Корсет_на_шурупах• 28 сентября 2023

вересерпень закінчується... ((

Смячиком• 28 сентября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Чудова була погода на протязі всього вересня. Наче +1 місяць літа.
Так, але «на протязі» - це «на сквозняке». Правильно говорити «протягом вересня».
Аnnеt• 28 сентября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
вже майже рік пролетів, ще два рази очами кліпнути і новий рік.
взагалі не встигаю оговтатись, тільки понеділок починається, туди сюди і знов пʼятниця
НГ через 95 дней. но в магазинах этот шабаш начнётся с 1-го ноября.
freedom_2015• 28 сентября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Уже хочется холода, дождей, нормальной осени
Ненавижу жару
+хочу осінь нормальну
Пишу каліграфічно• 28 сентября 2023
Ответ дляСоната любви
и заканчивается действие ленд-лиза
но об этом везде молчат, чтобы люди не вспоминали.
Он ещё не начинал действовать, матрёшка ))
Соната любви• 28 сентября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
кроме заученных матрешка, просвещайтесь.

Сьогодні, 1 жовтня, історичний закон США про ленд-ліз для України набув чинності. Українська армія може отримати безпрецедентну допомогу.
Сьогодні вступив у силу закон США про ленд-ліз для України. А значить - більше зброї різної та якісної. Україна неодмінно поверне собі всі свої території’, - зазначив голова парламенту.
Закон про ленд-ліз повинен усунути бюрократичні перешкоди на шляху постачання військової допомоги Україні. Президент США отримав розширені повноваження для надання озброєння.
Пишу каліграфічно• 28 сентября 2023
Ответ дляСоната любви

В корень зрите. Все оружие Украине поставляется НЕ по ленд-лизу. И будет так поставлялся аж пока/если в США не поменяется власть. И какое вообще матрёшкам на болотах дело до нашего ленд-лиза. Иди вон севас спасай 😛
Кайдашева дочка• 28 сентября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Нащо вам 2 куртки))
Я написала ниже про красовки
Божий одуванчик• 28 сентября 2023
Ответ дляАнонимушка
Я делаю 10 отжиманий и 10 приседаний- кровь разгоняется и сразу согреваюсь.
Потом остыл и замерз еще больше.