Дай подивлюся• 29 сентября 2023

Ребенок 8 лет. С середины сентября болит голова

Кратковременно, но остро. В основном виски то один то второй или затылок (реже). К обеду жалобы появляются. При этом активность норм.
У ваших школьников бывают такие далобы? Чем помочь?

Пс. Неврологи наши местные лечат исключительно ноотропами
Ошеламиссимо• 29 сентября 2023
Автор, дівчата вірно пишуть, обстеження треба пройти. Але я це питання з сином вирішила інакше. Він жалівся, що саме у школі на уроках болить голова. В них сонячна сторона , поки вчаться, поки і сонце. Жалюзі закривають , але толку нуль. Пішла дивитися, вікна ледь відкрите останнє. Духота така, що я через 5 хвилин почала задихатися, через 10 вже голова тріщала. Двері не відкривають, бо комусь вони там заважають в сусідньому кабінеті( методист і секретарь). Коли я добилась, щоб відкривали вікно нормально на уроці і двері, у всіх дітей перестала боліти голова. Боліла не тільки у сина. Зе висипатись повинна дитина. 10 часів сну у 8 років, прибрати обов´язково гаджети , особливо ігри на телефоні. Це перше, що скажуть у лікарні. Уроки хай робить чвса через два після школи, а не ввечері піздно. Він їх просто не засвоє і буде нервувати.

автор Дай подивлюся • 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
Ну тогда идите на мрт .
Странно что мрт вас не останавливает, а доказові ноотропы да
А что не так в мрт? Оно безвредно по крайней мере
Потребую апгрейду• 29 сентября 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ви дійсно вірите що воно безвредно
автор Дай подивлюся • 29 сентября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Не спить він 10 годин. В 21.30 відбій, о 6 ранку сам встає
Ошеламиссимо• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
При периодической головной боли?

Вы себе тоже делаете?
Ну люди взагалі обстежуються, якщо турбують болі. Це ненормально, коли переодично болить голова, а ти не лікуєшься, бо не знаєш від чого, тому п´єш знеболюючі.
Ацетилсалициловая кислота• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
Ну тогда идите на мрт .
а что такого страшного в МРТ что для вас ноотропы лучше этого обследования?
Вишневий цвіт• 29 сентября 2023
Обом синам,як почалася школа,почала боліти голова.Влітку все було чудово.Думаю,що просто перенапруга,мало сну.

Ошеламиссимо• 29 сентября 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ну у вас тоді зі сном не проблема. Недостаток кисню у школі визиває головні болі теж. Подивіться, як в них в класі . Без повітря просидіти 5 уроків не дуже.
автор Дай подивлюся • 29 сентября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Який вік? І який характер болі?
автор Дай подивлюся • 29 сентября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Та школи більше нема, ніж є. Змішане. Прийшли, тривога, пішли додому
Єдина Країна• 29 сентября 2023
Делали эхо рехо? Нужна витамины и прогулки
Мию чакри щоденно• 29 сентября 2023
У моего были головные боли постоянно, были на ээг, все ок, назначили просто витамины группы б, кажется. Нервное было перенапряжение.
Вишневий цвіт• 29 сентября 2023
Ответ дляДай подивлюся
Який вік? І який характер болі?
Зараз 11 и 13,але і в молодших класах було теж саме.Різні бувають болі.Останній раз дуже боліла голова у молодшого і рвота була.Болить буває лоб,затилок.
Ошеламиссимо• 29 сентября 2023
І ще, ми як обстежувались, то нам 3 лікаря заборонили гаджети, ігри, приставки, телефони. Я на місяць прибрала це з життя сина. Ну звонив звісно, переписувався іноді, але ігор на телефоні не було. То син став біль сконцинтрованіший, був дуже неуважний. Ці всі телефони з іграми дуже впливають. То тепер в мене все дозовано, як і радив лікар, не більше 40 хв у день. Скажу чесно, сама здивована, як змінилась поведінка на кращу. Він і був не шкода, але бува знервований іноді. А зараз веселий, біга на вулиці з хлопцями, дома книгу читає.
Ошеламиссимо• 29 сентября 2023
Ответ дляДай подивлюся
Тоді звісно до лікаря. Якщо ви виключили інші фактори.
Єдина Країна• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
Люди вы хоть понимаете что ребёнка нужно ввести в сон чтоб сделать МРТ?
Почему сон. Мы делали 30 м н ребенк лежал смирно
Ошеламиссимо• 29 сентября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ви дійсно вірите що воно безвредно
У медичній практиці немає ніяких підтверджень того, що МРТ-процедура шкідлива або провокує ускладнення. Серед мільйонів людей, що пройшли дослідження, не було виявлено випадків поганого самопочуття. Єдиний відносний недолік - тривалість МРТ-дослідження. МРТ-сканування може тривати 15-60 хвилин.
Якщо ви знаєте чим воно шкодить, то напишить, тут не всі фізики, які вивчають різні прибори.
Запасная спина• 29 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Да, у нее другие жалобы. Сильная боль до рвоты. Было такое 2 раза. Ребенок просто лежит тряпочкой, второй раз даже с аурой было.
Мы в Германии, и тут у дочкиной подружки такое. Врачи говорят, что это сосуды не успевают за ростом ребенка и поэтому такие мигрени. Ребенок на таблетках (
Запасная спина• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
Дочери моей приятельницы делали без сна в 7 лет. Тоже головные боли. Но так причину и не нашли.

Дрібка щастя• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
МРТ в 8 лет?????
А в чем проблема в МРТ в 8 лет? Дочери в 5 делали. И грудничкам делают, но там уже под мед. сном
Дрібка щастя• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
Отсутствие показаний
Острые частые головные боли не показание? А что показание? Кома?
Ангел-предохранитель• 29 сентября 2023
Глаза проверяли? У меня 100%, но постоянно повышенное внутричерепное. И реакция на солнце может быть непредсказуемой. То нормально (редко), то сильнейшая головная боль. Поэтому я всегда в солнцезащитных.
Дрібка щастя• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
При периодической головной боли?

Вы себе тоже делаете?
Представляете да, делала, по назначению врача. И если у взрослых периодические головные боли плюс-минус норма, то у детей постоянные головные боли, да еще и острые, нет.
Ангел-предохранитель• 29 сентября 2023
И когда перманентный стресс, то физическое напряжение вызывает ужасную боль в висках, просто до слез.
Дрібка щастя• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
О чем вы? Моей в 5 делали, я сидела рядом, держала за руку, ни в какой сон никто не вводил. В 8 тем более, ребенок уже сознательный и может неподвижно полежать 10 минут
автор Дай подивлюся • 29 сентября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Я це теж помічаю. Теж суворо дозовано. Але ж багато онлайну шкільного
Isa Dora• 29 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Не настолько и острые раз мама решила что ноотропы им не подходят
автор Дай подивлюся • 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
А кому они вообще подходят??
Юпитерная• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
МРТ в 8 лет?????
С рождение вообще МРТ делают
Юпитерная• 29 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
В 8 лет? Нет, можно не вводить в сон. А вы вообще представляете что можно спасти ребенка либо улучшить качество жизни имея правильный диагноз?