Астоновитесь!• 26 сентября 2023
Якими парфумами користуєтесь?
Які парфуми маєте в колекції? Наскільки часто змінюєте/купуєте нові?
Також цікаво, які ноти більше полюбляєте?
Я от раніше думала що люблю солодкі, але зараз зрозуміла що подобається різне - і пряні, і квіткові, просто в кожному направленні шукаю те, що мені подобається
Марічка• 26 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Покупаю часто. Всегда много в хотелках. Что первое будет на акции , то к нам с дочкой и поедет. Она свое собирает , я свое.
Супер! А де Ви так свої парфумчики систематизували, на якому сайті? Я на Кремчику додавала в свій акаунт, то виглядає ось так, багато сторінок скринить, а у Вас все у полі зору одразу👍
Копирайторша• 27 сентября 2023
Ответ дляМарічка
Fragrantica
А страну Вы сами выбираете - .ua ; .de ; .ru.
Политики там нет , только парфюмерия .