Ну шо не так?• 26 сентября 2023
Як відволіктися від цього трешу? Як прийти до тями?
Якщо розумієш, що тебе тягне до людини і морально і фізично. Тобі хочеться бути біля нього, спілкуватися з ним, ти ледве стримуєш себе, щоб не написати йому, чекаєш, доки він напише першим.Але ти знаєш, що він кохає іншу. Чому її, чому не тебе, адже ти зробила все для того, щоб він також відчував щось подібне, використала увесь свій арсенал, а воно не спрацювало.
Ба ще більше, понівечило твою самооцінку і тепер тобі нічого не хочеться, а тільки лежати і вити.
Ну чому так?
Обстановщица• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
У Вас хтось є зараз? Як Ви з цим живете так довго?
Немає
Карусель-весель• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Відчуваю себе нікчемою, дві подруги знають про мої стосунки з ним, мені тепер і перед ними соромно.
Та ещё чего, подруг стесняться)))
Мои ведьмы, знают обо мне такое... А я про них. Ну и что?
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Жиночка, так и Вам не 18.
Так, не 18. І йому не 18.
Мені 40, і від того ще більше боляче.
Я була заміжня,в мене є діти, але мені хочеться щп жіночого щастя, хіба я не маю на це право?
Мені 40, і від того ще більше боляче.
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляОбстановщица
Немає
Бажаю Вам, щоб з´явився саме той, через якого Ви забудете своє давнє кохання.
Веселуха Муха• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Але як пережити цей рік, як підняти собі зіпсовану самооцінку
То ви ж самі вбили свою самооцінку. Це не ваша людина. Він знайшов своє і інша йому не потрібна. Любов не залежить від зовнішності, це на енергетичному рівні. Візьміть себе в руки і перестаньте себе мучити.
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
І найболючіше те, що він мені про неї розказує.
Карусель-весель• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Так, не 18. І йому не 18.
Мені 40, і від того ще більше боляче.
Ептель! В таком возрасте, ещё стесняться.
Пусть себе думает о чем хочет, лишь бы на сексе это не отражалось. И, кстати, если бы всё было плохо, у него не стоял бы.
Я пошла, пока ещё чего не ляпнула.
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляКарусель-весель
Я пошла, пока ещё чего не ляпнула.
Секс класний, але я не вмію займатися сексом, не відчуваючи нічого до людини.
Тому через секс в мене виникає звикання, закоханість.
Секс без цього не приносить мені задоволення.
Единорог_помог• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Так, не 18. І йому не 18.
Мені 40, і від того ще більше боляче.
А зачем настойчиво лезть к мужчине, которому Вы не нужны? Назойливая дама, бегающая за мужчиной, это днище. Особенно, в 40 лет.
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Вже 100 разів про це пошкодувала.
Коли сказала йому про це, образився.
Фляшунька• 26 сентября 2023
Йдіть в спортзал кожного разу, коли такі думки приходять
І покращуйте іноземну мову. ідеальна англійська - займіться німецькою
Ціль - зробити себе королевою, достойною тільки найкращого. Щоб ваша оцінка ніяк не залежала від першого ліпшого
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ длязаварний look
Так він жонатий? Діти в нього є?
Розлучений, є дитина. Але я на горизонті та, яку кохає. Поки не з нею. Сподівається, що скоро вона буде з ним.
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляСвекруня
Ви коханка?
Я фіг знає що. Він розлучений. Кохає іншу. А я просто для хорошого сексу(((
заварний look• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Та чорт з ним, що чоловіків мало? Любіть себе в першу чергу, тоді і інші будуть любити
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Дякую, німецька на високому рівні, треба підтягти англійську і підкачатися))
Ms. Скромность• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Дівчата, просто відчуваю себе використаною, от просто як використана річ. Він то...в мене, але всі його думки про неї, всі мрії про неї. А я у всій цій історії навіть соромно назвати як хто.
тю,я б гидувала таким. я повинна бути одна.
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Вона поки не з ним, і невідомо чи буде. Вона недосяжна для нього поки( хоч в них були якісь стосунки, їх історія триває вже 15 років)
Мені вже здається, що він так про неї мріє, бо вона не з ним і йому потрібна така драма. Його дружина його любила безмежно, а йому стало з нею нудно
Ms. Скромность• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
о,високі відносини. Є дружина, любима коханка і коханка на підхваті,коли припече. класно живе мужичок.
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Три дні мовчав, коли йому хріново було, не писав, сьогодні чекає рішення від неї і пише мені. Бо йому відлягло.
Ну от якого хріна, і знову розковиряв мою рану.
Хоч пише банальні речі,нічого такого, але от навіщо
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Він розлучений, бувша дружина
Идеальная оптимистка• 26 сентября 2023
Придбайте та прочитайте або знайдіть у бібліотеці/у друзів/знайомих книгу ’Жінки, які кохають до нестями’. Те, що ви відчуваєте, - недуга й залежність. Але це виліковне. Просто треба дуже багато над собою працювати.
Одужання вам!
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Одужання вам!
Мені допоміг би інший чоловік, на якого я б переключилася, але боюся, що знову зроблять боляче.
Той чоловік має огорнути мене увагою, теплом.
Идеальная оптимистка• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Тому й перечитайте та ПРОПРАЦЮЙТЕ книгу. Інакше кожен наступний чоловік і досвід будуть так само травматичними.
Ответ дляНу шо не так?
Я чогось подумала, що ви та жінка, яка одружена, зраджує чоловіку. А мрія того, кого кохаєте ви, живе в Америці і повинна прилетіти. То, якщо то ви, я читала ваші теми. Це ж в нього спина больна? Мені здається, якщо то ви, то вас геть не поважає ця людина. 100% він знає, що ви його кохаєте і все рівно робить вам боляче, розповідаючі про жінку з Америки.
Ну шо не так?
• 26 сентября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую)
Допоможіть знайти• 26 сентября 2023
Потому что насильно мил не будешь, какая бы вы не были замечательная, не любит он вас и все. Нельзя сделать для человека что-то хорошее и тем самым заставить полюбить, любовь либо есть, либо нет. Увы.
Допоможіть знайти• 26 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
А чего стыдно? Не подошли друг другу, расстались, дело житейское.