Престидижитатор• 25 сентября 2023
Вы смотрите русские фильмы?
Боневтікла• 25 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тогда как азИров))))
Не нужно скиглить(с)
🤣🤣🤣
Не нужно скиглить(с)
🤣🤣🤣
Ну, объективности ради... АзИров на порядок умнее всех тех, вместе собранных, которые у нас сейчас в правительстве сидят...
Ирина-bbd0• 25 сентября 2023
Ответ дляразмахер
А чому українці не можуть піддьоргувати українців? Сміх над собою - відсутність вялічія, це типово для українців
У кого-то имперскость фантомно ноет ))) они ж раньше везде были главными со столицей москва)))
Inna_ya_krasivaya• 25 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
а еще раньше был Киев. Надо было эту гидру в самом начале придушить, я про московитов
Чумачечая Весна• 25 сентября 2023
нет, давно еще муж запретил смотреть (еще после 2014), потом отпало желание, последний фильм что смотрела ’Елки 3’
музыку только 1990х-2005х слушала, современное не нравилось, а вообще больше люблю зарубежную попсу 90х-00х
Ирина-bbd0• 25 сентября 2023
Ответ дляБоневтікла
Так а путин умнее азирова и о чем это говорит? Мы ж не о сортировке дерьма.а про росконтент сегодня
Ответ дляЛокшина на вухах
Как меня может отвернуть, например, от фильма Театр или Ищите женщину? От таких фильмов меня никогда не отвернет.
Написали, що через утиски російськомовних, вас відвернуло від всього українського.
Отже, з боку російськомовних росіян, очевидно, жодного дискомфорту не відчуваєте.
Inna_ya_krasivaya• 25 сентября 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Ответ дляЛокшина на вухах
Кому назло? Я же не демонстративно это делаю. Просто отвернуло от украинского когда начались все эти наезды на русскоязычных.
Себе я этим хуже не делаю никак вообще
А ракеты не смущают русские? Я даже Тик-ток не могу смотреть или инсту с росс.блогерами или звёздами, реально выворачивает.
diamond_shop• 25 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Ви на зоні? Прям біда, нема укр шансону.
шансон... раніше слухали усі таксисти, я так робила, сідаю та кажу водію, ’якщо ми слухаємо шансон, то ви мені платите, а не я вам’, усі переключали
diamond_shop• 25 сентября 2023
ми на новий рік під літаючі шахеди дивилися ’За двома зайцями’ - шикарний фільм! нафіга була та ’Іронія судьби’ хоча вона й радянська, а не російська
Одяг та сумки• 25 сентября 2023
ні не дивлюсь мені гидко. Спробувала подивитися так там Артек- згадую як за горою у Партеніті відпочивала- вимкнула. То почала тім дітям хто у фільмі рашистському знімався смерті бажати( а там рашистські діти- ненавиджу
diamond_shop• 25 сентября 2023
Ответ дляBejza
Ну на зоні кацапській без шансону- ніяк.
там мабуть ще любе слухають та газманова
diamond_shop• 25 сентября 2023
Ответ дляBejza
Вже до гикавки осточортіла та Іронія з тими зайцями, просто до чортиків.
а я люблю зайців, їх скільки не дивишся, все одно щось знайдеш, що раніше не бачив, тим більше зараз є повна версія, яку в радянські часи не показували
це просто я динозавр, не люблю сучасні фільми, люблю старі
diamond_shop• 25 сентября 2023
Ответ для vihola
Зайці наші).
отож) я не зрозуміла трішки той коментар
diamond_shop• 25 сентября 2023
до речі, ми передивилися про Штірліца на самому початку війни, зовсім іншими очима! сприйняття у березні 2022 року у Києві під ракетами було... не передати словами
я взагалі взялася ще й перечитувати всяке, от Бравого солдата Швейка читаю, хочу ще Оруела 1984, ще не дійшла, Віктора Франкла читала про Аушвіц
коли ти всередині цього сюру, геть інше все це виглядає
Ответ дляЧумачечая Весна
не по теме вопрос - а если бы вы ослушались хозяина - то что? просто интересно, как можно что-то запретить взрослому человеку...