Престидижитатор• 25 сентября 2023

Вы смотрите русские фильмы?

nezhinka• 25 сентября 2023
До речі, була здивована, коли україномовний однокласник мого сина чомусь перейшов цього року на російську, бо йому так лєгчє. Я ще розумію, хто був російськомовний з російськомовної сім´ї, а тут такий ’прикол’

Brita• 25 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Смотрю. И все иностранные смотрю в русском дубляже.
Ну хоть кто-то осмелился правду сказать. А то все такие белые и пушистые что куда там. Хоть к ране прикладывай
Nezabydka-2365• 25 сентября 2023
Нет. Музыку, блогеров, книги тоже нет.
nataangel• 25 сентября 2023
Мені й від мови їх гидко
da1i• 25 сентября 2023
нет, не смотрю. Музыку давно. За полтора года ни разу.
Filomena• 25 сентября 2023
Ответ дляBrita
А ви що дивитесь і слухаєте з російського?
Добрая стерва• 25 сентября 2023
Нет и никогда не смотрела , шлак полный

Brita• 25 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Моему плейлисту уже лет 10. Слушаю все что мне нравится.И попсу в том числе. И не только русскую. И зарубежную и украинскую.
Из последнего посмотрела сериал про Фаину Раневскую.
Вообще люблю байопик.
Вообще смотрю и слушаю все что мне нравится. И если где-то заиграет русскоязычная песня в обморок от этого не падаю
Takamaka• 25 сентября 2023
Звісно я не маю жодного права вказувати іншим, що робити, але мене дивує, як можна вважати себе українцем і так тяжіти до російського культурного простору, а в той самий час зневажати власний. Від цього тхне приреченістю.

Просто залишу цю інформацію в темі. Проте мені особисто достатньо лише цих фактів, щоб припинити приділяти будь-яку увагу російськомовному контенту, про все інше вже просто мовчу.

«Російські війська знищили понад 200 бібліотек в Україні та пошкодили близько 400. Зокрема, орієнтовний обсяг втрат бібліотечного фонду — понад 187 млн примірників. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.»
https://life.liga.net/amp/all/news/rossiyskie-voys...
Дами• 25 сентября 2023
Ответ дляBrita
Видимо у вас кв целая, русня не убила родителей, не разрушила вам жизнь и не продолжает это делать
natapril• 25 сентября 2023
Ні
pragaElena• 25 сентября 2023
Я дивлюсь фільми на російській та англійській, ще серіали на каналі Україна полюбляю. Принципово не вишукую україномовні, якщо попадається і фільм гарний то дивлюсь.
Bejza• 25 сентября 2023
Ответ дляkvitanka
Так. ’Нє хачу уезжать із Крима’ регулярно передивлюсь)
зриви, зриви, зриви, почалося
Bejza• 25 сентября 2023
Ответ дляTakamaka

Підримую
ТайТаке• 25 сентября 2023
А вам не противны эти хари?
ТайТаке• 25 сентября 2023
Ответ дляBrita
Читта бритта...
У не ровняйте же по себе .
Невозможно нормальному человеку смотреть кацапские высеры
ТайТаке• 25 сентября 2023
Ответ дляДами
У нее не вме адназначна судя по ответам во многих темах
Brita• 25 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
ТайТаке• 25 сентября 2023
Ответ дляBrita
Удалено администрацией...

Brita• 25 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Тыкать будеТЕ своим родственникам. Я с ВАМИ коров не пасла
ТайТаке• 25 сентября 2023
Ответ дляBrita
Ессно ,вы ,милочка ,сами им хвосты крутили
vikinguryonok• 25 сентября 2023
Недавно по помилці заміть американського ’Бункер’ сказала російський.
Включила, дивлюсь і з перших хвилин ригати схотілось
Ножка• 25 сентября 2023
Не дивлюсь. Не слухаю. Відраза не примусова, а природня відраза.
Перейшла на українську повністю, хоча все життя спілкувалась і думала російською.
Перекреслила минуле, оскільки там були російські фільми, російські телепередачі тощо.
І знаєте, саме цікаве, що в мене зникла туга за дитинством, за шкільними роками.
Тепер просто живу сьогоденням і дуже чекаю на Перемогу.
tatyana281183• 25 сентября 2023
ні,категорично.і друзям забороняю,і батькам.всіляко засуджую споживання будь-якого руснявого контенту.спілкуюсь переважно вражою мовою,бо з Херсона,але вчу українську,пишу лише українською.я закордоном.коли чую російську,то маю страшенне бажання вияснити українці переді мною чи прусаки і величезне бажання кинутись битися,якщо дізнаюсь,що це рашист .працюю в Польщі з дівчиною з днр,я їй життя так псую,що мама рідна.вона за путю,а я за пєздюль їй
Jhenya_Sh• 25 сентября 2023
Современные фильмы их не смотрю, да и раньше не особо смотрела. Но иностранные смотрю в русском дубляже.
Filomena• 25 сентября 2023
Ответ дляBrita
Вообще люблю байопик.
Ну за 10 років ви ж мабуть вже запамʼятали хоч половину треків, що слухаєте?
Чи так важко написати те, від чого 10 років відмовитися не можете?
Erichka1• 25 сентября 2023
Ні , сюжет примітивний . Я їх і до війни не дивилась , а тепер - принципово не буду . І музика їх - гидота . Спочатку йде гидотна культура , а потім танки слідом . За королем на…
FluffuRana• 25 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ні. Навіть не можу сприймати російський дубляж і переклад фільмів і книжок. Якщо не знайду те, що цікавить українською, не буду дивитися і читати. Хоча у побуті російську від знайомих, родичів сприймаю нормально як і до повномасштабного. Чогось саме на творчих продуктах російською поплавило.
Аналогічно. Фільми я і до повномасштабного вторгнення не дивилася. Зараз з рос дубляжем навіть дивитися не буду - або українською, або англійською, якщо не дуже складний фільм, або почекаю наш переклад. Російською розмовляю лише зі старими знайомими, з ким все життя так розмовляла. В магазинах, установах, по телефону, на роботі, з новими знайомими українською. Вся переписка абсолютно з усіма, навіть, з ким розмовляю рос, українською - розкладки рос немає ні на компі, ні в телефоні.
Shoosha• 25 сентября 2023
Да. Иногда.
А_К_М• 25 сентября 2023
Я і до того їх всю продукцію за гівно тримала (якою воно і є)
А після 24.02 взагалі говорити нема про що.