Я_з_Франека• 26 сентября 2023
Підліток 16 років
Якому подарунку був би радий ваш 16 річний син?
Анонім Завгосп• 26 сентября 2023
Стоп´ятдесята пара єйр Джордан, айфон 15, відеокарта за 2000 євро
Инстагра_мерша• 26 сентября 2023
На цих вихідних йду до похресника на 16 років, замовив на подарунок якийсь лімітований випуск аніме манги та фігурки з героями цієї манги. Усі люди, а особливо підлітки - це дуууже різні створіння, в 16 років вже можна питати у дитини що її порадує :)
Анонім Завгосп• 26 сентября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Це все чудово. Але 1000 максимум
Поговоріть з ним, можливо йому потрібні гроші, докласти до своєї мрії
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2023
Білу футболку з аніме або бездротові навушники. Але йому краще гроші,а він купує,що вважає за потрібне
Горлаю зрання• 26 сентября 2023
Автор, спросите у мальчика, что он хочет или просто подарите деньги.
Даже здесь девочки написали разные варианты, так как все дети очень разные.
Рятівник Малібу• 26 сентября 2023
Никакому. Нет у него желаний) на прошлый др так ничего и не придумал - подарила 200 евро. Лежат уже полгода нетронутые))