ГороховаЯ• 26 сентября 2023
Відпускні при звільненні
Чи обов´язково виплачувати? Співробітнику вони не потрібні і він точно не поскаржиться чи ще щось.
Иванка Бур• 26 сентября 2023
Ви не боїтеся, що сьогодні відпускні не потрібні працівнику, а завтра він на вас у суд заяву подасть
Ms. При теле• 26 сентября 2023
Кодекс законов про працю
Стаття 116. Строки розрахунку при звільненні
При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення.
Стаття 117. Відповідальність за затримку розрахунку при звільненні
У разі невиплати з вини роботодавця належних звільненому працівникові сум у строки, визначені статтею 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку, але не більш як за шість місяців.
ГороховаЯ
• 26 сентября 2023
Сімейне підприємство з 1 працівником. Підприємство закриваємо, відповідно директора, чоловіка мого, треба звільнити. На кого він в суд подасть? Сам на себе?
Ні грама• 03 октября 2023
ну если они ему не нужны, то начислите и пусть вам отдаст, но компенсацию не отгулянного отпуска при увольнении обязательно выплачивать