тянитолкайка• 28 сентября 2023

Антибіотик доза! Допоможіть розібратися

Дитині 9 років (34 кг), назначили антибіотик ( кров нормальна, але температура 6 день і отит) амоксицилін в дозі 250 мг 3 рази на день. Це не забагато? В інструкції ніби два раза
Життє Бентежне• 28 сентября 2023
Дорослим і дітям з масою тіла понад 40 кг  приймати від 250 мг до 500 мг препарату тричі на добу або від 500 мг до 1000 мг двічі на добу. При синуситі, пневмонії та інших тяжких інфекціях слід приймати від 500 мг до 1000 мг тричі на добу. Добову дозу можна збільшити максимум до 6 г.

Дітям з масою тіла менше 40 кг здебільшого приймати 40-90 мг/кг/добу  щоденно за три прийоми або від 25 мг до 45 мг/кг/добу за два прийоми. Максимальна добова доза для дітей становить 100 мг/кг маси тіла.
Якщо по вазі по 40 мг, то 40*34кг=1360/3=453 мг 3 рази в день - і це для дітей. От і вирішуйте.

Чому дозування дорослим меньше - не зрозуміло
На привозе• 28 сентября 2023
Какой конкретно препарат вам назначтли?
автор тянитолкайка • 28 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
Какой конкретно препарат вам назначтли?
Амоксицилін
На привозе• 28 сентября 2023
Ответ длятянитолкайка
Амоксицилін
Покажите фото что вы купили. У нас нет такого препарата
Тоскующая• 28 сентября 2023
кров нормальна але назначили антибіотик… ніколи не перестану такому дивуватись…