Оцененная• 27 сентября 2023

В "ДІЇ " не підтягується закордоний паспорт

Дівчата , може хтось знає що робити . В Дії є ЄДокумент , картка платника податків ( дійсна і перевірена ДПС ) , та посвідчення водія . А закордонного паспорта немає . Паспорт видан в 2017 році .
Вишнёвая Леди• 27 сентября 2023
Биометрия или обычный?
Позаземний розум• 27 сентября 2023
Там є функція додати документ. Спробуйте.
Пацака-задирака• 27 сентября 2023
Паспорт с чипом ?
На_оба_рот• 27 сентября 2023
Так может паспорт не биометрический
Ашолюдискажуть• 27 сентября 2023
Для оформлення заграна інд. код надавали?
автор Оцененная • 27 сентября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Биометрия или обычный?
біометрія
автор Оцененная • 27 сентября 2023
Ответ дляПозаземний розум
там з перечня - свідотство про народження дитини , пенсійне, посвідка про постійне проживання , про тимчасове проживання , та ковід сертифікати , а закордонного паспорта немає
автор Оцененная • 27 сентября 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
а я не пам:ятаю ))) напевно ж давали . А що , може і ні . Тілько що меня відповів служба підтримки Дії . Що ’’’. При оформленні закордонного паспорта не внесли РНОКПП або внесли з помилкою. Зараз РНОКПП можуть внести в реєстр тільки після того, як оформлюють новий документ. Після цього застосунок підвантажить документ.’’’’’ Тепер не знаю що робити
З родзинкою• 27 сентября 2023
Ответ дляОцененная
А зачем вам загранпаспорт в дие?
Ашолюдискажуть• 27 сентября 2023
Ответ дляОцененная
Напишіть сюди
https://dmsu.gov.ua/services/hotline.html
Попросіть, щоб у вашу анкету на оформлення заграна внесли РНОКПП для того, щоб він з´явився в Дії.
Долучіть копію заграна і копію іден. кода.
І головне, оберіть вкдадку, щоб вашу заяву розглядали в Апараті ДМС.
автор Оцененная • 27 сентября 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Напишіть сюди
Дуже дякую Вам !