Тундиринда• 28 сентября 2023
Чому люлям подобається займатись спортом?
Кажуть виробляються гормони радості.
Але ж в період занять спортом, організм відчуває стрес
А в мене взагалі, навіть після спорту, та навіть після маленької зарядки, немає ніякої радості(
Чому так?
Эт вернячОк• 28 сентября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Мне не нравится. Занимаюсь,чтобы не быть жирной).
Аналогично . Мне не просто ненравится, я теперь не могу занятия.
А я з косою• 28 сентября 2023
Я після спорт залу така щаслива, що все щакінчилось
Аж настрій піднімається.
Ну, і дупка радує своєю пружністю
Аж настрій піднімається.
Ну, і дупка радує своєю пружністю
Эт вернячОк• 28 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Я вот после занятий всегда убитая. А говорят, что это заряд энергии на целый день
И я так.
В гости звали?• 28 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Я тоже не люблю заняття. Но дома занимаюсь всеравно
Эт вернячОк• 28 сентября 2023
Ответ дляКидстаффовка
гоцалки не люблю, кардіо, а от йога мене полонила, спокійно ,важко, тихо, крім дихання правильного,ні про що не думаєш, стоїш собі в асані, піт в очі, а радості повні лосини)))))
Мне и йога не понравилась....
Партизанка• 28 сентября 2023
Мне не нравиться всю жизнь. Я КМС была по плаванию, воспринимала как тяжелую работу, которую нужно тянуть , даже не знаю с каких лет, с самого начала, наверное. Пожалуй, какое то удовольствие я получаю от настольного тенниса, поэтому и плачу тренеру. Йога тоже не особенно мне нравиться, но занимаюсь два раза в неделю, а то толстеть начну
Эт вернячОк• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Пробую на протязі 2 років.
В мене немає надлишкової ваги і т д
Але в мене кожний раз після спорту депресія.
От я і не можу зрозуміти чому так.
Млже взагалі плюнути на цей спорт
В мене немає надлишкової ваги і т д
От я і не можу зрозуміти чому так.
Млже взагалі плюнути на цей спорт
Ну да. Нафига себя так мучать?
База_птеродактилей• 28 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Я тоже,всё ждала,когда же мне понравится, уже 11 лет жду
,но тренировки не пропускаю).
Эт вернячОк• 28 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Такая радость когда заканчиваешь
Вот точно . Я когда выхожу с тренировки всегда думаю - слава богу три дня свободны
Воздух в банке• 28 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Это смотря чем заниматься. От йоги, пилатеса, например, такого нет. Силовые, активное кардио - там тяжелее, конечно.
пАлАвинкА• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Я пробувала різні, починаючи від танців ,пілатеса,йоги і закінчуючи боксом
Реакція організма на все однакова
Я люблю лише бадмінтон і плавання.
Особливо плавання.
Від більшості інших псується настрій :)
Особливо плавання.
Від більшості інших псується настрій :)
Эт вернячОк• 28 сентября 2023
Ответ дляНенька наша
Надо перетерпеть недели две-три, потом как наркоман будете
Мне и пять лет не помогло
Млинець Мій• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Пробую на протязі 2 років.
В мене немає надлишкової ваги і т д
От я і не можу зрозуміти чому так.
Млже взагалі плюнути на цей спорт
В мене немає надлишкової ваги і т д
От я і не можу зрозуміти чому так.
Млже взагалі плюнути на цей спорт
Треба просто знайти свій вид навантажень. Я кайфувала від силових і стретчінгу, але це після того як увійшла в систему. На початку завжди тяжко, але потім це реальний кайф. В середньому щоб звикнути до навантажень організму потрібно ~ 2 місяці.
Печальки.нет• 28 сентября 2023
напевно, людям подобається результат від цих занять: підтягнуте тіло, рельєфні м´язи і.т.д
культУра• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Реакція організма на все однакова
Де ви таке про стрес вичитали?
Навпаки кортизол - гормон стресу нейтралізується ВИКЛЮЧНО фізичною активністю.
Шукайте своє, шукайте!
То є наркотик!
У мене це хайкінг горами та пробіжки у повільному темпі.
Горами ходити я реально можу цілодобово без втоми. Настільки то в кайф!
