Оля_с_киркою• 29 сентября 2023
Хто є на сайті Кремчик, які ваші враження?
Усім привіт!
Хто є на сайті Кремчик, як вам сайт та його обсуговування?
Купляєте чи продаєте? Загальні враження, поділіться вашим досвідом.
Дякую
Результат:
вже голосів:
23 (60.53%)
Купляю на Кремчик
11 (28.95%)
Не знаю що це
4 (10.53%)
Продаю на кремчик
ШобВам_КакНам• 29 сентября 2023
Все супер, купую відливання парфумів у продавців, що давно зареєстровані, не по найдешевшій ціні серед запропонованих. Оригінали.
Чемна панночка• 29 сентября 2023
Купувала неодноразово там. Все чудово. Останнім часом купую все у однієї дівчинки,все подобається.
Червона рута• 29 сентября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ціна завищена на парфуми
То подивіться ціни в Інсті чт Шафі. І якщо потрібно 1-2 мл, то пробники купити в магазинах набагато дорожче.
Оля_с_киркою
• 02 октября 2023
Ответ дляЧервона рута
А де варіант і продаю і купую?
можна обрати обидва варіанти