Мая твая не панимать• 24 сентября 2023
Ви б зателефонували?
В Криму живуть колишні однокурсники, до анексії ми досить тісно спілкувалися, можна сказати, дружили. З початку повномасштабного вторгнення вони нам телефонували, переймалися нашою долею, спілкування було доволі регулярним, ініціатива була їх. Війну засуджували, але ж я розумію, що загалом це вже люди з іншим світоглядом, так званим "власна дупа в теплі".
Ось зараз думаю - чи маю зателефонувати/написати, спитати, чи все з ними в порядку, може порадити виїхати (живуть у Севастополі), чи непотрібно цього робити. Як би зробили ви?
Результат:
вже голосів:
137 (42.81%)
Непотрібно цього робити
131 (40.94%)
Зателефонувати
52 (16.25%)
Тиць або свій варіант
Незламна Україна• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
В них є можливість виїхати без сторонньої допомоги й жити й заробляти не живучи при цьому в Криму. Просто я думаю в них подається викривлена інформація й вони не розуміють ступеня загрози
Какая угроза? Наши школу разбомбили или автобус на остановке расстреляли?
На привозе• 24 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Для мене вся русня мертва. Моя двоюрідна сестра, яку я вважала за рідну, її родина, всі. Вона якось на початку війни подзвонила моїй мамі і каже що вони «плачут і моляцца», я спитала скільки раз вона була в автозаку, якщо нуль, то не рахується. Потім вона написала мамі, що то нас Бог наказав і що це чудовий шанс почати життя з «чістава лістіка». Ото сучара! Люди все втратили, втрачають, а вона про лістікі. Не можу це прийняти і пробачити 🤷♀️
Дуже схожа ситуація. В мене троюрідна сестра в брянську. В перші дні повномасштабного вторгнення я з новонародженою дитиною сиділа у підвалі хрущовки з сім’єю, а вона мені писала як вона страждає і плаче, що таке відбувається. А чоловік її переписувався з моїм чоловіком: «не всьо так андазначна». Заблокувала усіх, коли вибухи у брянську були - мені було вже було пофіг що там з ними і як.
Мая твая не панимать
• 24 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
С 2014 те, кто хотел, выехали.
Й що з того? Вони не хотіли й не виїхали
Мая твая не панимать
• 24 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ви про роботу ППО щось чули? Падіння уламків?
Царівна Жабка• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Порадою, основною на власному життєвому досвіді, якого вони не мають. А чим ще я маю їм допомогати?
Ви вважаєте, що такі ж як Ви дорослі люди не мають життєвого досвіду, необхідного для виживання? Ну якось вони без Ваших порад весь цей час жили? То хай живуть собі і далі! Не лізьте до них з порадами, якщо не просять.
Людина в скрутній сітуації сама запитає.
ПироженкА• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Я не збиралася їх питати, чий Крим. Я хотіла спитати, чи все в порядку
А вони у Васпісля кожної ракети питали чи все в порядку?
Мая твая не панимать
• 24 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Мені у свій час дуже допомогла порада виїхати від досвідчених людей, коли влада нас запевняла, що все ок
Цветочница• 24 сентября 2023
Моя рідна сестра живе в рашкі в 30 км від України, має громадянство вже років 10, війну не підтримують, пуйла ненавидять, я родом із сумської області, під обстрілами і ми з батьками в Україні і вона в рашкі, навіть вони в погріб частіше ходять, ночують там, я спілкуюся бо мої родичі засуджують війну, зробити нічого не можуть, їхати за кордон для них немає таких фінансових можливостей, їх кончене правління і їм і нам зруйнувало життя, є звичайно дибіли росіяни які в основному живуть вже далі від кордонів то таких ненавиджу… і щоб вони всі щезли з землі, я вірю що вже з не всі росіяни кончені…
Апофиозная• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Я думаю, що це може бути сприйнято, як зловтішання
А они сами у вас интересуются как вы? Часто?