Але без рюкзаків, лише з пляшкою води.
Шукайте своє, шукайте!
То є наркотик!
Але без рюкзаків, лише з пляшкою води.
Тишком нишком• 28 сентября 2023
Каждый человек индивидуален, со своей нервной системой и темпераментом
Плюс влияет состояние организма и гормонов
Уверена, что не всем он может понравится
Хотя по всемирной организации здоровья, рекомендуется не менее 150 минут активного спорта в неделю
культУра• 28 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Не виснажуйте себе так! Робіть вранці легесеньке кардіо (пробіжка у легкому/середньому темпі або ходьба у швидкому темпі)
Силові перенесіть на вечір.
Анютины ласки• 28 сентября 2023
Ой это не для меня, я когда ходила на Фитнес, или йогу или аэробику, то это было прям через силу, через не хочу, а потом на часы смотрела постоянно, когда уже конец, единственный спорт, который мне не скучен, это ходьба по городу
Дикая Роза• 28 сентября 2023
Не чувствую никакой радости при на тренировках, но мне нравится. Нравится ощущение тела после тренировки, нравится чувство выполненного долга, особенно когда побеждаю лень и иду на тренировку. Ну общее самочувствие на порядок лучше. Особенно, когда стресс, тренировка очень хорошо помогает снять его.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Так спочатку в перші звилин 30 виробляється кортизол.
Так як я нервуюсь і так постійно, можливо в мене його забагато виходить?
І відчуваю не полегшення, а навпаки стрес
Стрес від заняття спортом, цікаво, а чому ви нервуєтесь? Особливо під час йоги, тихо повільно собі тянешься,чи ви на флай йогу ходили? А взагалі ну , поки що займаєтесь по 30 хвилин, раз більше вас нервує, через декілька місяців організм втягнеться. В мене ломка без заняття спортом і стрес, так добре пробігти і лишню напругу скинути.
Мафиозная• 28 сентября 2023
Кайф від самого заняття приходить не відразу, ви повинні свідомо розуміти для чого ви займаєтесь. Мені в кайф бачити себе майже в 40‘років з гарною фігурою, люблю стильні речі, обожнюю секс, а спорт допомагає підвищити і лібідо і виносливість. Хочу бути довго молодою. Заняття спортом це мені дають
Анютины ласки• 28 сентября 2023
Ответ дляГрабля
Мабуть Ви не знайшли саме Ваш вид фізичного навантаження
Ой я уже например что только не пробовала, то только ходьба по городу нравится и всё
Педиатор_я• 28 сентября 2023
Я розумію, навіщо це і бачу резульат. В мене навпаки, коли хріново, йду в зал і виходжу іншою людиною. Кажуть, що помірна фізнагрузка вивільнює гормон стресу
культУра• 28 сентября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ну то й супер! Чим не спорт? Активна ходьба у ритмі з аеробною зоною пульсу - те що треба!
Я от по місту навпаки, примушую себе ходити. Люди бісять :)))
Люблю по лісу.
Майская киска• 28 сентября 2023
Не знаю никого, кто бы реально обожал спорт. Скорее это необходимость: нравится результат, больше энергии и сил. Я занимаюсь через силк больше 10 лет. Заставляю себя, но оно того стоит
Бабульція• 28 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
В мене чоловік такий і старший син. Нерозумію їх. Вони мені лежні які не хочуть напрягатись.
Сину купила абонемент на плавання, просив сам. Абонемент уже рік лежить. Йому тяжко бляха муха, а сколіоз не тяжко носити.
У чоловіка м´язи дряблі і його все влаштовує, я так неможу як рохля ходить
А який у них темперамент?) Мені здається інколи, що ті хто кайфує від спорту це або холерики або сангвініки. Багато енергії зайвої, випускають її за рахунок спорту.
В гости звали?• 28 сентября 2023
Ответ дляБабульція
Інтроверти
Бабульція• 28 сентября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Інтроверти
Дякую за відповідь) Я так і думала чомусь)
Анютины ласки• 28 сентября 2023
Ответ длякультУра
Люблю по лісу.
Ходьба это хорошо, но кожу не подтягивает, а мне как раз надо именно кожу подтянуть