Сиреневая цапля• Изменено 29 сентября 2023
Чи варто боротись за зарплату 20 000?
Дуже погані відносини з кевівництвом, але звільнити вони не можуть, бо власники фірми до мене ставляться добре. Справи погані суто у відділі і власники осторонь, люблять і керівника і мене, і не вплутуються.
Але психологічно мені важко, хоч робота легка і умови дуже хороші і графік!! Зп 20-22 в місяць.
Але колектив не дуже, начальник любить мене підсавити і має мене нізащо в деяких ситуаціях(((
Нюанс в тому, що мій чоловік заробляє в місяць біля 100 тис, і я думаю, мені 5 місяців терпіти на роботі тих клієнтів і начальство, а чоловік за місяць це в сімʼю дає. В нього бізнес, ну він наш, але веде його чоловік.
Тож то мої 20 аж такої ролі не грають . Житло у нас своє, є ще дітям квартира.
Карьєра мені там не світить, але робота престижна , цікава і не напряжна , я такої не знайду у нас маленьке містечко, мені 42.
Чи варто воно терпіти ці інтриги начальства чи ні за 20000, він в іншому місті., тут його замісник, але мозги виносить
Як би ви вчинили в такій ситуації
Звільнятись чи працювати?
Як би ви вчинили в такій ситуації
Звільнятись чи працювати?
Результат:
вже голосів:
87 (64.93%)
Працювати
37 (27.61%)
Звільнятись
10 (7.46%)
Тиц
Сиреневая цапля
• 29 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Муж на селе 100к мутит?нормал
Це не село, а місто 100 тис населення.
Так у нього бізнес, він не мутить, а працює і заробляє офіційно.
Викупана• 29 сентября 2023
Вы так пишете… Мой муж зарабатывает больше 100 тыс, моя з/п 24 тыс (несколько работ) и эти деньги абсолютно не лишнее и погоду делают. Все-таки, 7200 тыс$ в год
Сиреневая цапля
• 29 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Зп продавца сейчас 18 тысяч. Не стоит мучаться
Ото ж я і думаю, плятять копійки, а стоять з себе ніби у них компанія не знати яка))
Просто умови роботи хороші, мене це тримає, хоч нервів по роботі йде теж не мало
Ізраїль терористи• 29 сентября 2023
Я б почала відстоювати свої права і поводитись зухвало. Звільнять то звільнять ,а може і зауважують як пару разів рот розкрию
ГугелП@лАмался• 29 сентября 2023
Ой, если бы мне кто-то на работе начал мозг выносить, был бы бедный. Не понимаю ваших страданий. Не увольняться и не терпеть, отстаивать свои интересы. А бросить работу в маленьком городе в 42 года - большая глупость
Викупана• 29 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Это где? Подруга продавец на кассе , то з/п ок 13 тыс (вроде АТБ), Киев
Бабка_в_кедах• 29 сентября 2023
Якщо не будете працювати, а з чоловіком щось трапиться, не дай Боже, самі зможете вирулить? Підхопити бізнес і самостійно вести? Чи якщо кине вас і піде разом з бізнесом, чи бізнес лопне, зможете вижити? А потім на мінімальній пенсії, так як стажу мало зможете? Якщо так, звільняйтесь.
Перша на селі• 29 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Муж на селе 100к мутит?нормал
счас многие оружие продают и гуманитарку
Сиреневая цапля
• 29 сентября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
Дякую))
Ви праві, врачати і так особо немає чого, то хоч на місце їх поставити хочеться, це точно)
Пузата Хата• 29 сентября 2023
Якщо по здоров‘ю не б’є, то працюйте мені в 28 схоже зруйнувало здоров’я, може пізніше у вас з’являться інші пропозиції
Надежда наш компас• 29 сентября 2023
Ответ дляВикупана
Автор зрозуміє це тільки після звільнення
Мать драконов• 29 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Де?
Сиреневая цапля
• 29 сентября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую вам за підтримку
Теж так думаю, але іноді, хочеться кинути все і все…
Але теж розумію, звільнитьсь завжди встигну , а 42 все ж, такої роботи більше точно у нас не знайду.
Сиреневая цапля
• 29 сентября 2023
Ответ дляРекламама
Я бы работала. Потому что бизнес сегодня есть - а завтра нет
Я тому там і працюю вже 8 років)))
Але я теж не залізна.
Здоровʼя є, але в 35 не таке, як в 42)
Але я теж не залізна.
Здоровʼя є, але в 35 не таке, як в 42)
Да будет так• 29 сентября 2023
Ответ дляВикупана
У них график 3/3. С графиком 2/3 полно вакансий на 18 тысяч. Есть и 30 тысяч..
Рекламама• 29 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Я тому там і працюю вже 8 років)))
Але я теж не залізна.
Здоровʼя є, але в 35 не таке, як в 42)
Але я теж не залізна.
Здоровʼя є, але в 35 не таке, як в 42)
Так и муж ваш не железный. Думаете, что ему легко?
Да будет так• 29 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Де?
Не атб и фора, не продуктовая группа товаров. Зп 18-20 тыс
Мать драконов• 29 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Я не про мережу, про місто. 18 це з відсотком від продажу?
Викупана• 29 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Скажите где именно полно. Конкретный магазин. Она с огромной радостью пойдет туда, особенно туда, где 30 тыс
(Оклад, а не 350 грн день +%)
Янгол в камуфляжі• 29 сентября 2023
Я когда то была в ситуации когда меня вот так хотели выжить . Я забила и ходила на работу . Жизнь потом развернула так что с теми врагами стали нормально общаться . Покажите силу своего характера . Проявите стойкость .
Рекламама• 29 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Де?
Это там, где график с 9 до 21. И один выходной в неделю. Не думаю, что у автора такие же условия
Статус Ква• 29 сентября 2023
Автор, от пошліть декілька разів, має дійти. Практикую час від часу. Бо нервова систему тих пенсіонерок не завжди витримує.
У мене трохи схожа ситуація- у чоловіка зп 50тис, я у школі вчителем працює -9 тис.
Колектив: бабки-комуністки з радянським мисленням і батьки деякі неадекватні.
Кожен ранок прокидаюся о 5:30, і думаю навіщо мені це треба.
ТихоЯ• 29 сентября 2023
Працювати. Просто змінити своє ставлення до тих неприємних людей. Іноді навіть треба відверто показати зуби та поставити їх на місце
Не кую, не мелю• 29 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Так,так,в маленькому містечку 18 т ,просто смішно,а 7 не хочете?