космея• 24 сентября 2023

На Херсон за сьогодні скинули 4 авіабомби.

Бідний мій Херсончик, кожного дня під обстрілом.
ТайТаке• 24 сентября 2023
Ответ длякосмея
Так, в новинах тишина .
В телеграм каналах є.
Авиабомбы это с самолетов ? Имею в виду что эти корыта летали над Херсоном ?

автор космея • 24 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Ні, вони керовані, запускають з 50-70 км.
ТайТаке• 24 сентября 2023
Ответ длякосмея
Откуда получается запустили ? На воздушном пространстве Украины?
автор космея • 24 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Так, з окупованої частини Херсонської області.
ТайТаке• 24 сентября 2023
Ответ длякосмея
🤯Почему эти корыта не сбиты?????
Lady luck21• 24 сентября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Русня кончена...
Кожен день бачу, що КАБи на Херсон(
Сьогодні знов по Корабельному прилетіло і десь в центрі наче.
Тримайтеся, сусіди, Мико з вами.
Нет, кабы прилетали не в город. В Херсон сегодня это первый раз, причём спальный район
Даксо• 24 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
🤯Почему эти корыта не сбиты?????
Так поїдьте і збийте. Що за бздіння з дивана?
Татьяна_М5• 24 сентября 2023
А кто ставит палец вниз под моим постом о том, что в телеге стали меньше публиковать прилёты? Вон глянула, труха Украина, там новости о том, как гуляет Одесса, какие очереди белоусов на границе с Польшей и как какой-то чувак прыгнул на рельсы в метро Харькова. Про Херсон ничего. То же самое Украина новости. О чем угодно, только не о Херсоне. А раньше там было коротко, но сразу появлялась информация. Если бы не советчица, я б о Херсоне и не узнала бы
lisulya• 24 сентября 2023
Ответ дляtatyana281183
це бомба з крилами.вона планує в польоті.така нещодавно Нову Каховку бомбила(я з Херсона виїхала.напевно хати вже немаю(
Ясно((

ТайТаке• 24 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Женщина ,вас пучит ? Или что за извержение
Хамло
Lady luck21• 24 сентября 2023
Ответ дляcoloritka
Я читаю декілька рпзів на день. Не бачила. Або не ті читаю
Ну раз вы не видели, значит нам показалось
Аленькая_Я• 24 сентября 2023
Ответ дляowl62
Автор, я с Вами, поддерживаю на 1000%
О, как всегда, удалили.Не первый раз
Аленькая_Я• 24 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Нет, это запуск районе +-70 км, в основном сейчас со стороны оккупированных частей в районе Азовского моря запускают ну и приграничные области
Katerina_Knows• 24 сентября 2023
такий був наш Херсон. Телевежі, зараз зруйновані, набережна зараз в залишках після підтоплення, поряд бібліотека Гончара, яку зруйнували
ТайТаке• 24 сентября 2023
Ответ дляАленькая_Я
Но это же наше небо и земли ,почему не лупят по этим самолетам ? Когда нарушается воздушное пространство,сразу срабатывает сигнал
КлаваЧерепиця• 24 сентября 2023
Ответ дляlisulya
Авіабомби. Це туди літаки залітають, виходить?
КАБи це керовані авіабомби, їх скидають з літаків, але вони не просто падають вниз, а летять по заданій траекторії. Наче так, я не дуже спец в цій темі.
Ну а до Херсону з ТОТ близенько, цілком реально підняти літак десь на лівому березі, скинути за хвилину пару КАБів і здриснути, щоб наші не збили.
Аленькая_Я• 24 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
ПОверьте мне, не все в Одессе танцуют. У многих моих знакомых мужья и братья на фронте, мой ребенок тоже на нуле там же.
Гуляют те, кто откупился, или депутота местная , и приезжих никто не отменял.Одесситам многим просто не до гулек
Lady luck21• 24 сентября 2023
Удалено администрацией...
Filomena• 24 сентября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
А всі якось звикли, що Херсон обстрілюють, і хіба що місцеві канали напишуть, ну і Ваньок завжди пише, бо херсончата наші, ми за них переживаєм.
А взагалі це дуже несправедливо і образливо, про Херсон і інші міста та села, що щодня обстрілюють, треба постійно писати, щоб не забували.
Ну в звітах за день проговорюють. Ви ж не всі новини мабуть дивитеся?

Katerina_Knows• 24 сентября 2023
а ще наше море.. таке різне в різні місяці... на яке я мрію поїхати. Залізний порт, Скадовськ, Лазурне, Приморське
Tata_F• 24 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Труха і в мирний час була помийкою. Не думала, що її досі хтось сприймає як джерело інформації
Аленькая_Я• 24 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Они не залетают в наше воздушное пространство. А срабатывает сигнал ПВО на наших территориях уже, поэтому и тревога. И да . у нас на балансе только ПВО, есть еще ПРО (противоракетная оборона)
У нас, насколько я знаю, только системы ПВО.
Katerina_Knows• 24 сентября 2023
Ответ дляTata_F
отписалася давно од Трухи. непотріб
Filomena• 24 сентября 2023
Чекайте дівчатка. Все розумію. На Сумщину теж скидали, поки не згинули.
Видно не так просто їх дістати.
Задовбали тварюки(
Katerina_Knows• 24 сентября 2023
хочу додому...
Filomena• 24 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Знач на такі канали підписані. Ми все знаємо. І не тільки по Херсону.
автор космея • 24 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
🤯Почему эти корыта не сбиты?????
Нам для цього треба літаки, а їх невідомо коли ще дадуть.
Lady luck21• 24 сентября 2023
Ответ дляKaterina_Knows
хочу додому...
Я практически все лето просидела в Херсоне. Вы в Украине? Фото в августе
автор космея • 24 сентября 2023
Ответ дляLady luck21
А в садок хіба то був не каб?
КлаваЧерепиця• 24 сентября 2023
Ответ дляbijenci
Про трикутник Лисичанськ,Северодонецьк,Рубіжне майже нічого не писали.Хоча ці три міста знищені на 90%.Та чомусь тільки й чути було-Маріуполь,Ірпінь, Буча.Хоча зі слів військових ,Маріуполь і поруч не стояв з трикутником .
Ірпінь, Буча теж болять, там теж жах був.
Але вони вже відновлені, новенькі стоять, а повністю знищені села Миколаївщини, Херсонщини, де ні одного вцілілого будинку не залишилось і де заміновано все так, що десятки років буде страшно з дороги зійти, Бахмут, Рубіжне, інші міста та села з прифронтових територій - то інше, там вже і відновлювати нема чого((
Ох, не хочу цю тему розвивати, бо нам, місцевим, це болить, а всі інші напишуть, що війна всюди однакова - і в Херсоні, і в Лисичанську, і в Бахмуті, і в Києві та Чернівцях.