космея• 24 сентября 2023

На Херсон за сьогодні скинули 4 авіабомби.

Бідний мій Херсончик, кожного дня під обстрілом.
Katerina_Knows• 25 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Ну ви про Сумщину наприклад знаєте? А там теж кожен день і не раз.
Кому цікаво, той знає.
Мірятися не доцільно. Прифронтовим прилітає від «братьєв» по повній(
Сумщина, Запорізька обл, Харківщина, Донеччина, Луганська та Херсонська область - там де міномети, КАБи та РЗСО часті гості

Наталья557• 25 сентября 2023
Ответ дляKaterina_Knows
по гуманитарке из сентябрьского - получили порошок стиральный, и 1 рулон туалетной бумаги. ебн стыд.
по Херсону вообще куча вопросов по распределению бюджетных и гумманитарных денег.
кому рулон туалетной бумаги, а кому Херсонська варта и уборка травы в городе за миллионы гривень.
Я в курсе всего этого(( Херсон просто списали. Других слов у меня нет.
Nat-li• 25 сентября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Тому що я декілька разів писала про теми Херсону, Миколаєва, Одеси, про обстріли, ще про деякі незручні моменти, і стільки вигрібла від киянок, які прямим текстом писали, що нове ПВО потрібно не для того, щоб ’склади з зерном’ обороняти чи шахеди на півдні збивати, а тільки для Києва, що зрозуміла, що чужі проблеми тут мало кого хвилюють, та і проблем цих багато хто бачити не хоче.
Вы всегда местный бред принимаете близко к сердцу?
Filomena• 25 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Не, не понимаю. А те мысли, которые пришли в голову, вам не понравятся
Та все ок. Русня теж не розуміє. Чим дуже допомагає.
Ya tyt• 25 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Кому цікаво, той знає.
Я хотіла написати про Сумщину. Так, там на прикордонні трешак. Про нього дізнаюся від земляків, у новинах пару фраз буває. Це все стало буденністю. При обстрілах Києва, знайомі весь час писали ’як ти?’, а коли вони стали через день у травні, то вже і не питали.
Filomena• 25 сентября 2023
Херсон, Одеса, ви як?
КлаваЧерепиця• 25 сентября 2023
Ответ дляНаталья557
Нет, война однозначно разная. Киев еще держится, при желании можно работу найти, можно как-то жить, хотя не считаю и его таким уж и безопасным. Разрушенные дома возводят заново.
Но Херсон - просто боль. Работы никакой нет, обстрелы. Никто ничего не ремонтирует. У нас из-за обстрелов выпали окна и завалилась часть крыши. Спец.службы сказали делать все за свои деньги, компенсация будет только после войны. И никого не интересует что делать если денег нет на новую крышу и окна, как жить зимой без окон крыши. Люди вынуждены самостоятельно решать эти проблемы.
Та я знаю, що вона всюди різна...
В Миколаєві теж будинки, що постраждали від обстрілів, рік стоять з забитими фанерою вікнами, нічого не відбудовується, бо грошей нема в місцевому бюджеті ( а надходжень в бюджет немає, бо промисловості немає, зруйнована або вивезли, тож податків теж не платять.
А в деяких містах пошкоджений після прильоту асфальт за добу на новий міняють, бо місто багате і руйнувань майже не буває.
Ой, все, не хочу на цю тему, бо знову заведусь)
Katerina_Knows• 25 сентября 2023
Ответ дляНаталья557
не решают.
особенно, что касается денег и помощи.
зависшая гумманитарка, и впустую растраченные-списаные деньги бюджета.
скотство.
Татьяна_М5• 25 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Без комментариев

