ЗавЛабСнаб• 27 сентября 2023

Температура 5й день у дитини

Сьогодні 5 день температура на вечір знову піднялася 38,8. Болять вуха, сильні соплі, покашлює. Сьогодні були в лора, призначив складні каплі в ніс, протиалергічне і ципрофарм дексам в вушка, антибіотик сказав , що поки потреби нема , в аналізах поки що також. У сина часті отити, але завжди без температури, а тут аж 5 день, я не знаю , що робити. Купила антибіотик, думаю чи дати зараз на вечір чи чекати поки подіють назначення лора або їхати взавтра здавати аналізи і слухатися до педіатра. Капець у мене паніка
В шоколаде• 27 сентября 2023
Давать
Гарні диньки• 27 сентября 2023
Не давать
Гопница-Советчица• 27 сентября 2023
Анализы я бы сдала все таки... причем на третий день уже ..
75В• 27 сентября 2023
Это высокая температура, как для 5 дня. Давать
Гарні диньки• 27 сентября 2023
Вирус можно держаться до 7 дней. Как правило, доктор даёт ровно 5 суток, потом - анализы.
Не давать
пьЯНА• 27 сентября 2023
Превенар робили? На часті отити саме воно. Я так жалію, що дочці в дитсадку чи школі не зробила, стільки було тих болячок, аж досі дьоргає. Любі соплі закінчувались антибіотиком. Тепер їй зробила, бо 1 курс не можна хворіти, тепер день два температура під вірус і все, нікуди далі не йде
Пасти Ла• 27 сентября 2023
А чому не стоїть питання видалення аденоїдів при таких частих отитах? Перевіряли слух?
Аналізи здавать!
Трейдер кріпти• 27 сентября 2023
висока температура при вірусі до 10 днів може бути.
але якщо дитина схильна до отитів то можливо вже почалися ускладнення.
ніяких антибіотиків без аналізів.
йдете завтра здаєте аналізи.

дитина моя от як раз перехворіла тиждень тому, температура висока була 6 діб. зараз вірус такий