Мурзилка• 26 сентября 2023
Жалко денег на маникюр
И хочется, и колется. Думаю, лучше бы на эти деньги что-то полезное купила, а не ноготочки красила. Уже даже мастеру написала, и через 5 минут удалила сообщение, ну не дура ли..
Саджу все зарання• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Перепрошую, ви, якщо не помиєтеся, з брудною головою, яка у вас в цей момент буде самооцінка?
Вы реально не понимаете разницы этих двух понятий? На мою самооценку не влияет свежесть волос и цвет ногтей.
Саджу все зарання• 26 сентября 2023
Ответ дляТак точно!
То просто людині немає до чого дої...ся, то вона вирішила вашу маму обговорити
Маму никто не обсуждает,а вот у дочки не хватает слов выразить свою мысль.
Саджу все зарання• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Людину схоже шокувало, що хтось у 65 років залишається жінкою
Ну сколько ведь ходит тетей с маникюром и драной сумкой. Маникюр еще ни о чем не говорит.
Люблю порядок• 26 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Розсмішили
Не вистачає слів
ДлинноНожка• 27 сентября 2023
А мені шкода часу. Я не розумію, як можна постійно витрачати по 3 години з дорогою кожні три тижні. Це ж можна купу справ переробити - підти на фільм, підти в кафе с подругою, перемити вікна, провести час з родиною, підти на масаж, навчитись кататись на конях. Хто ці всі люди, які працюють і добровільно ходять на шилак?
Та ще штучка• 27 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Так, вона сучасна і вродлива жінка, впевнена у собі
Захоплююсь такими жінками, це круто, хочу бути такою у віці 65+
Та ще штучка• 27 сентября 2023
Автор, мені також шкода витрачати на манікюр 450грн., реально це задорого. З 2018 року по 2021 робила у гарної майстрині, вона дуже красиво малювала, і була приємною у спілкуванні, багато спільних тем. Виходило не лише манікюр але й така собі психотерапія+ кава. Потім вона переїхала. А я спробувала робити сама, купила лампу та матеріали, виходить так собі на 4+. Але гроші цілі, манікюр на руках. Я задоволена.