Кавуся• 25 сентября 2023
Ваши дети 11-12 лет ездят сами в школу?
Xвостокрутелка• 25 сентября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Попереднє питання лишається в силі. Яка вам різниця?
Если вы не настроены на диалог - зачем вы здесь?
Замрійлива• 25 сентября 2023
Ответ дляКавуся
здоровые? как по мне, маленькие
Їздить з третього класу, 9 було.
Ходив сам іноді зі школи в другому класі у 8 років, школа було трохи ближче.
Зараз 10, знову в іншій школі, 20 хвилин пішки, по центральній вулиці міста ( транспорту немає ніякого), веде і брата першокласника. Сам може доїхати куди завго, іноді до друзів їзди на вихідних.
Стрибну в гречку• 25 сентября 2023
Автор, з якою метою цікавитесь?;)
Мені здається, що тут ще питання у тому, наскільки далеко їхати, і скільки пересадок робити...я з третього класу їздила сама до школи...але був один трамвай і небагато зупинок (із Ленінградської площі до Березняків)...да і час інший...зараз діти у молодшій школі...обирали, щоб ближче була до дому...як підростуть, побачимо) Мені здається, зараз би самих далеко кудись не пускала б, принаймні, до тінейджерства
Кавуся
• 25 сентября 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Автор, з якою метою цікавитесь?;)
стало интересно, все такие параноики как я или нет) очевидно что большинство отпускает