Джавеліна• 24 сентября 2023

Косметика Ниоксин?

Кто нибудь пользовался?, купила сыворотку для роста волос так воняет(((
ОТРАДНАЯ• 24 сентября 2023
Користувалася і зараз користуююся. Працює.

автор Джавеліна • 24 сентября 2023
Ответ дляОТРАДНАЯ
Дякую)
Свисток ля-минор• 24 сентября 2023
Автор, купила собі 1,5 місяці тому комплекс 4 за порадю перукаря. Дуже задоволена - шампунь і маска-кондиціонер ментолові, чи м´ятні, незмиваєма пінка взвгалі нейтральна.
Користуюся регулярновесь цей час, дуже задоволена. Кондиціонер закінчився, а всього іншого ще багато. Шампунь взагалі класний, трішки потрібно, піниться шикарно.
автор Джавеліна • 24 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
О якраз шампунь треба, не знала який взяти, дякую хочу відпустити волосся бо відвалилася трохи височина зона(
maxim77• 24 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
А чим Вам подобається шампунь, крім того, що класно піниться?
Свисток ля-минор• 24 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Спочатку правильно виберіть з якого Вам комплекс потрібен - 1, 2, 3, 4, 5, 6. По своєму типу волосся, проблемі, фарбоване, нефарбоване. Ну і бадано ще якусь маску вщяти - змивашку, чи незмивашку
Свисток ля-минор• 24 сентября 2023
Ответ дляmaxim77
Комплекс вирішив мою проблему, яка була майже 1,5 роки, хоча і вітаміни пила курсами по півроку. Не знаю, чим ще шампунь подобається, але все разом спрацювало, я не користуюся праскою, феном, ніякими стайлерами, то волосся слухняне, блискуче, на морі класно виглядала зачіска, хоча щоденно в солоній воді. Дочці пару разів мила і кондиціонером змиваємим намазувала, в неї нижче попи коси, то як золото, розсипчасте і не так плутаєтьс до наступного миття.
maxim77• 24 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
У Вас була проблема випадіння волосся?
автор Джавеліна • 24 сентября 2023
Ответ дляmaxim77
У Вас була проблема випадіння волосся?
Так почалася недавно

Кавуся• 24 сентября 2023
Ответ дляДжавеліна
Так почалася недавно
Як цей шампунь, корні жирнить?
Свисток ля-минор• 24 сентября 2023
Ответ дляmaxim77
У Вас була проблема випадіння волосся?
Так, після 2 ковідів і стресу війни
Кавуся• 24 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Так, після 2 ковідів і стресу війни
І після цього комплексу випадіння зупинилось?
Свисток ля-минор• 25 сентября 2023
Ответ дляКавуся
Як не дивно, але так, а то вже боялася голову мити. І їжачок почав рости маленький.
Кавуся• 25 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Замовляли за Мейкапі?
ОленаЯ• 25 сентября 2023
Ответ дляКавуся
Замовляли за Мейкапі?
Промоніторила скрізь ціну, великі об´єми (на 2 місяці) взяла 3 продукти за 1700 грн на Єві, але дечого і на довше вистачить ( шампуня і незмивашки). А є ще більші об´єми - літрові тощо. Потрібно шукати.