Престидижитатор• 25 сентября 2023
Вы смотрите русские фильмы?
Ані фільми ані музику я і не дивилась ніколи особливо (хіба що в дитинстві, фоном). От блохерів різних було у підписці і на фб груп. Принципово все видалила, щоб не розбиратись у сортах гімна і заново підписалась. Є у підписці три расєянськомовних - не громадяни педерастії (колишній совок просто ), не живуть на болотах і з чіткою та однозначною позицією щодо війни. То на них підписалась. Але краще б вони англійською чи своїми рідними мовами говорили. Ну може так і буде з часом.
magazinetatyana• 25 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Не знаю. У нас и смотрят все и слушают. Вообще всем по фиг. А что можно из украинского слушать??? Взять тот же шансон к примеру
а крім шансона узького - музики не існує?
magazinetatyana• 25 сентября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
У меня в наушниках всегда Сплин или Би2. Смотрю любимые сериалы под настроение. Они возвращают меня во времена, когда всё было хорошо) С теми, кто явно поддерживает войну не смотрю ничего.
Как-то задумалась, и поняла, что если откажусь от всего привычного и любимого на русском языке, останусь почти без ничего. Иностранных групп нравится всего парочка, любимых иностранных сериалов всего штук 5..
я можу переслухати ці гурти, бо молодість, смисл є в піснях, і я слухала їх зі своєю сестричкою, а її вже нема....а так дуже багато української музики якісної!!!!!!
magazinetatyana• 25 сентября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
ми незадовго до війни чомусь в розмові згадали фільм Брат-2 і вирішили його передивитися. Ну що скажу - мене мало не знудило.... Але разом з тим я зрозуміла як змінилося моє сприйняття ’братського народу’. В 2000 році ми, першокурсники, були в захваті від цього фільму. Пам´ятаю як подобався мені Бодров, як жаль було його коли він загинув. І мене зовсім не збентежив махровий шовінізм фільму, я навіть не звернула уваги на недолугих бандитів-’бендеровців’, на фразу ’ви мне гади еще за Севастополь ответіте’ и прочий шлак. А через 20 років я подивилась на це вже зовсім іншими очима і зрозуміла, що колись теж була під впливом рос.пропаганди, хоча зовсім цього не відчувала, щиро вважала росіян братами і була з ними ’на одной волне’((((((((((((
100% не помічали, вірили в ’мижебратья’
Грішу. З кацапської перейшла на українську, російську музику не слухаю, блогерів не дивлюсь. Але грішу з фільмами (( Дивилась Іронію долі, 3+2, Асса, серіал Закохані жінки і Гра на виживання обидві частини. Можливо ще пару російських мелодрам. Біда в мене з цим, бо я не люблю іноземні фільми(((
Грудень 2021. Тема про фільм Брат-2. Восторг. Фільм назавжди. Шедевр. Рву на собі футболку.
Через 2 роки . Шлак. Гівно. Як це можна дивитися?
Якщо чесно, трошки не зрозуміло як так може бути. Фільм або подобається , або ні. Якщо він був шедевром, а потім став шлаком це як?
Я розумію, ми всі змінили відношення. Але не брешіть самім собі
Нагадати:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3052563
Нагадати: