Дай подивлюся• 24 сентября 2023

Сосуды на лице при беременности и др проблемы. Ждать или что-то можно сделать?

Во время беременности появились сосудистые звездочки красные: лицо, шея, руки. Самая ужасная и яркая - прямо посреди носа(((
Папиломы полезли во всю. И в целом лицо какое-то корявое, пятнистое. До Б. было лучше, хотя кожа довольно жирная и пористая сама по себе.
Сейчас можно хоть эту точку на носу убрать и какие-то пройти процедуры у косметолога? Или только домашний уход, тоналка и ожидание?
Спасибо за советы!)) надеюсь, будет не много яда, какая я старая, толстая и страшная;)))
автор Дай подивлюся • 24 сентября 2023
Пятнистая - не имею ввиду веснушки)) красные пятна
ЗновЗдоров• 24 сентября 2023
Консилер хороший
Баба_Воля• 24 сентября 2023
Скорей всего ничего не поможет. Только замазывать
Стервочка• 24 сентября 2023
Я одна бачу гарну шкіру у автора?
автор Дай подивлюся • 24 сентября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Консилер хороший
На носу эту байду вообще не возможно замазать)) остальное еще так, сяк)
АБВГДейка• 24 сентября 2023
Аскорутін для судин приймайте.
Мені на носі більше на прищик подібне по фото. Але вам видніше.
Взагалі так описали :)))
Насправді все ок.
Легкої вагітності та пологів!
АБВГДейка• 24 сентября 2023
Ответ дляСтервочка
Я одна бачу гарну шкіру у автора?
Ще я :)))
автор Дай подивлюся • 24 сентября 2023
Ответ дляСтервочка
Я одна бачу гарну шкіру у автора?
Це трохи заспокоює) здалеку справді нічого, а от зблизька…🤔 щось наче не дуже)
автор Дай подивлюся • 24 сентября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Аскорутін для судин приймайте.
Взагалі так описали :)))
Насправді все ок.
Легкої вагітності та пологів!
Дуже дякую! Візьму до уваги. Та так сфоткала, це червона така зірка, точно)) дуже дякую!🙏
АБВГДейка• 24 сентября 2023
Ответ дляДай подивлюся
Але з лікарем обов´язково радьтеся 🙏🙏🙏
В мене проблемні судини, носові кровотечі бувають, то мені таке рекомендували саме під час вагітності.
120-120-120 (не худею)• 24 сентября 2023
Візуально - не все так страшно ц вас, як ви описали).

В мене пігментація вилізла в зоні декольте, на грудях... Ну і папіломи, 4 шт, причому в паховій зоні, що побритися безпечно неможливо було (вибачте за подробиці). Псіханула в 37 тижнів, пішла до дерматолога, рідким азотом мені все те прибрав. Добре, що не відкладала на період після пологів
автор Дай подивлюся • 24 сентября 2023
Ответ дляАБВГДейка
Але з лікарем обов´язково радьтеся 🙏🙏🙏
Дякую, спитаю!
автор Дай подивлюся • 24 сентября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)

Дякую!) Блін, не приємно. В мене дуже багато тих папілом, не заважає, але вигляд жах. Виводити багато доведеться((
Пігментація певно має проходити потім?
Ответ дляДай подивлюся
Пігментація певно має проходити потім?
Так, пігментація в більшості випадків проходить. Нажаль, імунітет у вагітних трохи ’просідає’, тому історія з папіломами - поширене явище. Вони вже нікуди не подінуться, рано чи пізно доведеться видаляти...
Я живу в Київській області, то в приватній клініці прийом дерматолога мені обійшовся в 500 грн і 125 грн - видалення 1 бородавки рідким азотом.
автор Дай подивлюся • 24 сентября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це добре, буду сподіватися на краще) Так, вже відчула це на папіломах. Вони давно були трохи, а зараз посипали. Навіть боюся уявити, скільки це в сумі буде. І аби ще слідів не лишилося. Але це все потім
Тарологиня• 24 сентября 2023
Автор, не дурійте. Візьміть будь яку жінку 25+ так сфотограіуйте і знайдете недоліки.
Особисто від мене порада.
Вивчіть що таке нутрієтивне харчування.
І буде вам щастя

А ще самосассаж обличча. 2 хв зранку і ввечері
автор Дай подивлюся • 24 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
Особисто від мене порада.
Вивчіть що таке нутрієтивне харчування.
І буде вам щастя

Може, всі навкруги під тоналкою, виглядають краще) дякую за пораду, поцікавлюся. Масаж вже вивчаю, є на нього сподівання, аби тільки не лінуватися💐🙏