Сиреневая цапля• Изменено 29 сентября 2023

Чи варто боротись за зарплату 20 000?

Дуже погані відносини з кевівництвом, але звільнити вони не можуть, бо власники фірми до мене ставляться добре. Справи погані суто у відділі і власники осторонь, люблять і керівника і мене, і не вплутуються.

Але психологічно мені важко, хоч робота легка і умови дуже хороші і графік!! Зп 20-22 в місяць.
Але колектив не дуже, начальник любить мене підсавити і має мене нізащо в деяких ситуаціях(((

Нюанс в тому, що мій чоловік заробляє в місяць біля 100 тис, і я думаю, мені 5 місяців терпіти на роботі тих клієнтів і начальство, а чоловік за місяць це в сімʼю дає. В нього бізнес, ну він наш, але веде його чоловік.
Тож то мої 20 аж такої ролі не грають . Житло у нас своє, є ще дітям квартира.
Карьєра мені там не світить, але робота престижна , цікава і не напряжна , я такої не знайду у нас маленьке містечко, мені 42.
Чи варто воно терпіти ці інтриги начальства чи ні за 20000, він в іншому місті., тут його замісник, але мозги виносить
Як би ви вчинили в такій ситуації
Звільнятись чи працювати?
Результат:
вже голосів: 134
87 (64.93%) Працювати
37 (27.61%) Звільнятись
10 (7.46%) Тиц
Рекламама• 29 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Автор, от пошліть декілька разів, має дійти. Практикую час від часу. Бо нервова систему тих пенсіонерок не завжди витримує.
У мене трохи схожа ситуація- у чоловіка зп 50тис, я у школі вчителем працює -9 тис.
Колектив: бабки-комуністки з радянським мисленням і батьки деякі неадекватні.
Кожен ранок прокидаюся о 5:30, і думаю навіщо мені це треба.
А зачем вы в 5:30 просыпаетесь? Уроки раньше 8 не начинаются

Вишнёвая Леди• 29 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Муж на селе 100к мутит?нормал
Капець, де такі зарплати? В нашому місті таких немає
Кудлата хмаринка• 29 сентября 2023
Поднимать свою квалификацию. . максимум откладывать и искать другую и тогда уйдете
Не кую, не мелю• 29 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Ото ж я і думаю, плятять копійки, а стоять з себе ніби у них компанія не знати яка))
Просто умови роботи хороші, мене це тримає, хоч нервів по роботі йде теж не мало
Мені виходити через тиждень на роботу з декрету,запитала,яка буде зарплата,кадровик каже зарплата- хороша (9200 грязними),от я і думаю...
Статус Ква• 29 сентября 2023
Ответ дляРекламама
Їду з передмістя. Якщо о 7:00-17:15, не вийду на 1 урок, на 8:30 вже запізнююся.
Гербарія сушу• 29 сентября 2023
Помогать мужу развивать бизнес, возможно повлияете на семейный доход больше ну либо мужа частично разгрузите, что тоже хорошо
Не кую, не мелю• 29 сентября 2023
Ответ дляНеВРотик
Аби мій чоловік заробляв як ваш, звільнилася б і не терпіла.
Можливо я б теж звільнилася,але чоловік одержує 20

Рекламама• 29 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Значит вам нужно поискать ближе работу. Сейчас с учителями напряженка
Не кую, не мелю• 29 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
У них график 3/3. С графиком 2/3 полно вакансий на 18 тысяч. Есть и 30 тысяч..
Київ і маленьке містечко,це різні речі
Мать драконов• 29 сентября 2023
Ответ дляРекламама
Это там, где график с 9 до 21. И один выходной в неделю. Не думаю, что у автора такие же условия
Є у нас така мережа, за вихідні не знаю, але зп не вище 9
Вкаблучках• 29 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Зп продавца сейчас 18 тысяч. Не стоит мучаться
Ха. Продавец - это тяжелый и неблагодарный труд. У автора все отлично с работой, кроме непоняток с маленьким начальством.
Статус Ква• 29 сентября 2023
Ответ дляРекламама
Викладаю рідкісну іноземну мову, саме в тій школі її вивчають.
З вересня підтягую англійську на курсах, щоб з наступного року почати викладати.
Досвід викладання 5 років вже є.
Але цей рік маю протриматися.
Якщо якусь бабцю-комуністку не стукну.
Я, доросла людина, можу відправити далеко.
А вчора одна з таких, довела дитину до сліз, бо бігали на перерві.
Доводити, що це діти так і має бути, немає сенсу.
Ох, коли ця система у держ.школа буде знищена
Рекламама• 29 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Досвід викладання 5 років вже є.
Але цей рік маю протриматися.
Якщо якусь бабцю-комуністку не стукну.
Тем более, если редкий язык. Я за 2 урока испанского в неделю с ребёнком- плачу 3600 в месяц. Нафига вам вообще та школа?)))
Вкаблучках• 29 сентября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Це не зарплати, це заробіток. Відкривайте маленький бізнес - и все буде.
Вкаблучках• 29 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ну, так чому о 5.30? Вам зібратись півгодини не вистачить? Хоча б о 6.30
автор Сиреневая цапля • 29 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
От і правильно робите, що посилаєте))
Але , якщо ви звільнитесь, будете шкодувати, точно, бо ви, як я , без роботи не зможете😉
Я теж посилаю, і як ви, думаю, нащо воно мені треба, бо до них не доходить, а я нерви їм собі(
Всього Вам найкращого
Аноним с кешбеком• 29 сентября 2023
Не прожигайте зря жизнь с этими заработками, стремитесь иметь доход, причем нормальный
Не вмію заміряти• 29 сентября 2023
Автор, давайте смотреть правде в глаза. В 40+ в городе 100 тыс вы аналогичную зарплату будете искать с большим трудом и вероятностью 99% столкнетесь там с таким же скотством, а то и похуже, ибо на ваше место всегда будут ’хотеть’ родственники сотрудников. Но... лояльности от высшего руководства может уже не быть.
Да и за меньшие деньги люди имеют на работе такую же нервотрепку.
А значит вам нужно изменить свое отношение к ситуации, в конце концов мелких руководителей и плохие коллективы тоже не вечны и на их место могут прийти адекватные.
Так что выбрасывайте доход мужа из уравнения, вы работаете не только для семьи, но и для себя, во всех смыслах. А это дорогого стоит, когда можно работать себе на условные платьица и ходить на работу с таким видом, что вы в любой момент готовы уйти без сожалений.
Неначасі• 29 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Муж на селе 100к мутит?нормал
Про айті нічого не чули?

Ізраїль терористи• 29 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Я тому там і працюю вже 8 років)))
Але я теж не залізна.
Здоровʼя є, але в 35 не таке, як в 42)
Мені 35 , то ще зі мною все ок ? Я вічно втомлена. Що ж буде в 42
Неначасі• 29 сентября 2023
Вважаю,що жінка має себе забеспечети,тому я б не кидала
Вишнёвая Леди• 29 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Я по зарплати, тому що в нашому місті навіть чоловікам знайти 20 - велика проблема.
І з приводу маленького бізнесу: у більшості маленький бізнес ледь жевріє. Тільки і бачу: то одні, відкрилися, то звернули - знову аренда приміщення....
Ответ дляНе вмію заміряти
Дякую за таку розгорнуту відповідь і поради