Мая твая не панимать
• 24 сентября 2023
Ответ дляПироженкА
Після того, як ми виїхали - ні, вони є знають, що ми в безпеці.
PORKA• 24 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну тоді спитайте, як взагалі найстрій, чи радіють вони тому, що ЗСУ близько. У них немає рашистськіх паспортів? Якщо є, то вже всьо.
Что всьо? Это вы так решили?
Мая твая не панимать
• 24 сентября 2023
Ответ дляАпофиозная
Десь раз на місяць, іноді трохи рідше /частіше.
Апофиозная• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Возможно, я бы просто спросила ’вы в порядке?’, не привязываясь к обстрелам. Этого достаточно
Апрель Ивановна• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Спілкувалися постійно під час війни. Раз на місяць точно
Звоните)
Апрель Ивановна• 24 сентября 2023
Ответ дляState_state
От бачите, тому в душі вони б хотіли щоб їх не турбували з питаннями визначеності
А там по другому нельзя сейчас. Стучат друг на друга, все проукраинское сразу гнобят, заставляют людей извиняться на камеру, заводят дела.....
Незламна Україна• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Ну всё, спасайте своих друзей.
Доль Чекомбана• 24 сентября 2023
Ответ дляPORKA
Что всьо? Это вы так решили?
Ні, не я, а ті мешканці нашого Криму, які кричали путін пріді. Раділи і радіють втому, що робить пєдєрація.
Апрель Ивановна• 24 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Конечно, у всех есть паспорта. Без паспортов было бы невозможно работать и нормально жить, это же очевидно.
Огромное количество людей считает Крым украинским и ждёт Украину.
Апрель Ивановна• 24 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Справа і тім що вони там всі «прастиє і нічєго нє рєшают». Але путіна обирали, за Крим раділи. Тому вони всі винні.
Вы верите в референдум 146 процентов и честные выборы президента?)
Апрель Ивановна• 24 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
То і маю на увазі, якщо немає українського паспорту, то всьо вже. Вони ж навіть при бажанні виїхати на нашу територію не зможуть це зробити.
У них два паспорта.
Конечно, много и таких, которые в 14 украинский паспорт порвали/сожгли. Ну таких надо сразу в Сибирь отправить))
Апрель Ивановна• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Вы же сказали, созваниваетесь раз в месяц?
Ласую колобками• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Какое ппо?
Вы видео видели? Здание горит уже, а в него еще прилетает. И ни одного выстрела по этой ракете
У них оно или кривое или все на фронте, там нужнее.
Заявы «все сбили» просто смешные
Милота• 24 сентября 2023
А ви їм хто? Що маєте радити виїхати? Якби мені отак подзвонила невідомо хто і порададила , я б послала далеко і надовго.вонивсе бачать.мають свій розум. І чого б це їм виїжлдати?
Перемелица• 24 сентября 2023
А засуджували війну бо росія агресор чи тому що треба дагаваріваца?
Ищу-брожу• 24 сентября 2023
Ответ дляState_state
А що в порядку? Життя на віджатій вбивцями землі?
А что им самоубиться?
Всем на оккупированных территориях самоубиться теперь?
Им помогли выехать? Оплатили по 500 евро проезд? Предоставили жилье? Помогли деньгами?
Ищу-брожу• 24 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
У всех там по два паспорта, не смешите
Перемелица• 24 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Ну звісно в порядку, мы ж високоточної зброєю стріляємо а не по житловим будинкам
Доль Чекомбана• 24 сентября 2023
Ответ дляИщу-брожу
У всех там по два паспорта, не смешите
Дивно, що вам смішно. Прям у всіх? Цікаво, звідки паспорти України у панаєхавших? Ааааа, не у всіх, ну ясно, понятно. Аби ото щось написати.
Ищу-брожу• 24 сентября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
У местных всех
State_state• 24 сентября 2023
Ответ дляИщу-брожу
А что им самоубиться?
Я навіть не маю що відповісти на цю істерику))