Роза в вазі• 28 сентября 2023

У кого тревожное расстройство, как засыпаете?

Что делаете перед сном? Чем себя занимаете? Ютюб, книги?
МЧСница• 28 сентября 2023
Аттаракс
ИзЮмрудная• 28 сентября 2023
Валерьянка
ТочноБудет• 28 сентября 2023
Інстаграм листаю поки тел не почне падати( таблетки не пʼю поки.
автор Роза в вазі • 28 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
Теж саме((( а таблетки і не допомагають, напʼєшься і далі листаєш собі🤨
Думаю, може хтось ще шось цікаве запропонує, бо вже нудить від цієї Інсти
ТочноБудет• 28 сентября 2023
Ответ дляРоза в вазі
І мене вже нудить🫤. Може хтось щось і порекомендує дієве… підпишуся на вашу тему.
Marmu• 28 сентября 2023
Ответ дляРоза в вазі
Спробуйте мелатонін у спреї саме, мені психіатр порекомендував, допомагає! Лягаю спати о 12, а не о 2- 3 ранку, як раніше.
А я с Рио-де-Житомира!• 28 сентября 2023
засипаю под відоси на ютубі
Наталя -d6e7• 28 сентября 2023
Медитація для сну,мені допомагає.
Olenka_y• 28 сентября 2023
Автор, привіт! Дуже вам співчуваю, адже 7 років лікувалась антидепресантами тривожний розлад. А допомогли не таблетки. А психотерапія ! Знайдіть найкращого для себе спеціаліста і вперед. За пів року буде великий прогрес! За рік забудете про гідазепами і анаприліни і корвалоли.дослухайтесь! Щодо засинання - вмикайте Как устроена Вселенная на ютюб
Единая страна!• 28 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Краще англійською, там у дикторів такі голоси, що я одразу впадаю в дрімоту, щойно зачую заставку
ЧупакабраЗеБест• 29 сентября 2023
Ответ дляМЧСница
Аттаракс
охты жйопта... а какуюдозу?
ЖующаЯКонфету• 29 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
а вы в киеве нашли терапевта? можете дать контакт?
Olenka_y• 30 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я займалась у Києві з терапевтом, яка зараз за кордоном. А потім ще у Львові теж очно. Потрібно шукати саме вживу терапію, оелайн взагалі не те. Також пробувала гіпнотерапевта - психолог + гіпнолог. Теж сподобалось. Він якраз у Києві , але краще почати з класичної психотерапії
ЖующаЯКонфету• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
а в киеве вживую можете дать конткты каки ето
from Ukraine• 02 октября 2023
Як не дивно, але допоміг гідазепам + Магне В6.
Пропила днів 10 мабуть, спала під йога нідра.
Далі почала потроху злазити.