38.1 тижнів.
Пару днів назад відійшла пробка. Частина. Поїхала на другий день в пологове відділення, сказали ще повне закриття. На третій день ось сьогодні здавлює живіт, схоже як на тонус, чи не загрозливий стан? Що це може бути?
ksu_ermoshenko• 24 сентября 2023
Та може вже скоро зустрінетеся зі своїм малюком
В мене було як у фільмах - води відійшли і поїхала народжувати на 38...
Ответ дляksu_ermoshenko
Скоріше б😊
Мир Регланов и Футболок• 24 сентября 2023
Підготовка до пологів.
В мене між видходженням пробки до пологів тиждень пройшов. Матка була в тонусі. Але регулярні схватки прийшли через тиждень.
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Підготовка до пологів.
Не страшно коли здавлює живіт і відпускає?
Таня мама Мотьки• 24 сентября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Здавлює і відпускає- це і є схватки)
Засікайте час від однієї до іншої.
Краще - записуйте.
Засікайте час від однієї до іншої.
Краще - записуйте.
Ответ дляТаня мама Мотьки
Здавлює і відпускає- це і є схватки)
Засікайте час від однієї до іншої.
Краще - записуйте.
Засікайте час від однієї до іншої.
Краще - записуйте.
Дякую
Ответ дляМарина -dd09
Здавлює і відпускає - це і є схватки.
Вони можуть бути і безболісні.
Рахуйте їх частоту та силу. Якщо будуть регулярні і термін між схватками буде по 10 хвилин та менше - їдьте до пологового. Даже якщо схватки будуть безболісні.
В і-нете є калькулятори схваток. Заносьте туди данні і вам підкажуть що треба робити при стандартних ситуаціях.
Вони можуть бути і безболісні.
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Здавлює і відпускає - це і є схватки.
Вони можуть бути і безболісні.
Я думала повинні бути болючі. Дякую
В мене термін 38,4 тижні. Останні дні три кам´яніє живіт, особливо коли багато рухаюся. Теж чекаю з дня на день, коли все розпочнеться (перші пологи були передчасними, тому думаю, що другі не будуть затягуватися).
Бажаю нам, щоб все пройшло легко, дітки народилися здоровими ☺️
Ответ дляlily300
Я не знала как пробка выходит и думала, это она. А оказалось, что щите дырочку в пузыре сделала и это воды вытекали понемножечку. Я так 5 дней проходила…. Когда пришла на осмотр и сделали тест на подтекание, домой уже не отпустили. И до 38 недели не доходила…
Там прозорий згусток якого раніше не було. Це і є пробка випадково звернула увагу
Ответ дляRukola1
Дякую, взаємно , однакові симптоми значить все добре
Ответ дляНата Д
В мене такий же термін, 38.1 . Вже з тиждень так, живіт твердне. Сьогодні почала боліти поясниця. Надіюсь уже скоро ☺️
ООО, все я спокійна, чекаємо)))
Ответ дляНата Д
В мене не тиждень,а по ночам тільки. До ранку все проходило, вдень тільки поясниця нила, бо рухалась, все одно лежать днями набридало
Ответ дляНата Д
Найбільше мене напрягає ходіння в туалет, останні дні ще частіше, таке відчуття що кожну годину, особливо вночі 😁
Да мені теж, особливо коли вночі все здавлює і на бік не повернутись а то ще вставати по 10 разів
Ответ дляНата Д
А ви на кого чекаєте?
Кажуть якщо дівчинка то швидше можуть бути пологи, в нас дівчинка .
В нас теж, не здивуюсь якщо народимо в один день з однаковими симптомами)
Loveandstyle• 25 сентября 2023
Оооо, моя история! На 38 неделе родила. Встала с утра, потекло чуть, пробка не отошла. Я в больницу, мне взяли анализ на воды - не они и полное закрытие. Я настояла, что уже неделю каменеет живот (это тренировочные схватки с периодичностью в пару часов). Меня оставили, даже не смотрели в течение дня, на меня тупо забили и говорили, что завтра уеду. Короче, схватки к вечеру стали чаще. На монитор меня не водили. Когда для галочки повели, были схватки уже реальные, я даже не поняла. Повели в кресло, полное закрытие. Смотрели неаккуратно, потоком пошла кровь, меня в родильное, воды оказались чистые и после этого только начали подтекать активно. Один фиг ждали 4 часа раскрытия, там было 1 см максимум. Окситоцин и погнали рожать
Ответ дляНата Д
Я сьогодні була в лікаря на плановому, подивились, поміряли , відпустили, сказали чекати.
А я лягла, так спокійніше. І відкриття +
Ответ дляНата Д
Думаю зайду почитаю, може хто родив. Вітаю, здоров’я Вам і вашій крихітці
Розкажіть як все починалось ☺️
Дякую)
В 4:30 ранку щось так ніби стрельнуло в промежині і відчула, що з мене витікає рідина. Встала на підлогу і хлюпнуло (води)... В 7 ранку вже були в пологовому, почалися легенькі перейми, схожі як при місячних. На огляді відкриття не побачили, поклали в дородову на спостереження. В 10 ранку вже гарно почало прихватувати, відкриття 4 пальці. Перевели в родову. Сказали, що на все про все години 4-5, але через 2 години я вже народила.
Сама не очікувала, що так швидко все станеться. Попередні пологи були 12,5 років тому, тоді за 3 години справилася. Просила епідуралку, справді болючі перейми були, але лікар сказав, що вже нема коли її робити і мені вона не потрібна, бо я і так гарно народжую. Пологи фізіологічні, дитинка здорова...
Дівчатка, всі хто в очікуванні, бажаю вам таких же легких і швидких пологів. Здоров´я вам і вашим діткам♥️
Ответ дляRukola1
Дякую)
А короче хлюпнути може в любий час,🥰
Ответ дляRukola1
Дякую)
А підтікали води? За день рази 4 текло трохи кажуть по тесту то не води