ПультОт_БМВ• 28 сентября 2023
Як доїхати з аеропорта в Кишиневі до Одеси
Підкажіть будь ласка, в кого можна забронювати місце в авттбус чи маршрутку. Буде їхати літня жінка, яка сама шукати не зможе. Я б їй купила квиток і чітко сказала куди сісти. Дякую за допомогу
кнопкодав• 28 сентября 2023
Я купувала на busfor квитки на автобус перевізник Рік-авто і з Одеси в аеропорт і з аэропорту в Одесу. Все без проблем, автобус зупиняється на зупинці 500 м від аеропорту, дуже зручно, головне бути там вчасно. Квитки роздруковувати не треба, достатньо показати в телефоні, та й у водіїв список пасажирів є.