Замулена ріка• 26 сентября 2023
Поліп ендометрія і прийом протизаплідних
Раніше був діагностований ендометріоз, багато розповідати, скажу лише, що на фоні цього з березня цього року приймала призначені гінекологом КОК Леверет-міні.
Була сьогодні на УЗД, показало поліп ендометрія. Останнє моє УЗД листопад 2022 року, поліпа тоді або ще не було, або не побачили.
Сьогодні перечитала на Порадниці всю сторінку тем по пошуку "поліп ендометрію", але не знайшла для себе однієї відповіді: чи був в когось поліп ендометрія під час прийому КОК і чи може це впливати на його "доброякісність". Можливо тут є лікарі, або в кого так було, буду дуже вдячна за відповідь.
Ну шо не так?• 26 сентября 2023
Доброякісність може визначити лише гістологія. Якщо поліп не зникає протягом кількох циклів, його видаляють, тому що навіть доброякісні первісно поліпи мають здатність перероджуватись, на відміну від тих же міом.
Летала_НаМетле• 26 сентября 2023
Вам поліп в будь якому випадку треба буде видаляти, тоді перевірять його і скажуть висновки . До цього ніхто точно не знає якого він типу. Це буде гадання на кавовій гущі.
Замулена ріка
• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
А як знати скільки він циклів? Може він півроку вже? Чи це рахується від циклу, коли на УЗД побачили? Тут в мене багато питань).
Ну шо не так?• 26 сентября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ну звісно, відколи виявили.