Полюю на дрони• 26 сентября 2023
Хто дивився "Довбуш"?
Хотіла з дитино 10р подивитись в кінотеатрі, а там обмеження 16+. Хто дивися, напишіть, через що обмеження -секс, насильство, що там?
БезникаЯ• 26 сентября 2023
я дивилась.
ні,з дитиною ні. багато крові,відвертих сцен вбивств.хоча сам фільм цікавий як історичний. але дитині 10 років там нема чого робити
Верочка 100%• 26 сентября 2023
крові багато там, дитина такий фільм не зрозуміє, самі сходіть на нього, краєвиди Карпат там потрясні
БезникаЯ• 26 сентября 2023
Ответ дляКрим мій
Можна дивитися
не можна таке дивитися в 4 класі. Чи можна дивитися як горло перерізають і кров хлище? як вбивства повно.кров на крові.? чи як у кінці витягали замордованого чоловіка з випаленими очима? ви з дуба впали?
Moon shine• 26 сентября 2023
з дитиною треба ходити на позитивні фільми,а не на різню. Купа мультиків,чогось позитивного.Довбуш - це для дорослих
Крим мій• 26 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
Немає там занадто жорстоких сцен насильства,не видумуйте
БезникаЯ• 26 сентября 2023
Ответ дляКрим мій
ви його хоч бачили,чи так,язиком теліпаєте? то нехай ваші діти то дивляться. на своє др. зробіть подарунок)
Полюю на дрони
• 26 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
ой:( Щось і мені самій вже не дуже хочеться...
Полюю на дрони
• 26 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
я дивилась.
Дякую
БезникаЯ• 26 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
сам фільм цікавий. дуже. поляки шикарно поставили з українцями. я ходила з чоловіком.дітей не брали.Нам сподобалося. Дуже яскраво змальована уся культура Закарпаття- звичаї,обряди.Але це період опришків. тому там ,звичайно,є різня. цікаво,як податі збирали і обдирали польські магнати з українців.короче,це треба того хто розуміє.
Полюю на дрони
• 26 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
з дитиною йдіть на Космоголового)))
А він не дуже ’дитячий’? Там 0+:))
БезникаЯ• 26 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
А він не дуже ’дитячий’? Там 0+:))
ні) він позитивний,не дуже дитячий. якщо написано 0+ то це не значить що там АГУ))))там просто нема нічого забороненого.
Полюю на дрони
• 26 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
Дякую!
Сладкий лимончик• 26 сентября 2023
Ответ дляКрим мій
Что-то Вы плохо смотрели
svetikmolcha• 26 сентября 2023
Ответ дляБезникаЯ
А хіба діти в подібні ігри на приставці чи в телефоні не грають? Ну якщо дитині таке не подобається, то не йдіть. Мій нормально реагує , нам сподобався фільм, нічого там страшного не бачу.
Полюю на дрони
• 26 сентября 2023
Ответ дляsvetikmolcha
Ну, я також проти кишок та випалених очей на екрані, якщо дивиться дитина.
Ні, моя в подібні ігри в 10 років не грає. В них там тусовка в Майнкрафті, програмування тощо.