АнтиТанкист• 15 февраля 2014
Одяг з Forever21
На наш 44- ий брати medium? Цікавлять кофтинки в основному
Борщец• 15 февраля 2014
Якщо Вам поможе:
На моі ОГ 85 ОТ 70 ОБ 98 верх С-ка лягає ідеально , низ беру 27
Застряла• 15 февраля 2014
Візьміть, будьте добрі, в компанію (не можу самостійно замовити на мінімалку, а дочка дуже хоче браслетик)
АнтиТанкист
• 15 февраля 2014
Ответ дляБорщец
Якщо Вам поможе:
Дякую)
АнтиТанкист
• 15 февраля 2014
дівчата я б з радістю, але замовляю не сама, а через посередника в себе в місті
anyalevytska• 15 февраля 2014
А яке місто? Напишіть в прив повідомл ссилку посередника, а то я вже другий день не можу знайти хто має компанію
Застряла• 15 февраля 2014
Ответ дляАнтиТанкист
Це без різниці, я б гроші за нього Вам перевела, а Ви просто взяли б нас в компанію (якщо не важко - напишіть в лічку)
Аноним_605• 15 февраля 2014
Ответ дляБорщец
Якщо Вам поможе:
Подскаите мне, пожалуйста, Вы не брали белье нижнее? В частности, интересуют трусы. На такой ОБ М или L брать?
Борщец• 15 февраля 2014
Ответ дляАноним_605
Ні, білизни ніколи не брала