Престидижитатор• 25 сентября 2023

Вы смотрите русские фильмы?

Леска• 25 сентября 2023
Ответ дляBejza
Вже до гикавки осточортіла та Іронія з тими зайцями, просто до чортиків.
За 2 зайцями то укр фільм, (якщо мова не про мюзікл)

Ksu160576• 25 сентября 2023
що сумно вам там запорєбріком?
Ирина-bbd0• 25 сентября 2023
Ответ дляПодрысь
’кишачий магазин’ от Королевской как Вам )))
Меня королевская взагали раздражала))))
Леска• 25 сентября 2023
Ответ дляdiamond_shop
до речі, ми передивилися про Штірліца на самому початку війни, зовсім іншими очима! сприйняття у березні 2022 року у Києві під ракетами було... не передати словами

я взагалі взялася ще й перечитувати всяке, от Бравого солдата Швейка читаю, хочу ще Оруела 1984, ще не дійшла, Віктора Франкла читала про Аушвіц

коли ти всередині цього сюру, геть інше все це виглядає
Оруела 1984 є вистава, якщо ви в Києві раджу сходити в Театр на Подолі, то й що новий
Ирина-bbd0• 25 сентября 2023
Ответ дляKsu160576
що сумно вам там запорєбріком?
Отож цепляются всю жизнь за украинцев)))
Леска• 25 сентября 2023
Ответ дляKsu160576
що сумно вам там запорєбріком?
а то. Все ніяк не можуть без нас.
Ирина-bbd0• 25 сентября 2023
Ответ дляЛеска
А я,фильм 1984смотрела. Мне визуализации захотелось. Жахиття конечно

Леска• 25 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
яне читала твір. На висатві все ж таки сподівалася на хепіенд, а воно ...так сумно
Filomena• 25 сентября 2023
Раніше дивилися. Кухня, універ, ще про 80 якийсь молодіжний про студентів був.
Хоча ще до війни вже не дивилися.
Музику давно не слухаємо. Зараз коли в плей-листі рос мова починається просто перемикаю.Не розбираюсь чия. Слухаю за кермом.
Щодо фільмів навіть старі переосмислюю. Дивлюсь на сюжет іншим поглядом. Не хочу передивлятися.
Нові тимпаче не цікаві.
Чумачечая Весна• 25 сентября 2023
Ответ дляСухогруз
не по теме вопрос - а если бы вы ослушались хозяина - то что? просто интересно, как можно что-то запретить взрослому человеку...
не, ну он мне разрешал смотреть)) просто я сама в одиночестве не могу, люблю вместе, а на мои просьбы посмотреть фильм что я хочу (на то время мне казались фильмы классными с галустяном, тогда он был на пике популярности), то были крики и недовольство, и 5 минутные чтения нотаций. А сейчас, мне кажется, там уже давно ничего нет стоящего, но я не вникала особо что там у них
СвітланкаОК• 25 сентября 2023
Не дивлюсь, гидко на їх пики дивитись.
Дами• 25 сентября 2023
Ранее смотрели, с 23февраля вечера я ни разу не вкл телевизор, его нет в этой кв, а в моем городе кв разбомблена. Да даже если и был бы не смотрела, ненавижу их, безвольные тупые рыбки, пусть слушают и смотрят свое гавно сами
okksanka• 25 сентября 2023
Ні
Леска• 25 сентября 2023
Мотрійки пригорюнилися, як так, українці не диявляться їх кіно..
Anita123-13ef• 25 сентября 2023
Фільми ні, а в перекладі так. Як і книжки
olga_lk• 25 сентября 2023
Не смотрю и радуюсь когда актеры типа Пускепалиса идут к Кобзону
_Lary_• 25 сентября 2023
Звісно, що ні
Ні фільмів, ні музики, ні книжок. Хочу, щоб все рашистське і вони самі назавжди зникли з планети Земля
Leka_Leka• 25 сентября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Нет!
И даже не потому что рашисты, просто тупо у них все. Но понятно, что и так не смотрела бы. Как и музыку их не слушаю. Только ту, которая была скачана давно.
Правда, их фильмы не смотрела задолго до войны. Либо слизано так у не любимых ими американцев))), или тупо, или канонизируя войну.

Но у меня так и с музыкой. Я не любила их и до войны, до 14 года,
kystik• 25 сентября 2023
Нет. Ни старые ни новые. Ни фильмы, ни музыку не слушаю, ни блогеров не смотрю.

Christ1na• 25 сентября 2023
Не дивлюсь, відвернуло повністю, одразу представляю їх чмобіків і як вони знущаються над нашими полоненими
Mumtoni• 25 сентября 2023
Фильмы в принципе не смотрю обычно. Книги теперь не могу читать, да. Противно как-то.
Ирина-bbd0• 25 сентября 2023
Ответ дляMumtoni
Я,читала недавно МЫ и Пост и Метро 2033 Глуховского. Москва 2042 не смогла уже купить.люблю бумажные книги
Ta-Ki• 25 сентября 2023
Ні і ніколи не дивилась і не слухала ту муйню російську
Окрім Земфіри
Mumtoni• 25 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Глуховский вроде бы против войны выступал. Но мне пока даже это не помогает прочесть другие его книги (читала только цикл Метро, давно, когда только выходили книги)...
kvitanka• 25 сентября 2023
Так. ’Нє хачу уезжать із Крима’ регулярно передивлюсь)
svetac• 25 сентября 2023
ні, з 2014 ні одного не дивилась, почуття огиди до всього кацапського
nezhinka• 25 сентября 2023
Я і раніше не дивилася, жахливі сюжети, зеківський дух і просто до огиди викобенюються актори, я таку манеру гри просто не можу сприймати.
Olya Rybka• 25 сентября 2023
И раньше не смотрела, разве что ещё когда в школе училась, потому что интернета не было. Они же плохие.
SameTo• 25 сентября 2023
Фільми/серіали не дивлюсь. Але, нещодавно слухала Тінь сонця на ютьюб і автоматом перемкнуло на Віктора Цоя ’Кукушка’. Слухала, моя юність пройшла під ці пісні. І Земфіру можу слухати. Деякі рок музиканти відкрито виступають проти політики хуйла і війни, а деякі ’за’ або відмовчуються, от вони зі своєю творчістю для мене померли назавжди
nezhinka• 25 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ще додам про ютуб. До повномасштабного вторгнення подобалося дивитися трукрайми. Були улюблені блогери із росії. Наприклад, та сама Містіка, вона начебто зараз виїхала із росії і живе десь закордоном, проте все одно не можу її дивитися останній рік. Щось заважає і свербить всередині. Але тішить те, що знайшла для себе хороших україномовних блогерів з цікавим контентом.
Така ж історія. Якщо знайшли український тру крайм, можете порадити?