Потішаюся• 27 сентября 2023
Від Аваміса дитина перестала чхати і соплі не виходять назовні
Тепер вони десь глибоко у неї збираються, булькають, вона почала кашляти. Але через ніс нічого не виходить (раніше хоч після чхання можна було висякати те все). Це ж, напевно, гірше? Що робити? Аваміс лікар прописав. Не давати його?
Федорино Горе• 27 сентября 2023
Аваміс по схемі пшикають раз на добу. В чому проблема протягом дня промити сольовим розчином и вишмаркати ті соплі?
Потішаюся
• 27 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Сольовий розчин не діє. Пшикаю Аквамаріс по 3-4 рази на день, ніякого ефекту. Хіба залити їй прямо туди, по типу ’кукушки’, але вона не дасть.
Ласкове телятко• 27 сентября 2023
Промийте нос сольовим розчином, а якщо соплі по задній стінці, то може сходіть на кукушку.
Безпорадна Кроко• 27 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
а Выне частите с ним?? разве можно так часто, єто же коркостероиды
Федорино Горе• 27 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
Тоді сходіть на кукушку, якщо дійсно критично. Ви ж розумієте, що загущення сопель - це фізіологічний процес. Це стадія видужування. Вони не можуть бути весь час рідкими і вільно витікати. Спочатку рідкі, потім густішають, потім клей, потім зникають.
Аваміс це шикарна штука. Лише він мені курсом місяць на рік тримає цілий рік мою дитину з хронічним алергічним ринітом. Не сушить слизову, не викликає подразнень
Тундиринда• 27 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
Що Ви робите? Це гормони. Не калічте дитину, це дуже впливає на роботу надпочечників. А ви по 3-4 рази. Це лікар таку дозу прописав? Не все що назначає лікар, треба безумовно виконувати. А гормони то взагалі в крайньому випадку.
Потішаюся
• 27 сентября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
аваміс по суті зніме набряк, у вашой дитини аденоїди?
Так, є. І набряк завжди
Ласкове телятко• 27 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
Так, є. І набряк завжди
ну ото вам потрібно б до лора, кукушку зробити і ще якісь препарати, саме розріджуючі оті соплі по задній стінці, із-за них і кашляє.
Потішаюся
• 27 сентября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Аквамаріс це солоний розчин, які гормони? Аваміс пшикаю 2 рази на добу, як лікар прописав.
Безпорадна Кроко• 27 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
да попутала, название похоже
я авамис брызгаю при аллергии. я бы отменила, если не помог
Потішаюся
• 27 сентября 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ну то що мені, не переживати, хай ті зелені соплі густі лишаються у неї всередині? Так якби ж вона від них не кашляла.
Потішаюся
• 27 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Аквамаріс по 3-4 рази, не Аваміс
Бесбардак• 27 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
Кукушку надо уметь делать, осторожно с ушами. Мы ездили в больницу
Потішаюся
• 27 сентября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Та кажуть же, що кукушка шкодить, застарілий метод....
Потішаюся
• 27 сентября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
да попутала, название похоже
От і я про це думаю. Бо нежить не алергічний.
Тумба-юмба• 27 сентября 2023
Яка кукушка? Це знущання над дитиною. Нормальний лор цього ніколи не порадить.
Ласкове телятко• 27 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
ні, зелені соплі треба промивати і лікувати якимись антибактеріальними краплями, а аваміс тільки для того щоб зняти набряк
Потішаюся
• 27 сентября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Лікар сказав, АБ не треба. Це, типу, природний процес, коли в кінці соплі стають зеленуватими. У неї, поки що, не дуже зелені, зеленкуваті скоріше.
Любви вам!• 27 сентября 2023
Ответ дляПотішаюся
А хіба можна гомональний спрей 4 рази не день пшикати? Мамаша, ви ку-ку?
Потішаюся
• 27 сентября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Може ви уважніше назву прочитаєте, того, що я 4 рази прискаю?