Katerina_Knows• 25 сентября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Та я знаю, що вона всюди різна...
а Посад-Покровське та Шевченково... там же місця живого немає
owl62• 25 сентября 2023
Тревога! Центральная Украина.. Когда уже это кацапье передохнет?
Filomena• 25 сентября 2023
Ответ дляowl62
На захід летять. Подивимося
КлаваЧерепиця• 25 сентября 2023
Ответ дляKaterina_Knows
В чоловіка родичі з Киселівки, встигли виїхати, в чому в підвалі сиділи, в тому і виїхали минулої весни. А цієї весни приїхали глянути, що залишилось, а там уся вулиця під 0 знищена, вище метра ні однієї стіни немає.
І заміновано все так, що на город вийти не можна, бо сапери тільки двір розмінували.
І майже все село так само, а таке ж хороше було, багате(
Katerina_Knows• 25 сентября 2023
багате, бо працьовите.
шоб ті орки та їх нація повиздихала.
пішла я донатити на ЗСУ. бо неможливо це витримати
JuliaBgn• 25 сентября 2023
Ответ дляKaterina_Knows
а ще наше море.. таке різне в різні місяці... на яке я мрію поїхати. Залізний порт, Скадовськ, Лазурне, Приморське
Це мій край, я тут народилася, в невеликому селі між Приморським і Залізним портом, на цьому морі пройшла половина мого життя... не вистачає у мене вже сил, віри і серце постійно болить
rybka21• 25 сентября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Син як їхав з Харкова до Краматорську влітку автобусом, то каже, ледве серце не зупинилось від розпачу та ненависті одночасно. Все, що за Ізюмом - знищено. Нема сіл. Просто руїні на їхньому місці.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 сентября 2023
Ответ длякосмея
Я Фейк і Ванька
У ванька про авіабомби де написано?
КлаваЧерепиця• 25 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Так, розпач і ненависть, ви правильно сформулювали.
Я стільки історій знаю з перших вуст, від яких волосся дибки стає( І сама бачила багато, бо з Миколаєва не виїжджала, і на якийсь час згадала свою першу спеціальність і в госпіталі волонтерила...
Ніколи не думала, що в мені може вміститись стільки ненависті.
Katerina_Knows• 25 сентября 2023
Ответ дляJuliaBgn
Тримайтеся...ми мали родичів в Сліпушинськом.... мусимо видержать.

Freya_8• 25 сентября 2023
Ответ дляJuliaBgn
Круглоозерка?
jannjann77• 25 сентября 2023
Ответ дляKaterina_Knows
хочу додому...
Це Суворова?
coloritka• 25 сентября 2023
Ответ дляLady luck21
Ну раз вы не видели, значит нам показалось
Я про те, що популярні канали не пишуть про це. Не треба намагатись мене вкусити.
Подрысь• 25 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Я тоже заметила, что в новостях в последнее время ничего не говорят. Вон, 21 числа в Черкассах ужас был, в телеге была тишина
потому что не все можно освещать, чтоб не корректировать врага. В Кременчуге тоже мало чего не говорят, и считаю, правильно!
LudaSHS• 25 сентября 2023
Ответ дляcoloritka
Я читаю декілька рпзів на день. Не бачила. Або не ті читаю
Громадское всегда пишет
LudaSHS• 25 сентября 2023
Ответ дляYN8678
Наверное надо время чтобы подготовить информацию для новостей
Сразу пишут
Вот
LudaSHS• 25 сентября 2023
Ответ дляТетяна23
😲 у новинах такого не бачила
Каждый день много пишут
Лента украинской правды
Сразу пишут
LudaSHS• 25 сентября 2023
Ответ дляKaterina_Knows
Херсонские каналы как - Херсон: война без фейков , пишут, а в комментах подтверждают.
плюс те, кто остался на связи там ....
Пишут всеукраинские
И громадское
И украинская правда
LudaSHS• 25 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Виродки, а еще рассказывают о суверенитете и границах, как ’ чтят’
LudaSHS• 25 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
А кто ставит палец вниз под моим постом о том, что в телеге стали меньше публиковать прилёты? Вон глянула, труха Украина, там новости о том, как гуляет Одесса, какие очереди белоусов на границе с Польшей и как какой-то чувак прыгнул на рельсы в метро Харькова. Про Херсон ничего. То же самое Украина новости. О чем угодно, только не о Херсоне. А раньше там было коротко, но сразу появлялась информация. Если бы не советчица, я б о Херсоне и не узнала бы
Вы не правы
У меня вчера 3 канала написали , одни почти сразу Как Каб, , и лента украинской правды это всеукраинские новости
Труху не читаю.
LudaSHS• 25 сентября 2023
Ответ дляrybka21
про Херсон щоденно читаю у Ванька та в місцевих харківських каналах. з чого ви взяли, що ’нам всього не кажуть’. і на Куп’янщину кожного дня летять КАБи, про це теж пишуть. Вовчанськ постійно під обстрілами.
і Вовчанськ, і Куп’янськ майже зруйновані вщент вже.
Всеукраинская агенция Униан тоже написала статью

Везде написали