків, а для тварин.
Бодіпозітівна• 24 сентября 2023
Ответ дляМенее Более
Значит как пишут советчицы, чуть ли не оправдывая убийство животных, горы мусора, остатков еды, какашек там не было.
АсобеннАя• 24 сентября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Это комм Натальи. 2 часть.
РІШЕННЯ
від 22 червня 2017 року N 615/2777
РІШЕННЯ
від 22 червня 2017 року N 615/2777
Какой-то сумбур. Разборки зоозащитников? Котята там родились или их откуда-то собирали в этот кошачий дом?